Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Graco Evo 3u1 AS i sjedenje

  1. #1
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno Graco Evo 3u1 AS i sjedenje

    Kupili smo Graco Evo 3u1.. kad malenog (nema jos ni mj.dana) stavim u nju nekako mu glava previse klone na prsa, izgleda totalno neudobno i nepravilno.. kako to rijesiti? Cini mi se da je u previse "sjedecem" polozaju i nikako ga nastimati.. imam onaj jastucic za novorodjence koji mu valjda treba bit pod guzom ali mi se to jos uvijek ne cini dovoljno izdignuto.. pomoc? Ima li ju tko i kako je rjesavao taj problem?

  2. #2
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    podmetni nešto (deku, spužvu ili sl.) ispod sjedalice da dobiješ bolji kut (45 stupnjeva prema zemlji)

  3. #3
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Znaci izmedju sjedalice i sica? Pokusat cemo.. nije mi uopce jasno kako naprave sjedalicu 0+ a novorodjence bas nije idealno postavljeno u njoj.. no to je vec druga prica..
    Hvala na savjetu..

  4. #4
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Jel imate isofix ili ju vezete pojasom?

  5. #5
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Vezemo ju pojasom.. gledala sam onaj kruzic sta je kontrola nagiba da ne bi bilo narancasto i to je ok..

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj jejja prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci izmedju sjedalice i sica? Pokusat cemo.. nije mi uopce jasno kako naprave sjedalicu 0+ a novorodjence bas nije idealno postavljeno u njoj.. no to je vec druga prica..
    Hvala na savjetu..
    Ista AS u dva automobila (čak i istog proizvođača) može sasvim drukčije "sjesti". Drugačiji su dizajn, nagib, materijali...

  7. #7
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    i mi je imamo i isti problem...djete se totalno iskrivi u njoj, tješim se da ce bit bolje kad bude malo veca, a do tad smo dobili na posudbu maxicosi as

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •