Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: ormar za mikrovalnu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno ormar za mikrovalnu

    (ja sam vjerojatno jedina osoba koja mrzi svoju mikrovalnu - dobila sam ju na poklon nakon što sam napravila kuhinju i nisam uopće predvidjela prostor za nju)


    Sada bih nadogradila tj. napravila poseban ormarić za nju.

    Pitanje: Treba li ona biti u otvorenom (i sprijeda i straga, zbog ventilacije) ili može u potpuno zatvorenom ormariću - s vratima kao obični kuhinjski elementi? (Nema upute za mikrovalnu pa ne mogu to provjeriti.)

    A može li u poluzatvorenom - tj. kao da stoji na polici - sprijeda otvoreno, straga i bočno zatvoreno?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Mislim da bi ti u uputstvima trebalo pisati koliko centimetara mora biti sa svake strane, za moju je pisalo po cca 10 cm bočno, iza i gore. Jedini problem koji ostaje je utičnica koja bi trebala biti dostupna da ju isčupaš u slučaju nužde. I ja sam svoju htjela "ugraditi", ali mi je biserni majstor to zaboravio i napravio preuzak gornji element .

  3. #3
    melanija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Du-Zg tamte vamte
    Postovi
    309

    Početno

    I mi je dobili na poklon.
    Nije ona ni loša kad trebaš naglo odlediti nešto ili ujutro tostirati stari kruh.
    Kod nas je u ormaru koji smo za nju napravili.
    Po 10 cm sa bočnih strana, nazad je zid(dakle nema stražnju stranicu ormarić jer je tako bilo jeftinije a iznad je i 20 tak cm prostora mada mislim da i ne mora biti toliko.
    Nama i uputstva još na mikrovalnoj stoje pa kad sam nedavno grilala batak jedva da su se i uputstva zgrijala a kamoli da je opasno za ormarić.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    dajte poslikajte te mikorvalne koje stoje u ormarićima i zakeljite na forum!

    moja stoji nasred kuhinje na nekom rasparenom kuhinjskom elementu

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    dajte poslikajte te mikorvalne koje stoje u ormarićima i zakeljite na forum!

    moja stoji nasred kuhinje na nekom rasparenom kuhinjskom elementu
    tako i moja

    to me strašššno iritira, zato hoću ormarić

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Budem ja muza specala da uslika pa stavi. Ne mogu sama radi ruke, ali budem veceras.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    vrijeska samo otvara nove teme! jadan tvoj muž! ni sam nije svjestan kaj ga čeka! jesi sašila presvlake za stolce?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj anki prvotno napisa
    vrijeska samo otvara nove teme! jadan tvoj muž! ni sam nije svjestan kaj ga čeka! jesi sašila presvlake za stolce?
    ja otvaram topice, ali ne znači da ispunjavam svaku svoju želje ili bolje :/

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Na uputstvima za moju je pisalo ostaviti mjesta otraga, odozgora i sa strane bar 10 cm. Pisalo je da ne smije biti blizu drugih elektronskih uređaja. Mi smo to ignorirali i stavili radio da stoji na njoj. Svaki put kad bih upalila mikrovalnu, izbrisale bi mi se sve memorirane radio stanice. E ko mi je kriv, kad ne poštujem upute. Sad smo ju preselili na policu niže. To da poslikam pa da vidite kako to izgleda. Ajme meni.

  10. #10
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    a meni je bas super da su tak ljepo dizajnirane da ih ne treba skrivat u nikakav ormaric i da mogu stajat bilo gdje

    bas sam se pitala, hodajuci po kucama, kak to da su ljudi potrpali mikrovalne u te ormare
    sad mi je jasno da im se ne svidajju da im stoje tak "otkrivene"

    meni je najvaznije da mi klinci mogu do nje i da se sami, bez moje pomci, mogu njome sluziti...

    oki mi je jucer prijavio da oce stavit kutiju sladoleda s poklopcem u mikrovalnu da se malo rastopi, al sam mu rekla da UVIJEK mora skinut poklopac (dok mama ne kupi spec. sudje za mikrovalku kojem ne treba skida poklopce) i da takve stvari kao sto je slatkac ne smiju u mikrovalnu i nek se malo strpi da se priprodno otopi

    naucila sam ih da me moraju uvijek pitati jel smiju u mikrovalnu prije nego krenu s grijanjem i/ili odmrzavanjem i jos nikad nisu nis "kuhali" a da prvo nisu pitali

  11. #11

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Citiraj Mukica prvotno napisa
    oki mi je jucer prijavio da oce stavit kutiju sladoleda s poklopcem u mikrovalnu da se malo rastopi, al sam mu rekla da UVIJEK mora skinut poklopac (dok mama ne kupi spec. sudje za mikrovalku kojem ne treba skida poklopce) i da takve stvari kao sto je slatkac ne smiju u mikrovalnu i nek se malo strpi da se priprodno otopi
    I MM rastapa sladoled u mikrovalnoj. On voli kad mu je sladoled onak polutekući. Znači može, ali jako jako kratko da ne bi ispala juhica.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj Mukica prvotno napisa
    a meni je bas super da su tak ljepo dizajnirane da ih ne treba skrivat u nikakav ormaric i da mogu stajat bilo gdje
    moja je obična bijela

    MM je čak predložio da nam kupi neku lijepu srebrnu pa nek onda stoji izložena

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    moja je baš ružna i dugo si već kontam gdje da je strpam da se ne vidi.
    stara je 10 godina,al još uvijek radi pa ne želom kupovati novu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •