Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Što slušaju (koju glazbu)?

  1. #1
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno Što slušaju (koju glazbu)?

    O čitanju postoje teme, ali ne mogu u ovoj dobnoj skupini (i starijima) naći ni jednu temu o glazbi.

    Otvaram ovaj topic zato jer mi se starije dijete požalilo da mu se nije dopalo na školskom plesu jer slušaju samo cajke. Ostala sam iako mi to nije baš neka novost niti mi je trebalo biti iznenađenje.

    Moji baš nemaju običaj puno slušati glazbu, ali na mp3 imaju takvu šaroliku zbirku (pobrali od nas, pa proširili na razne strane) ali cajke baš nisam primijetila.

    Kad bih morala izdvojiti nešto što sam primijetila da slušaju (a da nije iz naše zbirke), bilo bi to ovo: http://www.youtube.com/watch?v=VUjdiDeJ0xg&feature=kp

    Od domaćih ovo: http://www.youtube.com/watch?v=hHPt7yMK-nE
    (i ja volim Belana, ali ima on i boljih stvari, ili sam ja ostarila, he he he)

    Daklem, što slušaju vaši? Idem sad postaviti isto pitanje na mrvicu stariju grupu.

  2. #2
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    ajme ovo mi je bolna tocka, moja slusa one big time rush, ja i mm ih ne mozemo smislit (mm ih zove big time trash haha)

  3. #3
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    E. (10g4mj) slusa nema nekoga tko joj je ono zarko omiljen, ali npr. voli ABBU (zavoljela nakon filma "Mamma mia!"), Maroon 5 (jer ga cesto slusamo u autu), i ulovi nesto s televizije sto joj se svidja pa onda to trazi na YouTube-u i tako - tu bi se nasle neke pjesme od Pink, Lady Gaga, Elisa... Train, Bon Jovi, Norah Jones...
    obvezno Van Halen (nas utjecaj )...
    ... nema cajki.

    Slusa dosta i klasiku, sto kroz balet (no i privatno, pa si usput zaplese), zapravo ovisi o njenom raspolozenju.
    Mi zadovoljni, sve je podnosljivo (ponesto i dapace).

  4. #4
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Moje nemaju nešto posebno, ali prolazi Antena, s time da ne vole domaće stvari. A niti ja pretjerano.
    Osim naravno starih domaćih klasika.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    moja si je počela u zadnje vrijeme skidati muziku, i baš je neki dan imala problema s downloadom Dynamite
    Koliko vidim Kate Pery je u igri, One direction, ... za sada su sve strane pjesme.
    Puštala mi je onu neku što su ju snimili dva komičara i kao oponašaju životinje. Ta joj je jako fora tj. smiješna.
    Posljednje uređivanje od larmama : 24.02.2014. at 10:59

  6. #6
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    ajme ovo mi je bolna tocka, moja slusa one big time rush, ja i mm ih ne mozemo smislit (mm ih zove big time trash haha)
    ajde svi su počeli s nekakvim new kids on the block, priznaj sada fazu backstreet boysa i spajsica

  7. #7
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    tangerina
    ma je, sve ok, ali ona njihova ultraglupa serija me uzasno nervira

  8. #8
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Katy Perry, One Direction, Big Time Rush, Rihanna, Lady Gaga, Robbie Williams,.... Rammstein...

  9. #9
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Audrey prvotno napisa Vidi poruku
    Katy Perry, One Direction, Big Time Rush, Rihanna, Lady Gaga, Robbie Williams,.... Rammstein...
    Koja sam ja kozerva, za neke nisam ni cula.
    OK Perry, Rihanna, LG, Robbie naravno... ostalo: 0 bodova.

    Znam da su neke curke iz razreda lude za One Direction, no nikad nisam nista njihovo cula... a E. jos nije u toj zaljubljivoj fazi pa ih ne trazi...

    Jucer je na YT slusala Pharrella Williamsa, Happy.
    Uglavnom te "nove" stvari pokupi sa TV-a, radija, i tako to.

  10. #10
    mamicadijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Malešnica, Zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    One Direction i Justina, naravno.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •