Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Paintball na Sljemenu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    101

    Početno Paintball na Sljemenu

    Sin mi je pozvan na rodjendan - paintball na Sljemenu,
    ima li itko iskustva, da li je neko dijete bilo gore?
    Na njihovim stranicama iše da je to "zabava" za iznad 18 ...
    ( oni nemaju 12 još), za djecu uz potpisanu suglasnost roditelja,
    a o slikama napustene bolnice ne bi..
    Već vidim da cu biti najgora majka na svijetu, ali čitavo moje biće se buni..
    molim kakve su impresije, blago meni?

  2. #2
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Paintball za tako male?? Uff...ne znam bas...MM je nedavno bio, doduse ne na Sljemenu ali paintball je paintball i fine masnice je zaradio, nije to bas bezbolan sport tako da bi ja rekla da definitivno nije ni za djecu. Mislim da ja svog nebi pustila...

  3. #3
    koalica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    408

    Početno

    ja sam bila gore sa svojim srednjoškolcima i nije mi bilo ugodno niti na njih paziti........ta bolnica je prava prastara ruševina, a na kat su nam zabranili da idemo da ne bi neki truli pod popustio i urušio se..........potencijalnih ozljeda na svakom koraku..........a da ne pričam o podljevima koje su imali (skupa samnom).....paintball definitivno mislim da nije za takav uzrast, a definitivno ne u toj bolnici.......

  4. #4
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Prošle godine sam tamo malo probauljala, prijateljica i ja smo plainarile, a naletili smo na dečke koji su se igrali rata.
    Više smo ih vidjeli po šumama nego u bolnici.
    Bolnica je stravična, nije za nikoga, a kamoli za tako male klince.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    101

    Početno

    hvala vam na odgovorima
    samo da jevim da na rockasu nije bio,
    mirna srca cini mi se... idemo dalje

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    uvijek mi je zanimljivo čitati ovakve teme... nemate mišljenje pa ga tražite po forumu... ili imate pa tražite opravdanje i podršku (indirektno)...

    kako mi možemo znati kakav je neki 11-godišnjak od osoba koje tu pišu, i kakvi su njegovi roditelji? Ima djece koja nisu ni sa 16-17 godina sposobna za paintball... a ima klinaca od 10 godina kojima bi to bila super avantura i zezancija... isto tak ima i roditelja koji će do srednje škole držati za ručicu, a ima onih koji puste djecu da već za 5-6 godina počnu razmišljati svojom glavom i shvaćati uzroke i posljedice svojih djela...

    ne treba generalizirati i stjecati mišljenje i stav na forumu, jer svatko od nas je različit i ima različitu djecu, pa makar bila i istog uzrasta...

  7. #7
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    poneki dvanaestogodisnak je ko sestogodisnjak, a poneki ko sesnaestogodisnjak, ali vecina njih su ipak - dvanaestogodisnjaci. a takvi su po meni jos premali za paintball, em bi dosli doma puni modrica, em bi ispucali svu municiju u prvih 15 minuta i onda bi zujali. o derutnoj zgradi pojma nemam :/
    mi smo se zato odlucili ove godine za ratne igre, tj. lasertag, a ne za paintball, a sama djeca su komentirala kad su vidjela odrasle kako se skidaju i broje modrice - da bi na paintball isli samo u viteskim oklopima. znaci njih 15 na proslavi - i po mojoj i po njihovoj procjeni - svi premladi za paintball.
    a ako netko od njih ipak odluci svoj rodjendan proslaviti tako, ne znam sto bi odlucila, vjerojatno bi ostavila djetetu na izbor.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Pa sigurno nije bedak onaj koji je odlučio i napisao da nije za mlađe od 18 godina... na web stranicama paintball kluba...

    ima sto primjera ovo o čemu govorimo ivarica i ja... osobno sam vozio djedov traktor čim sam mogao dohvatiti kočnicu i kvačilo... motor vozim od negdje sedme godine... što ne znači da je legalno, dopušteno, preporučljivo i slično... i da, bila su druga vremena i ne smatram se licemjernim što svojem djetetu ne bih dopustio neke stvari koje sam i sam ko klinac radio...
    Posljednje uređivanje od Moover : 25.09.2011. at 17:26

  9. #9

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    101

    Početno

    : ) zasluzila sam .. imam mišljenje i napisala sam ga, ali nemam nikakvog iskustva s tim aktivnostima,
    pa volim pitati. Rekla sam sto mislim o tome i kako se osjecam, a on je sam odlucio da nece ici,
    a da smo svi razliciti veliki i mali, i posebni svatko na svoj način ..

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj dini prvotno napisa Vidi poruku
    : ) zasluzila sam ..
    Pa nitko te nije oprao... al moraš priznati da sam u pravu... imala si dvojbu i došla pitati da li je ono ispravno... nema u tome ništa loše... meni nije problem to što si ti pitala, nego velim da općenito treba biti vrlo oprezan kad se čitaju savjeti i iskustva drugih, jer nisu sva djeca ista...

    još je gore kad netko nema nikakav stav i mišljenje te ga formira čitajući savjete i iskustva drugih, nepoznatih ljudi...

  11. #11

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    101

    Početno

    jesi, jesi ... u pravu si, dobro zboris

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •