Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Majstor za popravak perilice - preporuka

  1. #1
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno Majstor za popravak perilice - preporuka

    Ne znam bih li otvorila topic ovdje ili na Burzi :? , pa isprika ako sam fulala.

    Uglavnom, treba mi preporuka za pouzdanog, vrijednog i ne preskupog majstora za popravak perilice za rublje, po mogućnosti u sjevernom dijelu ili u centru Zg.

    Mi smo imali izvrsnog koji je, na žalost, umro.

  2. #2
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    to ti ovisi i koju perilicu imaš. Ja sam naišla na dobrog, našla sam ga na popisu u knjižici koju sam dobila s mašinom. I sad pazi slučajnosti, zvala sam par prije njega ali su bili zauzeti, ili se nisu javljali pa sam tako došla do ovog.
    Uglavnom mislim da ti je najbolje zvati ovlaštenog servisera.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    Ja sam jako zadovoljna s ovim:

    http://www.relic-servis.com/

    Dolazi bilo gdje

  4. #4
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Gitulja, jedna je Candy, a druga je kupljena vani i ne prodaje se kod nas, tako da ideja ovlaštenog servisa otpada.

    VIPmama, thanks!

  5. #5
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Stara tema, ali eto meni treba...
    Kako da znam da me majstor neće opelješiti za nešto što uopće nije riknulo? If you now what I mean!?
    I kak to uopće ide? Ja nazovem majstora da prvo vidi kaj je riknulo, pa onda ak je nekaj jako skupo možda se ne isplati ni popravljati nego uzeti novu...Koliko uopće naplaćuje samo pregled perilice da vidi kaj ne valja?
    Luda sam sva, ovo mi je noćna mora da perilica ne šljaka...
    Moja je Whirlpool, 6th sense, zlato moje, već 8 godina radi vrijedno i sad nekaj šteka, ja se bum ubila...
    A sva je digitalna, bojim se da ne bu preskupi popravak...

  6. #6
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Meni je davno majstor rekao da što je perilica "digitalnija" to se više (skupih) kvarova može dogoditi, a stara je stvar da više nema dugovječnih perilica (možda klase Miele i sl.). Prije 2 godine bio mi je serviser Gorenja jer naivna nisam shvatila da voda ne ide jer mi je podmladak utrpao previše detardženta u dozator . Dakle malo je ručno "promasirao" cijev u koju se detardžent bio sabio i voila! 200kn za 3 minute. Koliko sad košta nemam pojma.

  7. #7
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ja sam prvo mislila da ne radi pumpa jer je bubanj bio pu vode, a koji god program sam uključila nakon nekog vremena bio javio grešku i stala bi mašina. Čak i na programu za puštanje vode. Onda sam išla otvoriti filter, onaj dole plastični i ne mogu ga izvaditi van što sam inače radila s lakoćom. Ne ide i ne ide...A voda kad ga otvorim samo curi na sve strane. I sad ja zaključujem da se negdje nekaj zaštopalo. Ali čekat ću da muž dođe doma pa da on sve to pregleda pa ako ništa ne uspije morat ću zvati majstora.
    čokolada, ne bih ja rekla baš da je on tebi 200 kn naplatio masiranje cijevi, nego zapravo svoj dolazak.

  8. #8
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Pa naravno da je samo dolazak : $&%/& :
    Ovo tvoje je 100% filter, moraš ga izvuži van i postaviti neku posudu da ti skupi tu vodu. Ja u filteru svašta nađem.

  9. #9
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ali kad bih ga bar mogla izvuči...Ne ide, pa ne ide, kao da ga neki vakuum vuče...A možda se zapetljao u nekaj pa ne ide, tko zna kaj bum ja našla unutra. A prije neka dva tjedna sam ga otvorila i izvadila bez problema.

  10. #10
    Tattoo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    371

    Početno

    Kad je nama počela štekati perilica, zovem ja servis, objasnim kak (ne)pere i veli meni majstor da je to grijač - 250kn njihov dolazak i još 250kn grijač. Zahvalim, sačekam MM da dođe s posla i da ga upoznam sa činjeničnim stanjem. On drugi dan ode i kupi grijač za 70kn, malo zasuče rukave i uštedi mi 430kn.

  11. #11
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Evo, MM došao, uspio skinuti filter, izvukao jednu čarapicu-što me ne čudi+uložak iz kemijske-mislim onak...tc,tc,tc. I mašina radi kao da se nije ništa desilo!

  12. #12
    buby avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,873

    Početno

    ja sam već više od 3 tjedna bez svoje drage frendice
    e sad, kada čitam ovo koliko košta dolazak...
    dio koji je otišao je 150,00 kn (tako je majstor rekao, a kvaka je što ga čekamo da dopješači iz italy)
    no, zanima me ovo sa "dolazak" --> hoće li naplatiti 2x dolazak?

  13. #13
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Podizem i molim info za dobar bosh servis. Obzirom da je masina jos pod garancijom sto se zapravo placa, da li samo dolazak ili ?

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj kasiopeja prvotno napisa Vidi poruku
    Podizem i molim info za dobar bosh servis. Obzirom da je masina jos pod garancijom sto se zapravo placa, da li samo dolazak ili ?
    ja sam čula da je pušić odličan servis http://www.pusic.hr/
    ja ću ih isto zvati ovaj tjedan, al je moja perilica pod garancijom tako da ne znam cijene

  15. #15
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Ako je pod garancijom ne placate nista. Oni nama dolaze. Bas ih i sada cekam.
    Kod njih mi smeta sporost. I sta nemaju nista dijelova na stanju. Zadnji put smo cekali dio za ves masinu 40 dana. Koma

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •