Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Molim preporuku za AS za dijete od 4,5 god (15 kg)

  1. #1
    Matovila avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    243

    Početno Molim preporuku za AS za dijete od 4,5 god (15 kg)

    Dragi svi

    molim preporuku za autosjedalicu za curku od 4,5 god (trenutno ima 15 kg).

    Za sad se jos vozimo u onoj Maxi Cosi Pearl s family fix bazom koja nam je jos dobra (i po tezini i po visini). Medjutim, za nesto malo vise od mjesec dana nam stize nova bebica koju cemo voziti u onoj Maxi Cosi Pebble pa nam treba family fix baza, a Pearl se ne moze koristiti bez te baze.

    Uglavnom, sada mislimo kupiti novu AS za curku. Takodjer, planiramo kupiti dvije jer imamo dva auta, pa i cijena igra ulogu, ali prije svega sigurnost i kvaliteta.

    Unaprijed hvala na preporukama!

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    i ja bih preporuku, težina djeteta ista (15 kg), ali godina samo 2,5. MC Priori čini mi se da je prerasla po visini (glava prelazi rub vrha AS).

  3. #3
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Mi imamo http://www.svijet-beba.hr/romer_brit...__40-2--55.htm
    No, ona je za starije od 4 godine. Malo je nespretna za spavanje, ali je sigurna. Ide na Isofix.
    Našla sam cijenu u Slo gdje smo i mi kupili https://www.babycenter.si/izdelek/90...l-chili-pepper

  4. #4
    Jainina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    Mozda sam u krivu, ali mislim da je u toj skupini premala ako je vrh sjedalice u ravnini sa usima.
    Posljednje uređivanje od Jainina : 25.08.2014. at 21:33

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Jainina, da, i ja sam malo ponovo išla čitati ove teme o AS, pa sam došla do tog podatka, zaista mi je i bilo čudno kako su moji stariji išli normalno iz kategorije u kategoriju, nije mi ostalo u sjećanju da su tako mali prešli u ove "velike" AS. uh, odmah mi je lakše - imamo još vremena, taman će i po kg i po visini biti još neko vrijeme u ovima. čovjek zaista mora učiti dok je živ, jer stalno zaboravlja, ja zaista kao da mi je prvo dijete i prve AS koje koristim . ipak, pratim temu, brzo to vrijeme leti.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •