Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 150

Tema: Perilica-susilica

  1. #51
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ma znam da je malo, nemam namjeru sušiti ručnike, ali sam htjela isprobati sušilicu

  2. #52

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    543

    Početno

    Citiraj Heliona prvotno napisa
    U 22 je krenulo i u sedam UJUTRO završilo.
    :shock: A ja se noćas pitala jesam li to stvarno pročitala ili mi se pričinilo.

  3. #53

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    543

    Početno

    Citiraj Mel T prvotno napisa
    Sad trazim jedne kvacice, ali mislim da ih nigdje necu naci. Jednom sam nesto kupovala u, mislim Kemoboji, u Draskovicevoj i blagajnica mi je dala saku reklamnih kvacica koje se samo nataknu na ves. Nisu na princip stipaljke, vec kao spajalica (ili klamarica? - nikak da zapamtim razliku) za papir. Genijalne su mi. Naravno da ih vise nemaju u ducanu niti znaju gdje bih ih mogla naci.
    Je li ih netko vidio? Da mi ih je naci, kupila bih si dozivotnu zalilhu. :?
    Jel netko vidio te kvačice? Moram ih imati.

  4. #54
    Nice avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Lut i kakva je sušilica ?
    ja definitivno tražim novu perilicu i sušilicu jer je moja očito na izdisaju - neki dan sam sušila pelene 2x140 minuta i još nisu bile suhe :shock:

  5. #55
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    evo me, došla sam izreći svoje totalno oduševljenje i opće divljenje mojoj novoj perilici-sušilici.
    za sada nemam niti jedne jedine zamjerke, a isprobala sam sve mogućnosti i programe za mene je savršena
    jedino ako se počne kvariti, a nadam se (kuc kuc) da neće

  6. #56
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj vještičica prvotno napisa
    Citiraj Heliona prvotno napisa
    Imam Candy. Ako ne stavim na minutažu nego na ono roba za peglanje, za vješalicu i još jedan, to ga suši li ga suši. Jednom sam stavila na program da bijelu robu opere i onda automatski i osuši. U 22 je krenulo i u sedam UJUTRO završilo. Simpa! Ali za neke stvari koje mi trebaju biti suhe drugi dan npr. samo jedne traperice, ili samo nešto mi je super
    Jel mi to imamo istu mašinu? (Candy - Alice)
    Sušenje trajeeeee
    Ali za malo stvari, koje trebaju taj dan biti suhe i u upotrebi je super
    A i kupila sam je zbog pelena
    I ja imam Candy Alice CMD. Pokvarila se 8x u 18mj. Sada sam u fazi prepiske sa njihovim predstavnistvom. Pere na 90C po 4h, a susi isto toliko (u onim danima kada nije pokvarena ili na servisu).

  7. #57
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a vidi moj post gore
    ja oduševljena!
    do sad mi nije sušila duže od 2.5 sata, a to su bile platnene pelene. ostalo je suho za 60 minuta (znam da sam rekla da ću sušiti samo pelene, ali eto )
    jedino ako će se to ubrzo produžiti :/
    vještičica, koliko dugo ti imaš svoju?

  8. #58
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Lutonjice evo i od mene jedan kuc-kuc, jer smo mi već prošli jedan popravak s istim strojem..... ali koristim ju kod svakog pranja, makar na 30min i ne peglam veš :D

    Zamjerka mi je (osim što dugo pere) što mi roba promijeni miris nakon sušenja.... izgubi se onaj fini šnjofić muellerovog Dasha
    Guma oko bubnja im je živo sr.... dok sam koristila samo perilicu (čekali popravak) počela je plijesnivit sad je opet sve ok, od kad suši punom parom.

  9. #59
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    a vidi moj post gore
    ja oduševljena!
    do sad mi nije sušila duže od 2.5 sata, a to su bile platnene pelene. ostalo je suho za 60 minuta jedino ako će se to ubrzo produžiti :/
    Nadam se da ces biti bolje srece. Ja mislim da je moja neki "corak" jer se kvari od prvog mjeseca. I to prvo susilica, a sad ciklusi pranja.

  10. #60
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a čuj, kod svake sušilice ti bude taj miris, to nema veze s markom mašine
    (kupi si one maramice za sušilicu ako želiš da ti fino miriše)

    a ovo ostalo ćemo vidjeti s vremenom :/

  11. #61
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ja sam poludjela kada mi je prvo serviser, a onda i covjek iz predstavnistva rekao da 2u1 (susilica i perilica) u pravilu nista ne valja, da treba kupiti posebno. A sta ih onda uopce proizvode???

  12. #62
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a gle, ja sam toga svjesna, to svi govore (npr. htjela sam kupiti od gorenja, ali oni ih više ne proizvode jer kažu da je to s****)

    u principu, svjesna sam svih negativnosti (moja mama si je kupila 2u1 prije više od 10 godina, tako da sam svaki dan u kupaoni gledala pola mašine mokrog veša kako u lavoru čeka sušenje, uvijek otvoren prozor zbog vlage i pare ... ) , i svejedno sam se za to odlučila jer mi trenutno tako odgovara. i na kraju uopće nemam ove probleme koje je imala moja mama.

  13. #63
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Idući put planiram kupiti odvojeno. A do tada snalazim se s ovom

  14. #64
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    vještičica, koliko dugo ti imaš svoju?
    Vrijedno šljaka, bez kvarova (kuc, kuc, kuc) već treću godinu.
    Kupljena specijalno zbog sušenja budućih pelena, ali i ostale robe zimi. Živimo u centru, balkon nad ulicom... Zamisli na šta liči veš u novembru kad ga pokušam sušiti napolju... On se jadan kiseli na štriku, pa dobije sve nijanse smoga... :mad:
    Jedino što je samo marketinška fora, je da zaista suši pun bubanj veša. No way. Mislim, može, ali trajeeee, i na kraju dobiješ zgužvan veš koji se više ne da ispeglati :/ A ja i pegla se posvađale davno, negdje u srednjoj, nakon gomila popeglanih tatinih košulja... Sreća MM ne nosi košulje. Da nosi, sam bi ih peglao
    Sad kad hoću sušiti u sušilici, odvadim otprilike polovinu, i ostavim da se suši. Peškire i pelene sušim posebno, svaka sorta veša za sebe. Onda nema problema. Prije mi se znalo desiti da ako bude unutra jedan peškir, sve oko njega bude i dalje mokro, a ostatak robe bude presušen. :mad:
    Nadam se da će nas naše makine dugo i vrijedno služiti

  15. #65

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj vještičica prvotno napisa

    Jedino što je samo marketinška fora, je da zaista suši pun bubanj veša. No way. Mislim, može, ali trajeeee, i na kraju dobiješ zgužvan veš koji se više ne da ispeglati :/
    Na ovo sam ja nasjela.Piše u uputama da nije isplativo napunit ju na pola i sad ja krenula ovom logikom; u mašinu stane 4,5 kg ali nikad ju ne punim do kraja što bi onda značilo da perem 4 kg veša a sušilica prima 6 kg veša pa ja došla na ideju da stavim jednu i pol mašinu veša. .Sušilo se :shock: 5 sati :shock: i veš je izašao zgužvan ko da ga je krava danima žvakala.Užas.I od tad koliko operem toliko sušim.Pa makar to bilo i pola mašine al barem ne peglam.I sušim poslije 10 kad je jeftina struja.

  16. #66
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a da, ja nikad nemam punu mašinu veša, pa tako ni ne sušim punu mašinu veša. zato mi valjda brzo suši

  17. #67
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Ja imam Candy, Alice 5 + 5 već više od godinu dana i potpuno sam zadovoljna. Dva puta je otišao neki zamjenjivi dio, to se začas popravilo, inače radi odlično. Dva stroja bih kupila samo kada bih u kući imala praonicu.

  18. #68
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Ja sam poludjela kada mi je prvo serviser, a onda i covjek iz predstavnistva rekao da 2u1 (susilica i perilica) u pravilu nista ne valja, da treba kupiti posebno. A sta ih onda uopce proizvode???
    da to je istina, al onda bih morala izbaciti bojler pa bih mogla sušilicu natandrčiti na perilicu

    ja imam boschovu 2u1, kupili smo ju prije 4,5 godine i ta je doslovce svaku mašinu opranog i posušila, ispočetka sam još i vješala kad je bilo lijepo vrijeme, a nakon nekog vremena sam i to prestala. jedino sam s vremenom otkrila kad sušim sitniji veš npr gaće i čarape i male bodiće, onda treba staviti još manje, pa jednu mašinu opranog sušim u 3 runde i sve bude super.

    no mojoj sreći je došao kraj prije jedno mjesec dana. sušilica je krepala nisam još zvala majstora, al sad ću morati, više ne mogu vani sušiti, a ono vješanje po kući mi se gadi

  19. #69

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Lux
    Postovi
    905

    Početno

    Nice, postoje manje sušilice ali se kod nas ne prodaju, mi smo imali čak 2 u jednom podstanarskom stanu, ali su bile kupljene u njemčiji...

    Curke, jel neko probao staviti sušilicu na perilicu, mene MM već dugo pili da to kupimo. To mi se čini nekako natrpano i nesigurno...
    Imam indesitovu 2u1, radi bez kvara već skoro 5 godina(kuc, kuc) ali iako piše da suši 4 kila, nije baš tako...
    Ja perem bar 1 mašinu svakodnevno, onda pola dana sušim i čekam ...
    Već me taj veš živcira, a Pero ušao u fazu da želi jesti sam
    Pitanje broj 2,a jel vidio neko srebrnu sušilicu? Znam da sam luda al mi je takva mašina, pa bih rađe takvu i sušilicu nego bijelu...

  20. #70
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj pikulica prvotno napisa
    Curke, jel neko probao staviti sušilicu na perilicu, mene MM već dugo pili da to kupimo. To mi se čini nekako natrpano i nesigurno......
    Mislim da se samo odredjeni modeli mogu tako postaviti.

  21. #71

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Lux
    Postovi
    905

    Početno

    Hvala Deaedi!
    Ja sam pitala u nekim dućanima za to postavljanje, uglavnom kažu da može, ali uglavnom kažu da je bolje uzeti istog proizvođača. Mene zanima kako je to u praksi, jel neko probao, koliko je stabilno, s obzirom da P dira sve što nisu igračke
    Jel kupaona izgleda klaustrofobično :? i ovako nije baš velika pa ne znam kako bi to izgledalo??

  22. #72
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    postoje i neka postolja koja idu na perilicu pa je to sve stabilnije.

  23. #73
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ja sam pitala u Gorenje i odgovorili su mi da se tako mogu postaviti samo 1 perilica i 1 susilica iz njihovog programa. Imaju zajednicku komandnu plocu, pa mi se ni to nije bas svidjelo.

    Mozda kod drugih proizvodjaca ima i drugacijih opcija.

  24. #74
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Davor je svojevremeno pisao baš o tom postavljanju sušilice na perilicu
    Ubite me al ne znam na kojem topicu

  25. #75
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    moji roditelji imaju na perilici postavljenu susilicu. na dno susilice se stave gumeni cepovi i stoji bez frke i stabilno je. sto se tice klaustrofobicnosti meni se svidja kako su to rjesili, naime taj toranj stoje izmedju tus kade i zida. dakle tus kada im je u sredini kupaone a s desne strane toranj a s lijeve lavabo.
    vidim da je neko spominjao male susilice, kad sam ja kupovala kombinirani stroj imali su manje susilice koje se objese na zid, kako su kod nas zidovi malo cudnovati, jako su tanki a betonski, jednostavno nisam vjerovala da li ce ta konstrukcija to izdrzati. bilo ih je u zgb u tehno max-u u king crossu.

  26. #76

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    543

    Početno

    Mislim da i candy ima tu mogućnost jedno na drugo.

  27. #77
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj filipova mama prvotno napisa
    Mislim da i candy ima tu mogućnost jedno na drugo.
    Candy, ne fala za mene

  28. #78

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    530

    Početno

    Imam Miele perilicu /sušilicu, koštala je oko 12 000, pere i pere, i suši jako često, i super radi, zadovoljna sam.

  29. #79
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Pa s obzirom koliko je kostala, i bolje joj je.

  30. #80
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Pa s obzirom koliko je kostala, i bolje joj je.

  31. #81

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    59

    Početno

    mi kupili prije par dana gorenje sušilicu (doma imamo otprije staru perilicu) i postavili smo ih jednu na drugu. mislim da preporučuju to raditi od istog proizvođača čisto radi dimenzija. nikakvog posebnog postolja nema, samo se stave gumeni čepovi koji se dobiju upravo zbog te mogućnosti montiranja jedno na drugo, da sušilica ne klizi po perilici...

    ali mene zanima druga stvar - budući sam 'nova', ne znam što bih sušila osim veša, posteljine i ručnika... pogledala sam malo sve te dječje bodiće i tutice, pa košulje od MM (koje su pamučne) i na svima piše da se ne suše u sušilici :? :?
    da li vi ipak takvu robu sušite?

  32. #82
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Ako piše da se ne suši u sušilici, onda nemoj. Sigurno ima razlog zašto ne smije. Ja inače sušim sve na čemu nema takvog upozorenja.

  33. #83
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ako je sušilica prekrižena, ne sušim. bar ne za sada
    do sada sam sušila pelene, ručnike, posteljinu, kuhinjske krpe, čarape, traperice, MM-ove pamučne majce, i svu dječju robu iz H&M

  34. #84
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    susim sve sem MM-ovih kosulja i posteljine,m ali ja ti imam uglavnom pamucnu robu, koja se ponekad skupi, ali na to racunam kad kupujem.

  35. #85

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Lux
    Postovi
    905

    Početno

    Ja sušim i ono što kao ne može, samo ne na najjačem stupnju...Mislim da kod domaćih stvari većina piše da kao ne može, ali ja pamučne stavljam, vunu ne i fine košulje. Uglavno je sve bilo ok, samo mi se jedna HH skupa MM-ova majica neko vrijeme nije mogla fino speglati nakon sušilice, na njoj je pisalo da se ne suši u sušilici. S vremenom ćeš skužiti što može, zato živio HM nijhovo valjda sve ide :D

  36. #86
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Ja ne gledam etikete

  37. #87
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Meni se plahte sfufljaju u valjak i kad to odmotam zgužvane su kao da ih je krava žvakala.

    Ima netko rješenje?

    Ostalo je do sad bilo dobro i onako "puf"

  38. #88
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Iako, ja imam odvojenu sušilicu ali problem je vjerojatno isti...

  39. #89
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Riješenje za zgužvani veš jest - neosušiti ga do kraja :D

  40. #90

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    233

    Početno

    Ima li netko iskustva s Electroluxovom sušilicom koja se može objesiti na zid? Meni bi to bilo jedino rješenje, jer iznad perilice mi je bojler, a ovu bih sušilicu mogla objeiti iznad WC-a. Ona i je namjenjena za takvo postavljanje. U nju stanu oko 3,5 kg veša. Ako netko zna, valja li to išta?

  41. #91
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Vivica prvotno napisa
    Ima li netko iskustva s Electroluxovom sušilicom koja se može objesiti na zid? Meni bi to bilo jedino rješenje, jer iznad perilice mi je bojler, a ovu bih sušilicu mogla objeiti iznad WC-a. Ona i je namjenjena za takvo postavljanje. U nju stanu oko 3,5 kg veša. Ako netko zna, valja li to išta?
    prvi put čujem?
    Po meni, čim je electrolux i još odvojena, trebala bi biti dobra

  42. #92
    sanjas33 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    291

    Početno re

    ja susim sve osim muzevih kosulja, bas se ne usudimž! Moja frendica susi i to, uglavnom ljudi ja sam prezadovoljna, nema vise vesa po radijatorima i koje kuda. Preporodila sam se!!!!! :D

  43. #93
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Lijepo bih molila Lutonjicu komentar svoje perilice-sušilice nakon 4-5 mjeseci korištenja (je li splaslo početno oduševljenje).

  44. #94

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Evo i naših iskustava s Alise CLD 135 nakon skoro pa 3 godine korištenja - u prve 2 godine otišao bubanj. Nakon isteka garantnog roka otišle četkice na motoru i pumpa za izbacivanje vode, i crijevo za vodu (sve u mjesec dana).
    Onda sam napisala ljutito pismo Candy Hoover-u HR da li postoji mogućnost nadoplate garancije s 2 na bar 5 godina, jer ako ovi kvarovi nastave ovom frekvencijom da ćemo bit prisiljeni uzeti novu veš mašinu, a onda to sigurno neće biti Candy. Odgovor je bio da nema te mogućnosti, ali da im pošaljem listu kvarova i tko ju je sve servisirao :/ da bi ovaj vikend u Technomax-u vidila nadoplatu garancije s 2 na 5 godina za kompletnu bijelu tehniku (Candy, Miele, Electrolux, ...) i odmah sam se htjela upucat.

    Pismo Candy-u je (bar ja to mislim) ipak urodilo plodom, jer su nam zadnji kvar momci iz Pruegerhof-a servisirali bez ikakve naplate. Čak su i nakon toga pitali da li ima ikakvih problema itd.

    Uglavnom, ja sam sva happy s Alisom - kada radi, a sad nakon tih popravaka stvarno radi ko švicarski sat. Priznajem da mi je skočio živac kad smo u mjesec dana morali pljusnuti skoro pa 1000 kn za ova zadnja dva kvara.

  45. #95
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Moj sveki ima perilicu-susilicu od Gorenja i toliko je "zadovoljna" da je kupila jos jednu susiliu koju koristim i ja i cisto je ok. Ponekad joj treba i po 3 sata da osusi ako ima malo vise vesa, ali ako ves odmah poslje slozim, skoro pa ga ni netreba peglat.

  46. #96
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    mi imamo candy 166 A...i za sada super zadovoljni....i više nego zadovoljni.... :D

  47. #97

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    86

    Početno

    evo gledma vremensku prognozu i vidim da će kiša i do sljedećeg tjedna i odmah pomislim o kupnji perilice-sušiilice budući da mi se roba nema gdje sušiti.

  48. #98

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    68

    Početno

    Citiraj janjica prvotno napisa
    evo gledma vremensku prognozu i vidim da će kiša i do sljedećeg tjedna i odmah pomislim o kupnji perilice-sušiilice budući da mi se roba nema gdje sušiti.
    Preporuka-ak imaš mjesta,bolje kupit ovojeno.Sušilice su jako lagane pa ti u nedostatku prostora može stajat na veš-mašini.Vidjela sam kod nekolicine ljudi takvo rješenje

  49. #99

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj lat prvotno napisa
    Citiraj janjica prvotno napisa
    evo gledma vremensku prognozu i vidim da će kiša i do sljedećeg tjedna i odmah pomislim o kupnji perilice-sušiilice budući da mi se roba nema gdje sušiti.
    Preporuka-ak imaš mjesta,bolje kupit ovojeno.Sušilice su jako lagane pa ti u nedostatku prostora može stajat na veš-mašini.Vidjela sam kod nekolicine ljudi takvo rješenje
    znam, znam, ali stvarno nema mjetsa, a ako idem staviti jednu na drugu opet ne mogu zbog bojlera.a malo čitah vaše preporuke i na kraju ispada da su sve te perilice-sušilice i grozne i super; jednoj je ova ok, drugoj nije itd.

  50. #100

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    86

    Početno

    evo ovde stala kiša pa me tako prošla volja za kupnjom sušilice.
    jel istina da se rublje mora odmah izvaditi nakon sušenje jer bi inače bilo zgužvano i uvučeno?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •