Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: proslava rođendana za dečke od 13 godina - kako i gdje?

  1. #1
    mama Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    doma i na poslu
    Postovi
    248

    Početno proslava rođendana za dečke od 13 godina - kako i gdje?

    Dragi svi,

    moj najstariji je eto slijedom društvenog razvoja prešao od proslava roćkasa u raznim igraonicama, kinima, pa dva puta doma sa samo dvojicom najboljih prijatelja dospio do želje da za par tjedana slavi rođendan na Sljemenu uz paintball, jer je danas bio na takvoj proslavi (još je živ ali mokar)

    Moram priznati da baš i nemam volje uložiti par tisuća kn u pucanje, a niti u ništa drugo..

    Da li imate kakav savjet kako posložiti ovce i novce - da sinko bude zadovoljan nekom aktivnosti, a da ne potrošimo bogatstvo??

    Dakle, neka dokazano dobra proslava za tu dob?

    Ne znam jel ih smijemo šokirati kazalištem ako uopće ima tamo nešto za njih...

    problem je također što se sada osjeća dijelom većeg društva, lako je bilo kad su bili samo trojica...

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Mi još nismo došli u tu fazu... Za sada smo od McD i igraonice dorasli do kvartovske pizzerije, ali nije loše razmisliti malo o tome što nas čeka.

    14 godina... mhm.... To je osjetljiva dob ... Starija braća ekipe iz razreda idu u kino, na pizzu i na utakmice (kad je prilika). Meni se dopada ova ideja s kazalištem. A koncert??? Ne znam ima li štogod, možda bi im se tako nešto dopalo.

  3. #3
    susret avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    223

    Početno

    Iza Baumaxa u Jankomiru sam vidjela da su otvorili "umjetnu" stijenu za penjanje (ne znam stručni naziv) i tamo piše da organiziraju rođendane. Mislim da bi trinaestogodišnjacima tak nekaj moglo biti zanimljivo.

  4. #4
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    Ili kuglana, sad ih ima sve više i u gradu i van grada.
    A kazalište smo isprobali za 10. rođendan (Mala scena, imaju predstave za tu dob kao Bum Tomica, Ana i Mia i sl.) i klinci i roditelji su bili oduševljeni. Prvo pizza u 2-ci, pa kazalište i razlaz - sveukupno dobrih 4 sata.

  5. #5
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj susret prvotno napisa Vidi poruku
    Iza Baumaxa u Jankomiru sam vidjela da su otvorili "umjetnu" stijenu za penjanje (ne znam stručni naziv) i tamo piše da organiziraju rođendane. Mislim da bi trinaestogodišnjacima tak nekaj moglo biti zanimljivo.
    E to sam baš ja mislila predložiti.
    Prošli vikend su imali u CC1 takvu stijenu i klinci su se lijepili za nju.

  6. #6
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    bowling ili paintball (ima neki klub tamo iza svete nedjelje koji organizira paintball rođendane)

  7. #7
    Dalm@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    958

    Početno

    Ovdje ima super ponuda za paintball, za njih 10 (to je neki optimum), dođe 800 kn:
    http://hr.kolektiva.net/

  8. #8
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    Tu cu se prikljuciti - blizi se rodjendan mog jedanaestogodisnjaka i uopce nemam ideju gdje ga organizirati: doma imamo premalo mjesta, za igraonice su preveliki a ovi paintball ovi i slično su poprilično skupi. Rijec je o petnaestak djece. Ima li kakvih novih ideja?
    Zna li netko za neku kucicu koja se iznajmljuje u svrhu festanja, npr. kao ona na Bunčiću ali da je u blizini Novog Zagreba?

  9. #9
    DaDo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    345

    Početno

    mi smo sad imali prvi rođendanski tulum kod kuće za 12 rođendan. naravno ja sam bila s njima. osobno mislim da su malo premali za takvo što jer su još dovoljno "divlji" pa im treba širi prostor od stana. prošle godine smo bili na pikniku na riječini i to je svima bilo za 10, ali je on ove godine htio kućnu zabavu.
    svi su oduševljeni i bilo im je lijepo. slušali su muziku, igrali pictionary, malo trčali po stanu i na kraju igrali penova - ljubili se u obraze.
    danas ide na jednu proslavu koja uključuje paintball, pa me baš zanima kako će biti i koliko para to košta jer je takvu zaželio za slijedeći rođendan

  10. #10
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Sin od moje kolegice je slavio 11. rođendan na bazenu, pričali su da je baš bilo dobro.

  11. #11
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj klara prvotno napisa Vidi poruku
    Sin od moje kolegice je slavio 11. rođendan na bazenu, pričali su da je baš bilo dobro.
    I moje dijete je bilo pozvano na takav rođendan u Educarenu, kaže da je bilo super.
    Jedino je cijena paprena.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,715

    Početno

    Mi smo 2 puta slavili u Bowling 300, to je ona kuglana kod City Centra One, jako je lijepo, dobiju jelo i piće, kuglaju, imaju dvije tete koje ih paze, djeca su bila jako zadovoljna. Tortu doneseš sam, oni je serviraju i sve. Nije baš jeftino, ali svugdje je skupo pa to nisam uzela kao limitirajući faktor kad smo već odlučili slaviti izvan kuće.

  13. #13
    bilbo7 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    600

    Početno

    I mi smo tam bili i isto je bilo ok, klincima je to fora jer ima akcije i dobro se zabavljaju i igraju timski. Za ovaj rođendan sam se nadala da ćemo voditi klince na curling na Trgu, ali ništ od klizališta, izgleda...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •