Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Hauck autosjedalica - prekratak pojas

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    363

    Početno Hauck autosjedalica - prekratak pojas

    dobila sam kolica hauck fun for kids koja imaju i autosjedalicu. e sad, moja Hanna ima 4 tjedna i lijepo stane u autosjedalicu ali nema šanse da ju svežem s pojasom jer je prekratak. gledala sam dali se može produžiti ali nemože. šta sad? kako da ju svežem? :? :?

  2. #2
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Pojas autosjedalice j eprekratak ili pojas vozila?

    Ako je pojas as:
    Pojas autosjedalice se produzi pritiskom na onaj gumb (obicno je poluga u nekom obliku) izmedju djetetovim nogu.
    Dok ju drzis jedan pojas povuces prema van.

    Kod pojasa vozila:
    sprovedes pojas vozila kroz utore autosjedalice i utaknes u vez, tada malo podignes autosjedalicu prema naslonu autai pokusas pojasom obujmit (ombotat as) i tada utisnes as u sjedalo.
    Onaj dio gdje su noge povuces prema gore, da ju lakse namjestis.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav,

    imamo CYBEX Pallas-FIX sjedalicu koju na jadovite jade zakopčamo u Peugeot 307. Cijelim se tijelom moram nasloniti na sjedalicu da je pritisnem dole i onda zakopčam pojas.
    Za sad je to manje-više ok jer je beba malena, ali kad bude veća onda se jastuk na sjedalici pomakne malo naprijed, pa neću moći nikako zakopčati sjedalicu.

    Radi se o ovakvoj sjedalici: http://www.youtube.com/watch?v=_OhJH_XKmak


    Zanima me ako postoji neki siguran način da se produži pojas, ili se može kupiti produžetak?



    Hvala!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •