Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Mogu li AS okrenuti u smjeru vožnje?

  1. #1
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno Mogu li AS okrenuti u smjeru vožnje?

    ovako... S. ima 22mj. lijepo hoda i trci no nema jos 9kg.
    do prije mjesec dana bila je u romer baby-safe plus SHR kad smo posudili kombiniranu romericu jer joj je fakt u ovoj bilo tijesno i odgurivala se nogama.
    e sad, taj problem me muci i dalje.
    ona se odguruje nogama i AS je postala nestabilna. odnosno, nije vise fiksirana, vidim koliko se odmakne kad se ona nogom odgurne.

    ona obucena u stanu na vagi ima 8,8kg sto znaci da s nekom vestom ili cime god u autu ima 9kg.
    mogu li je okrenuti u smijeru voznje? poludit cemo svi skupa ovako.

  2. #2
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Ajme, mislim da po pravilu ne bi smjela.

    Ali ja bi je okrenula, čini mi se manja šteta nego ovo gdje se odguruje nogama.

    A da je našopaš malo?

  3. #3
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    sopam je. ne pitaj koliko je imala prije 4mj :D
    mislim, znam da je stvar u pojasevima i reakciji na masu ispod 9kg, ali u kombiniranoj su isti pojasevi u oba smjera u igri :/

  4. #4
    mifija avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    70

    Početno

    Mi smo imali sličan problem prije 2 mjeseca, po duljini je prerasla onu prvu AS, a po težini ni blizu 9 kg. Na kraju smo kupili BeSafe IziCombi x3 koja će još neko vrijeme ići u suprotnom smjeru od smjera vožnje, a poslije se može okrenuti. Zasad smo zadovoljni, a i nakon što sam pročitala sve i svašta o tome zašto bi trebalo što dulje voziti dijete unazad, i pogledala usporedne snimke crash testova s vožnjom u oba smjera, sve manje mi se sviđala varijanta okretanja prema naprijed.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •