Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: kakve filmove gledaju vaše 9-godišnjakinje?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    61

    Početno kakve filmove gledaju vaše 9-godišnjakinje?

    Malo me muči jer moja samo želi gledati Bratz,Još jedna priča o Pepeljuzi,Hanna Montana i Aquamarine.A sve tinejdžerski

  2. #2
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Ponudi joj npr. Arthura u zemlji Minimoja, Narniju (i nastavke), i sl. Pa onda imaš hrpu starih dječjih filmova: Lassie, Vlak u snijegu, Družba Pere Kvržice. Sjedni s njom i gledaj, vjerujem da će ipak skužiti da joj se to sviđa.
    Možda je 9 godina ipak prerano za teenage filmove.

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Gledali Shreka (onog božićnog) nedavno i raspametili se, ali meni baš nije bilo drago kad sam tjedan dana nakon gledanja filma morala slušati "EJ, tovareeee" i slične štoseve iz filma od djece koja to inače baš ne koriste u svom svakodnevnom govoru. Tako da baš i ne znam da li bih to preporučila...

    Bolji mi je ovaj izbor koji laumi preporučuje. Ionako ne gledamo puno, pa dobro pazim što i kako (npr. nije mi bilo drago kad su kod bake i dede smjeli gledati "Sam u kući"... Brrr... Bojim se da im samo daje ideje za kojekakve bedastoće).

    Za ovaj vikend imam u pričuvi 101 dalmatiner, ako uopće nešto budemo gledali. Obično im baka snimi dokumentarce preko tjedna pa to gledamo nedjeljom popodne kod nje. Doma - malo i rijetko...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    61

    Početno

    Ma kaki čovječe,pa to je donedavno gledala.Sad su u šk imali Vlak u snijegu pa ajd.ok.Al i ove neke curke iz razreda gledaju Bratz i Montanu.Ma neznam.

  5. #5
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Pa ne mora ništ gledati... Nek čita knjige. Ne samo lektiru. Nek sluša muziku. Nek pjeva. Nek se bavi nečim.... Zakaj bi morala gledati nekaj?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •