Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 111 od 111

Tema: Što biste učinili da saznate da vam je potomak gay/lezbijka?

  1. #101
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    moj najbolji frend je gay i milion puta smo pretresali cijelu "gayologiju".

    mog muža bi vjerojatno herc strefio, ali ja bih, uz početnu fazu njekanja i razmišljanja what went wrong, ponosno s njim stupala na gay paradi

  2. #102
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Zanima me vaša reakcija kada bi ste otkrili da vaša curica ima "dečka" već 2 godine, a danas ima 17.
    Da li bi ste smatrali da je to nešto što ona ne zna, tj. da ih treba razdvojiti itd?

  3. #103
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Maslačkica prvotno napisa
    Zanima me vaša reakcija kada bi ste otkrili da vaša curica ima "dečka" već 2 godine, a danas ima 17.
    Da li bi ste smatrali da je to nešto što ona ne zna, tj. da ih treba razdvojiti itd?
    možda mi je prevelika vrućina u uredu, ali ja ne razumijem pitanje. :? jel ima dečka ili curu. i kako ona to ne zna?

  4. #104
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno


    Sedamnaestogodišnjakinja ima curu i zna da je cura i u vezi su već dvije godine, ali je obitelj i okolina saznala to prije par dana. Pa me zanima vaša reakcija na to da se vama desi.

    Da li bi reakcija bila u stilu: imaš premalo godina da bi ti to znala? (u stilu kao da sa 17 ne zna i nema pravo odlučiti o sebi (pa čak i npr. o eventualnom odlasku na more ili nešto tako?)

  5. #105
    abonjeko avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,121

    Početno

    Citiraj Maslačkica prvotno napisa

    Sedamnaestogodišnjakinja ima curu i zna da je cura i u vezi su već dvije godine, ali je obitelj i okolina saznala to prije par dana. Pa me zanima vaša reakcija na to da se vama desi.

    Da li bi reakcija bila u stilu: imaš premalo godina da bi ti to znala? (u stilu kao da sa 17 ne zna i nema pravo odlučiti o sebi (pa čak i npr. o eventualnom odlasku na more ili nešto tako?)
    Ona apsolutno ZNA što radi...i sa 17 godina (znate i sami) ste već debelo seksualno orijentirani i debelo vas puca potencija na stotu!!!
    Homeseksualnost nije svjestan odabir (i to nije moje mišljenje već je ta tvrdnja temeljena na razgovoru s dotičnom populacijom)!!!

    Čitala sam nešto o tome, tko vjeruje, naravno, može prihvatiti da se neke stvari vuku i iz prošlog života. Određene knjige kažu da je homoseksalnost posljedica jako izraženog sexualnog života u prošlome stanju "bitisanja".... :/

    Možda, možda...ali svakako nije svjastan ODABIR!!!! Njima je to normalno kao što je heterosexualcu normalno spavati sa ženom, nenormalno je svijetu oko njih, tj. većini koja najčešće ne prihvaća manjine

  6. #106
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Ma moje mišljenje o ovoj 17-godišnjakinji je sijedeći:
    sa mamom nema dobre odnose, jer joj je mama ukočena i smatram da se istresa na svoju kćer. Ima ta mama i sina, ali očita je razlika u odgoju.

    Djevojka nije imala povjerenje u svoju majku za koju smatram da joj godinama uništava samosvijest (koju možda nije ni imala), a ubija joj i samopouzdanje. Djevojka baš i nema nešto prijatelja, a gledajući je u blizini vršnjaka smatram da nema normalan odnos i komunikaciju, ali znam i odakle to potiče.
    Sa djevojkom se ja izvrsno slažem, ja sam znala za problem i prije, imamo isti smisao za humor, mislim da joj treba mala pomoć i vodilja.

    Sumnja moja zašto se okrenula djevojci, i to baš ovoj, je što joj ona puno pažnje daje, ljubavi i uvažavanja (iako je to u zadnje vrijeme prestalo - ovo uvažavanje), ali moje iskreno mišljenje je da se ona okrenula toj osobi jer nije imala kome drugom.

    I tako to ide....s obzirom da slobodno sam pričala s njom o tome, njen lični zaključak je da ona ne zna....i nije sigurna....ali opet je bune neke druge stvari, pa kaže prema ovome mogu zaključiti da jesam i tako ukrug.

    Ma uglavnom, sada kada se to otkrilo, po meni ništa pozitivno nije se desilo, tj. mislim da su izabrali najgoru moguću kombinaciju...ali eto... kao njihovo dijete... pih!

  7. #107
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj Maslačkica prvotno napisa

    Sedamnaestogodišnjakinja ima curu i zna da je cura i u vezi su već dvije godine, ali je obitelj i okolina saznala to prije par dana. Pa me zanima vaša reakcija na to da se vama desi.
    sve bi mi se srušilo

    da mi nešto tako važno taji 2 god?
    pa podbacila bih kao roditelj, jer da sam bila dobar roditelj, ne bi mi mala morala tajiti tako važnu stvar dvije godine

  8. #108
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Valjda je vidljivo da smatram da joj baš i nije normalna situacija u kući... tako da.... slažem se sa McGrubi...

    A da ne pričam o reakciji kada se saznalo... Nezamislivo!

  9. #109
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Zaboravih pitati, ali da ti kćer kaže nakon 1mjesec, 2, 3, 1.dan, nebitno...kako bi reagirala. A recimo ima 15 godina i djevojka s kojom se viđa ima 17.
    Da li bi joj zabranila vezu ili ostavila kako jeste, ali nešto?

  10. #110
    koryanshea avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    1,654

    Početno

    ja mislim da je zabrana veze najgluplja stvar na svijetu. to samo vodi daljnjem laganju i skrivanju i pretjerano je zadiranje u privatni zivot djeteta.
    osim toga, sta je lose u tome da cura od 15 ima curu od 17? pa cure od 15 imaju decke od 17! koja je razlika? zasto bi to branila?
    ako se roditelj brine onda mu niko ne brani da djetetu lijepo kaze zasto se brine, a dijete ce onda nac nacin da umiri roditelja (osim ako imaju shebane odnose, a tu malo sta mogu rec). homoseksualna veza sama po sebi nije nista za brinut se.

  11. #111
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj koryanshea prvotno napisa
    ja mislim da je zabrana veze najgluplja stvar na svijetu. to samo vodi daljnjem laganju i skrivanju i pretjerano je zadiranje u privatni zivot djeteta.
    osim toga, sta je lose u tome da cura od 15 ima curu od 17? pa cure od 15 imaju decke od 17! koja je razlika? zasto bi to branila?
    ako se roditelj brine onda mu niko ne brani da djetetu lijepo kaze zasto se brine, a dijete ce onda nac nacin da umiri roditelja (osim ako imaju shebane odnose, a tu malo sta mogu rec). homoseksualna veza sama po sebi nije nista za brinut se.
    x

    bez obzira na orjentaciju, ja se samo nadam da ću joj uspijeti kroz odgoj razviti poštivanje svog tijela, i da neće sex shvaćati lakoumno, da će znati vrijednost vođenja ljubavi , a ne sex-na-ex
    tako nešto

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •