Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Ljepilo na hlačicama

  1. #1
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno Ljepilo na hlačicama

    Moj M. si je u vrtiću zakapao lijepe hlačice nekim ljepilom, vjerojatno UHU. To se nije opralo u običnom pranju. Zna li netko kako se to skida?

  2. #2
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    skarama

    (ne znam,mislim da to ne ide dole)

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Zašiješ gore onu platnenu "naljepnicu" (ne znam kako se to točno zove) pa se ne vidi.

  4. #4
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj Ines prvotno napisa
    skarama
    Smijala bih se i ja da se ne sjećam koliko sam platila te hlačice.

    Naljepnicu ne mogu nalijepit, jer ih je zakapao uzduž cijele nogavice. Probat ću s nekim razrjeđivačem.

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Najbolje da zamrljaš ljepilom neki otpadni komadić tkanine pa da na tome isprobavaš, a tek kad nađeš pravo sredstvo primjeniš ga na hlače. Inače bi se moglo dogoditi da totalno uništiš hlače prije nego nađeš odgovarajuće sredstvo za skidanje. I pouka za drugi put: Ne oblačiti klincu skupe hlače u vrtić. Nego kupi u kineskom dučanu neke jeftine pa ti neće biti šteta.

  6. #6
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Za informaciju svima: kupila sam u DM neko sredstvo za skidanje ljepila, mala bočica, 14 kuna. I funkcionira, ljepilo se fakat skinulo. Potrošila sam cijelu bočicu, ali kasnije sam skužila da nisam morala - bilo bi dovoljno natopiti mrlje. Izvuklo je ljepilo iz hlačica, doduše, malo sam pomogla noktima i obrisala čistom krpom. To služi i za žvakaću gumu. To ću od sada držati doma u rezervi.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •