Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: ISOFIX

  1. #1
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno ISOFIX

    Nije još vrijeme ali ja sve volim dosta unaprijed pogledati. S obzirom da u autu imamo mogućnost učvršćivanja autosjedalice isofixom, htjeli bi sljedeću sjedalicu (za poslije godinu dana) sa tom mogučnošću. Prema ovome što sam do sada tražila (nisam baš puno) kod nas izgleda kao da ih nema. Zanima me ima li tko od vas takvu autosjedalicu, tko je proizvođač, gdje ste ju nabavili i pošto?
    Hvala

  2. #2

  3. #3
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    Ma čitala sam to pa sam se zbedirala :/ . Ponadala sam se da možda ima nešto novo, možda je neko negdje nabavio. Inače mi imamo toyotu, danas sam ih zvala i "njihove" sjedalice koštaju 4500,00 kn :shock:

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    69

    Početno

    mi imamo Clio i kupili smo u predstavnistvu Renao (ak mogu tak reci).
    Uzeli smo od 9-18 kg i cijena je bila 1800 kuna sa uključenim -10% za gotovinu.

    S tim da su u ponudi preko kataloga imali samo taj model, tj taj uzorak.
    Meni je odgovaralo.

    Sto se tice same sjedalice mi smo jako zadovoljni, stvarno se jednostavno pricvrste. Mogu se koristiti i sa pojasom, naravno.
    Mi smo ju koristili i u Toyoti Corola. Razlika je u tome da nismo mogli pomicati sjedalo u lezeci polozaj, buduci da je nagib zica drugaciji.


  5. #5
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj Inesica prvotno napisa
    Inače mi imamo toyotu, danas sam ih zvala i "njihove" sjedalice koštaju 4500,00 kn :shock:
    Pa odite do mazde i probajte dal vam pase, i kupite njihovu koja je jeftinija

    Sve je to Romer, ali drugi znakic na navlaci koji povlaci i odredjenu cijenu sa sobom

  6. #6
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    Hvala cure. Iznazivala ja sve dućane danas i imaju samo u TL Romerovu za 2800,00kn. Od sutra zovemo auto kuće. Dobro je što imamo još dosta vremena pa do tada možda budu dostupnije.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Inesica, model koji spominješ je Romer King (više je King vrsta, al ova je najskuplja) istu sjedalicu i mi kupujemo. Nakon obilaska dućana u ZG, Sloveniji i Austriji, skužili smo da je taj model uvjerljivo najjeftiniji u Toys'R'Us u Grazu. Košta 199,99 eura, pa računaj razliku.
    Mi ćemo je tamo kupiti.

  8. #8
    MamaRibice avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    581

    Početno

    Romer King nema isofix, nego Romer DUO plus. Mi smo je kupili u Celju, dosla je oko 2500kn. Bila sam zvala uvoznika za Hrvatsku (zaboravila sam koga ) i rekli su da mogu sjedalicu naruciti i da ce doci 3000-3500kn. Zivkala sam i razne auto kuce - koma. Dobivala sam komentare kao - nemamo, te su vam sjedalice skupe, nismo jos ni jednu prodali..

    Inesica, na http://www.britax-roemer.de/frames.php?sprache=en imas listu auta u koja ide ta sjedalica.

    Mi smo jako zadovoljni.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ima ih i u Brežicama, u onom Beby dućanu.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Ma, na istu sjedalicu mislimo, jer i mi tražimo s isofixom. I je, na njoj piše duo plus.
    Tamnosivo-crno, pa svijetlo sivo i crveni štep. I u Baby centru u Brežicama dođe oko 2500 kuna.
    By the way, u Grazu piše da se dezen tog modela zove 'Fabian', pa smo još više i zapeli za nju.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •