Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: oprostaj od vrtica - kako je kod vas bilo?

  1. #1
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno oprostaj od vrtica - kako je kod vas bilo?

    nase tete su prosli tjedan organizirale parti na jarunu i pripremile nam super iznenadjenje: svako dijete je dobilo od vrtica oprostajnu diplomu (ima valjda neko pametnije ime ali mi se ne da do ormara) koju su potpisale tete, ravnateljica i pedagoginja, dobili smo uokvirenu grupnu fotku djece, djecji rad (ivar je napravio ribicu od papira zalijepljena je na komad žala) i - najljepse - malu knjizicu koju su same napravile sa svakim djetetom: ovakav sam samo ja, ne postoje ista dva: gdje su se oni nacrtali i odgovorili na dvadesetak pitanja: o imenu, nadimku, kako bi se voljeli zvati, sto vole na sebi, sto ne vole, sto im se lijepo dogodilo nedavno, koja zivotinja bi bili, koji cvijet bi bili.
    i djeca su tetama odrecitirala svoju pjesmu.
    bilo je suza za jos jedno jezero.

  2. #2
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    imali smo priredbu u vrtiću a potom malu zakusku u sobi. Svako je dijete dobilo sličicu koju su tete izradile s krasnim stihovima,diplomu. Organizirale su i tombolu ( svi su dobili isti poklon) .Potom su se djeca zagrlila i pjevala pjesmu M. Škore - poklonio im je CD budući da su djeca oduševljena njegovim pjesmama .

    Bilo je jako lijepo i tužno a moj d. ne želi iz vrtića jer se više neće igrati s prijateljima svaki dan .... :/

  3. #3
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    mi smo dobili ogoromnu mapu s radovima koje su radili ove godine
    fotku na kojoj fali pol grupe
    i... to je to...

  4. #4
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    nas su natjerali na bauljanje po sljemenu (ja sam bila prestravljena u žičari :/ ).

    imali smo i priredbu u vrtiću, i dobili mapu s njihovim crtežima.

    i to je to...

    onaj ljepši dio - bila je humanitarna akcija koju smo organizirali na početku školske godine - a zvala se baš kao i naslov ovog topika .

  5. #5
    branka0112 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    Joj kod nas su isto suze tekle u potocima, bilo je jako dirljivo.

    Najprije smo imali zajedničku predstavu u kojoj su sudjelovale sve vrtićke skupine na temu put oko svijeta (svaka čast tetama jer uključiti u istu predstavu djecu od 3i pol i 6 i pol godina nije mala stvar).

    Kasnije smo imali druženje po grupama. I mi smo dobili "diplomicu" sa zajedničkom fotografijom, klinci su se ponaosob oprostili sa par rečenica o tome kako im je bilo u vrtiću.
    Svi smo skupa cmoljili i bio je to zaista dan za pamćenje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •