Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: dječji crteži

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    297

    Početno dječji crteži

    da li čuvate crteže svojih klinaca?
    da li ih netko skenira?
    našla sam na netu jedan vrtić koji ima likovnu radionicu i imaju on-line galeriju radova :D

    i izgubila sam link...

  2. #2
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja ih cuvam ali nazalost uz vecinu njih nisam pisala datume
    imam i svoju mapu iz vrtica i s njom se vise hvalim nego s ivarovom

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    297

    Početno

    a je l' pišeš njegova objašnjenja o tome što crtež prikazuje?

  4. #4
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ma nista ne pisem, uzdam se u se
    zato me strah i prici toj hrpi (jedna puna skolska torba) jer necu imat pojma sto je sve to nekad bilo.

  5. #5
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Spremam svaki crtež. Nema ih puno jer nije baš ljubitelj likovnog izražavanja, pa zato ove čuvam kao oko u glavi. Na svaki napišem ono što predstavlja (ono što on kaže da bi trebalo predstavljati) i datum.
    Također imam mapu (ne jednu) svojih radova skoro pa od rođenja i ne mogu vjerovati koje sam egzibicije izvodila već u toj dobi u kojoj je on sada.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    meni je bio najdraži uradak "mama-špijun" koji je nacrtao sa valjda 3 godine..ali sam zbog svoje nesmotrenosti ostala bez njega .naime, prije nekih godinu dana sam mu ga išla pokazati, a on je to protumačio kao ruganje ili sramotu :? i zgužvao ga
    inače, ne čuvam sve, nego samo odabrane...imam dobru kolekciju mački i kokoši
    trenutno smo u fazi: dvorac, konj, vitez, mač ...i neka zla sila...

  7. #7

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    ja sam u pocetku od silnog odusevljenja svaki crtez fotografirala da ih imam u kompjutoru. ali u zadnje vrijeme zaboravljam. pokusavam barem spremiti pokoji crtez u kutiju.
    m. je ionako u fazi beskonacnog saranja, kud bih dosla da sve to spremam

  9. #9
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    nazalost ih ne cuvam sve, on jako puno crta i previse se toga nakupilo. svaki dan nacrta nesto "samo za mene" i ne mogu opisati kako mi se srce stegne kad ipak neke uradke (u koje je ulozio manje truda) bacim u smece dok ne gleda

    u zadnjih nekoliko mjeseci stalno crta kucice, ma bas su specificne i iako je svaka razlicita ja bi svaku prepoznala da je njegova. da bi to ovjekovjecila, dala sam mu da nacrta jednu takvu kucicu s temperama na zidu u hodniku. velika je preko 1m i preeeedivnaaa!!!! tko god ju je vidio, svi se oduseve.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    297

    Početno

    ja bih da koju slikicu podijelite s nama

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Citiraj egemama prvotno napisa
    nazalost ih ne cuvam sve, on jako puno crta i previse se toga nakupilo. svaki dan nacrta nesto "samo za mene" i ne mogu opisati kako mi se srce stegne kad ipak neke uradke (u koje je ulozio manje truda) bacim u smece dok ne gleda

    u zadnjih nekoliko mjeseci stalno crta kucice, ma bas su specificne i iako je svaka razlicita ja bi svaku prepoznala da je njegova. da bi to ovjekovjecila, dala sam mu da nacrta jednu takvu kucicu s temperama na zidu u hodniku. velika je preko 1m i preeeedivnaaa!!!! tko god ju je vidio, svi se oduseve.
    ...Aha da bi ovjekovjecila....nego skontala da joj je lakse to nego da skida tapete...

  12. #12
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    Citiraj ninet prvotno napisa
    ...Aha da bi ovjekovjecila....nego skontala da joj je lakse to nego da skida tapete...
    ali to je na dijelu hodnika na kojem nema tapeta. ...a kad skinem tamo di ih ima, onda ce ege imati jos posla

  13. #13
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    kako je ivar ovih dana zbog razbijene brade bio doma i puno crtao odlucila ja oznaciti sve te njegove crteze, ono - tema i koliko je imao godina.

    i sinoc ih on gleda i kaze:
    zasto si na ovom trojanskom konju napisala da sam ga ja crtao?
    ja: ??
    on: pa to je damirov (mm) crtez, ne moj

    umirali smo od smijeha.
    a ivar se malo i uvrijedio, kaze - kako si mislila da sam ja to crtao, pa pogle ove ljude u konju, damir je nacrtao obicne seljake, ja bi nacrtao grke. sa stitovima i oruzjem. i nacrtao bi nekog od njih kako stoji na ljestvama, ne prazne ljestve...

    ovo je moglo i na onu temu - kad tate ne znaju crtati

  14. #14
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Legenda

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    126

    Početno

    Dio Paulinih crteža stoji na špagi između dvije zidne svjetiljke, zakačeni su kvačicama kao roba na sušilu. Nastojim ih sve označiti, a inače je jako maštovita. Njene kuće imaju nos i usta, prozorčići su oči, katedrala joj na vrhu umjesto zvonika ima cvijet, ili nacrta livadu s cvijećem, a iznad tri oblaka. Iz jednog pada kiša, iz drugog snijeg, a iz trećeg sijeva munja.

    Ivar, je zakon

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •