Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Muljanje devetogodišnjaka

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    split
    Postovi
    254

    Početno Muljanje devetogodišnjaka

    Dakle...prošli tjedan je bio sam s tatom pa je lagao da nema domaći, a narano da ga je imao pa je dobio 4! opomene od učiteljice.
    Jučer uzeo 8 kuna iz police i kuoio sličice iako je imao zabranu da ih kupuje.
    Otišao u školu sat ranije pa muljao da je krivo vidio na sat...
    I sad mi skužimo i lijepo ga molimo bez vike, dapače s smiješkom, da prizna jer nema razloga da laže, a on neće...
    Ne znam, ali bojim se da to ne preraste u nešto veće....pa 9 godina mu je tek.

  2. #2
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Noa, ja bih provjerila "podlogu", s obzirom da na drugoj temi pišeš o miješanju oca u odgoj, neslaganju,... možda se dijete "buni" na neki način.
    Pokušajte ti i otac dogovoriti zajedničku strategiju, ako je moguće, i na kraju jednostavno treba i neprihvatljivo ponašanje sankcionirati.

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Noa, nije sve isto, ali priviri malo na ovaj topic: http://forum.roda.hr/threads/86330-d...aze-o-ocjenama

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    split
    Postovi
    254

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Noa, ja bih provjerila "podlogu", s obzirom da na drugoj temi pišeš o miješanju oca u odgoj, neslaganju,... možda se dijete "buni" na neki način.
    Pokušajte ti i otac dogovoriti zajedničku strategiju, ako je moguće, i na kraju jednostavno treba i neprihvatljivo ponašanje sankcionirati.
    Ne mislim da ima neku posebnu podlogu osim što je naprosto lijen. Ništa ne radi ni u školi ni doma, za sve ga se mora natjeravati. Tako je oduvijek, a otac ko otac, naravno da ne sudjeluje dovoljno u odgoju, mogao bi bar malo više, to se neće mijenjati. Znam da je i malom teško, ali puno djece ima problema puno većih nego što ih ima moj sin, upravo takvo razmišljanje me svo ove vrijeme spriječavalo da budem dosljedna u sankcioniraju takvih ponašanja pa sad mislim da moram početi. Nema više izgovora . Ne mislim na ikakvu viku ili slično, ali nema tableta, TV-a itd dok ne popravi ocjene jer je evidentno da može čim se potrudi

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •