Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Jastuk

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno Jastuk

    Edita je sve do skora spavala bez jastuka.
    Medjutim, na njega se navukla sada kada smo bili cetiri dana u bolnici.
    I sad ga trazi.
    Je li vasi klinci spavaju sa jastukom? Ako spavaju, koji jastuk je najbolji?

    Problem je sto ja za nju imam samo mali jastucic, a ne pravi veliki. Inace, slaba sam sa jastucima, pa mi je vrijeme da krenem u nabavku.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Greskaaaa
    Moderator, plizzzzzzzzzz prebaci ovu temu na Dobne skupine 1-3

  3. #3
    Ineska avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    806

    Početno

    Post još nije prebačen pa ću tu odgovoriti.

    Pošto naša Nina spava s nama u velikom krevetu tako i spava na mojem jastuku i to velikom. U početku sam znala moj jastuk stisnut i između staviti mali za Ninu al ga je ona odmah zakramala ča i uzela moj veliki!
    I sada naravno nema šanse da zaspi bez jastuka. Bed je jedino po ljeti kad je užasno toplo pa ju grije taj jastuk! :/

  4. #4
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    I aj čitam i gledam kaj Snorki radi na 3-6.
    Ali evo, Janko još uvijek nema jastuk, i nekako mi se čini da mu ni ne treba.

  5. #5
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Moj M. ima Billerbeckov jastuk od lateksa, onaj najtanji i još sam iz njega izvadila jedan dio koji ga podiže. Jako ga voli i ne želi spavati bez njega. Bez jastuka je spavao negdje do druge godine, a tada ga je počeo tražiti. Prvo smo imali jedan sasvim mali i tanki, tek toliko, a onda ovaj.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno Jastuk

    Moja curka ima jastuk od ca. godinu dana, ali najcesce ne spava na njemu, ali joj je omiljeni predmet za mazenje (valjda umjesto nekih zivotinja ... koje uglavnom nisu s njom u krevetu). Radi se o sasvim tankom, gotovo ravnom djecjem jastuku od billerbecka koji se uz to pere na 60 stupnjeva u masini. Mislim da tako tanki jastuk ne moze djelovati lose na kicmu, on je u biti debljine poplona.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •