Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Sokovnik

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    31

    Početno Sokovnik

    Pozdrav svima, za koji tjedan pocinjemo s dohranom pa me zanima koji sokovnik nabaviti? Pravila bi malcu sokove od domaceg voca i povrca, kupovne bi radije izbjegavala.Isto tako, nisam sigurna da cemo mi odrasli bas nesto puno piti tih sokova, tako da ce bit uglavnom za bebaca.Gledala sam nesto malo i primjetila ogroman raspon cijena, treba li mi sokovnik od 1500+ kn za bebaca? Jesu li oni od 300-400 toliko losi? Zahvaljujem na odgovorima

  2. #2
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Samo nemojte VIVAX! Ništa ne valja!

  3. #3
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Ovo nije klasičan sokovnik, ali je meni zapeo za oko... Ne treba mi za bebu, ali ako ga netko ima cijenila bih kratki osvrt
    http://www.i-mall.hr/dom-vrt-i-kucni...e-maker-160877
    Imam klasičan sokovnik, ali stoji u kutiji jer ima dosta dijelova za čišćenje i zauzima dosta mjesta...

  4. #4
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Citiraj gnjavež prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, za koji tjedan pocinjemo s dohranom pa me zanima koji sokovnik nabaviti? Pravila bi malcu sokove od domaceg voca i povrca, kupovne bi radije izbjegavala.Isto tako, nisam sigurna da cemo mi odrasli bas nesto puno piti tih sokova, tako da ce bit uglavnom za bebaca.Gledala sam nesto malo i primjetila ogroman raspon cijena, treba li mi sokovnik od 1500+ kn za bebaca? Jesu li oni od 300-400 toliko losi? Zahvaljujem na odgovorima
    Prvo, ne vidim nikakve potrebe za sokovnikom za bebu jer bi trebala nauciti da je voda za pice a voce i povrce se jede. No ako bas hoces sokove moj savjet ti je da ne kupujes nikakve specijalne "beba" uredjaje jer su svima suludo nabijene cijene samo zato sto se prodaju "za bebe". Totalna papilova. Bolje kupi neki obicni za kucanstvo, vjerojatno ces kupiti bolji stroj a za manje novaca.

  5. #5
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Citiraj cvijetak prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo nije klasičan sokovnik, ali je meni zapeo za oko... Ne treba mi za bebu, ali ako ga netko ima cijenila bih kratki osvrt
    http://www.i-mall.hr/dom-vrt-i-kucni...e-maker-160877
    Imam klasičan sokovnik, ali stoji u kutiji jer ima dosta dijelova za čišćenje i zauzima dosta mjesta...
    to je kao neki mini-blender? Meni je malo bezveze - ogranicen si volumenom case, ogranicen si slabom snagom uredjaja (manje od 200w). Osobno imam neki iz Lidla, 550w, 1,5L zapremina staklene case, radi super, cijena bila nekih 400kn. Po meni puno isplativija kupovina...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    12

    Početno

    Ja imam sokovnik koji dozvoljava izradu samo voćnih sokova, tako da radije preporučam kupovinu bledera koji je malo skuplji, ali omogućuje uzradu sokova od voća i svih vrsta povrća, jer ima sjeckalicu u sebi.. Ukoliko ne želite kupiti blender možete to raditi na dodatku od miksera koji također sadrže sjeckalicu koja će na najbolji način isjeckati i izmnikasati voće i povrće

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •