Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: kostim mačke

  1. #1
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno kostim mačke

    evo, maškare su gotove, ali zara se svaki dan po doma maskira u macu
    napravim joj rep i uši od kuhinjskog papira, ali jeste vidjeli negdje kostim male mace (potrebni su nam samo uši i rep)?

    ili kak da to napravim a da bude čvršće od kuhinjskog papira? nikakvo šivanje ne dolazi u obzir, jedino škare i ljepilo. i morate mi reć točno kakav papir ili tkaninu, i gdje to mogu kupiti i u kojim količinama jer ja to fakat ne znam...
    pliz

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Ja sam se jednom maskirala u mačku, imala sam rajf i na njemu zalijepljene uši, crni papir presaviješ preko rajfa i zalijepiš rubove, rep...možeš crnu grilonku napunit sa zgužvanim papirima, zavežeš i zihericom pričvrstiš.....to je prvo što mi pada na pamet

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    ak ti crna nije in.....možeš i neku drugu boju.....

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    768

    Početno

    Moje seke su usi od mace napravile od onog kartona za jaja (izrezale i pofarbale) i zaljepile ga na rajf, brkove nacrtale, a rep kupile (nemam pojma gdje)

  5. #5
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Ja sam napravila uha od čupavca s leopardovim uzorkom i našila ih na rajf, a rep sam isto sašila od čupavca, a unutra zajedno s materijalom ušila i malo spužve. Stvarno nije komplicirano, a čak sam i uspjela koliko-toliko ravno izrezati.
    Naravno, možeš upotrijebiti bilo kakav materijal, ne nužno čupavac.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    321

    Početno

    možeš joj napraviti trakicu od kartona ili malo debljeg papira koja se stavi na glavu (kao nekakav obruč) ....izrežeš joj uši....daš joj da sama oboja...npr. bojama za prstiće...i zalijepiš, ili još bolje, zaklamaš za trakicu....nadam se da si me skužila što sam mislila

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •