Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 111

Tema: Što biste učinili da saznate da vam je potomak gay/lezbijka?

  1. #1

    Početno Što biste učinili da saznate da vam je potomak gay/lezbijka?

    Čisto pitanje za roditelje.

    Pitam se koliko tolerantnih roditelja tamo ima. Znam da vam je sad to sve nezamislivo, a i da biste u tom slučaju vjerojatno rekli 'Ma ja volim svoje dijete kakvogod da je' (u većini slučajeva), ali priznajte da bi vam to ipak bilo iznenađenje, i da bi se većina vas teško s tim nosila.

    Mene zanima koliko bi vas reagiralo na način da je to 'bolest' i da bi se dijete trebalo liječit. Koliko bi vas iz nemoći izbacilo dijete iz kuće? (Nadam se nitko.) Koliko bi prošlo kroz normalne faze ljutnje, nemoći, neshvaćanja, informiranja i na kraju prihvaćanja?

    Općenito, samo me zanima ono što je u naslovu teme.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    rekla bih mu da ode živjeti u neku tolerantniju sredinu nego što je ova....

    i da bude uspješan,tako da mi može plaćati starčki dom

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    starački dom..... kad prsti brže tipkaju od pameti

  4. #4
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Meni je to sasvim zamislivo. Nisam jednom o tome razmišljala, imam nekoliko gay prijatelja i za mene je to, ne mogu naglasiti koliko, normalna stvar. Dok uopće dođu do toga da skuže svoju seksualnu orijentaciju, moja će djeca već znati da je meni homoseksualnost nešto posve normalno i prihvatljivo i mislim da neće imati nikakvih problema s "priznavanjem" meni. A ako im netko bude radi toga radio probleme, vjerujem da ću im moći pomoći i osnažiti ih.
    Kad mi je jedan moj blizak prijatelj "priznao", i kad sam ga ja, sva začuđena pitala zašto mi to prije nije rekao (a znao je koliko sam tolerantna), on mi je rekao "Jer sam se bojao da me nećeš više voljeti." Nikada, baš nikada ne želim da se niti jedno moje dijete tako osjeća zbog mene.

  5. #5
    andrea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,380

    Početno

    ništa ne bi učinila; ono što mu želim u životu je da bude sretan, zdrav i pošten, bez obzira koga držao za ruku

  6. #6
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    bok celestian. imaš jedan post bez predstavljanja.

    kaj je ovo sad moda otvaranja ovakvih topika? :? pišeš neki seminarski rad? prvo pitaš, a onda sugeriraš da "priznamo"!?

    gay toleriram (svatko ima pravo na svoj izbor), nepredstavljanje ne (to nije stvar izbora već nečeg drugog)...

  7. #7
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    rekla bih mu da ode živjeti u neku tolerantniju sredinu nego što je ova....
    Imaš pravo, maria.
    No ako bi ipak ostao/la nositi se sa svim nedaćama primitivizma kojim smo okruženi, ja mu ne bih otežavala život. Sigurno ne bih.

    i da bude uspješan,tako da mi može plaćati starčki dom
    Ni protiv ovog se ne bih bunila . Sigurno ne bih.

  8. #8
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Što biste učinili da saznate da vam je potomak gay/lezbijka?
    nista

  9. #9
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Što nije već bilo rasprava na tu temu?

  10. #10
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    je, nekoliko

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    74

    Početno

    Očito nikada dosta tema koje muče nove i stare roditelje. Sve se to ponavlja. Sve se to i zaboravlja. Sve nas to i vraća na početak. Pa se zapitamo tko nam je u familiji ovakav ili onakav. Zašto se to baš meni dogadja? Postoji i okolina koja ponekad stavlja ulje na ranu. Pa se razmeće riječima i pogledima prezira , mržnje i ljubomore. Znamo da je teško biti roditelj-odgajatelj. I kada pomislite da ste na pravom putu u cilju ostvarenja sna vašeg djeteta, tada vas nešto presjeće, razljuti, postajete nesigurni i ostavlja vam malo prostora za manipulaciju i preobrazbu. Nemožete jednostavno ništa napraviti. To je tu onakvo kakvo jeste. Prihvatiti ili odbiti vlastito dijete. Srce nerazumije mozak. Dva raskršća pa kojim krenuti. Volite svim srcem.Bojite se , sramite se . Pitate se u čemu ste pogriješili. Sukobi su možda neminovni ali pitanje dali će dovesti do željenog po roditelje. Pogotovo odnos majka-kćer. Ta vječno nerješena kombinacija ljubavi i sukoba. Društvo nam nameće protokol života. Završiti školu,fakultet, zaposliti se, udati se - oženiti se, imati djecu-obitelj .... stvoriti stan-kuću, auto,ljetovanja i zimovanja. A ako i jedna karika od toga poklekne i neostvari se , postajete sebi i drugima manje vrijedni - gubite samopouzdanje. Što sada? Vjerujemo u Boga, nadamo se, nastojimo se družiti u klubovima bez članarina, putem interneta ako imamo PC, pišemo oglase i ponude, igramo loto-bingo i ostale primamljive igre i još štošta. I tako dok smo živi težimo pravilima života koje nam društvo nameće. A ako netko iz naše bliže ili daljnje sredine namjerno ili možda nenamjerno odjuri-biva zaveden drugim putem tražeči svoju sreću na drugi način, tada ga osudjujemo, izopaćujemo, ignoriramo ga. Glumimo pravednika-moralistu.
    Čisto srce i istinska ljubav je nešto što se danas rijetko nadje. Pa ako to postoji među ljudima, blago onom tko je ima i tko ju je osjetio.
    Ako su naša djeca sretna što osjećaju takvu ljubav onda je i svaki roditelj sretan radi svog djeteta ako ga voli. Svaka ostalo nije bitno.

  12. #12
    bubimirko

    Početno

    bolje gay nego narkoman...............samo društvo i zapad nas je toliko iskrivilo da više nemamo onaj normalni pogled na svijet......riga mi se od onih djevojčica od cca 15-18 let koje se drže za ruku i tu i tam se masno zažvale jer to je in i one su odkačene......kad se sjetim takvih stvari jednostavno si nemrem niti zamisliti svoju reakciju i svoje dijete da tak nekaj dela.......a o klinac pogotovo......jerbo mislim da bih reagirao vrlo naglo i možda prejako u afektu......ali sve to je(što je najtragičnije) samo hir i gluma......večina pravih geyeva tak nekaj ne radi pred očima javnosti....
    maria71......ono je odlično rješenje.....daleko od očiju susjeda a pinkica za dom kapa

  13. #13

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    23

    Početno

    a što je s "djevojčicama" koje se drže za ruku s "dječacima"? oni ti se ne gade? :/
    i kako ti znaš da je sve to hir i gluma?

  14. #14
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj bubimirko prvotno napisa
    bolje gay nego narkoman
    Bubimirko, potpisujem.

  15. #15
    bubimirko

    Početno

    Citiraj štoveć prvotno napisa
    a što je s "djevojčicama" koje se drže za ruku s "dječacima"? oni ti se ne gade? :/
    i kako ti znaš da je sve to hir i gluma?
    ak se drže djevojčice i dječaci......onda to više nije tema jerbo ako nisi znala to je normalno i nije gay.......ali samo za informaciju seljački mi je i vidjeti da se "normalni" par "drpa" ko blesav u javnosti

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj bubimirko prvotno napisa
    Citiraj štoveć prvotno napisa
    a što je s "djevojčicama" koje se drže za ruku s "dječacima"? oni ti se ne gade? :/
    i kako ti znaš da je sve to hir i gluma?
    ak se drže djevojčice i dječaci......onda to više nije tema jerbo ako nisi znala to je normalno i nije gay..
    hvala što si umjesto mene dokazao da ipak nije problem u toj "djeci" nego tvojoj percepciji normalnosti.

    nenormalno je sve što se ne ukčapa u moj svršeni svijet kojeg su mi mama i tata napravili

  17. #17
    bubimirko

    Početno

    Citiraj štoveć prvotno napisa
    Citiraj bubimirko prvotno napisa
    Citiraj štoveć prvotno napisa
    a što je s "djevojčicama" koje se drže za ruku s "dječacima"? oni ti se ne gade? :/
    i kako ti znaš da je sve to hir i gluma?
    ak se drže djevojčice i dječaci......onda to više nije tema jerbo ako nisi znala to je normalno i nije gay..
    hvala što si umjesto mene dokazao da ipak nije problem u toj "djeci" nego tvojoj percepciji normalnosti.

    nenormalno je sve što se ne ukčapa u moj svršeni svijet kojeg su mi mama i tata napravili
    pa sorry na mojem stavu ali homosexualnost mi nije niti će mi vjerovatno ikada biti normalna.........totalno je drugi problem kako ću ja prihvatiti svoje dijete koje je gey orijentacije

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    23

    Početno

    ne moraš se ispričavat, uvidi da takav stva ne može donijeti ništa dobro, mijenjaj ga po svojim načelima mjenjanja stavova, nećeš se pokajat. mnogima će bit lakše.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    316

    Početno

    Citiraj andrea prvotno napisa
    ništa ne bi učinila; ono što mu želim u životu je da bude sretan, zdrav i pošten, bez obzira koga držao za ruku
    tako bi i ja

  20. #20
    bubimirko

    Početno

    Citiraj štoveć prvotno napisa
    ne moraš se ispričavat, uvidi da takav stva ne može donijeti ništa dobro, mijenjaj ga po svojim načelima mjenjanja stavova, nećeš se pokajat. mnogima će bit lakše.

    nisam niti želio da to zvuči kao isprika......jerbo nemam namjeru se ispričavati što sam strejt i što homosexualnost ne smatram prirodnom i normalnom(jer to i nije)........ali to kao što sam ti rekao i nema baš neke veze s temom.......a odgovor na temu bi bio da volim svoje dijete i vjerovatno bih ga volio i dalje ma šta se desilo, a to da bi mi bilo teško, to sigurno stoji......a onu foru da svi koji mrze gey orijentaciju zapravo i u sebi nose gey sklonost nemoj mi niti pokušat prodati

  21. #21

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    23

    Početno

    ja ne prodajem fore :/ mislim a si dovoljno pametan da znaš što je glupost a što ne samo se nadam da nećeš svoje dijete u slučaju da je gay prisliti da pije ovu neku tabletu što je sad očito prave.

  22. #22
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj štoveć prvotno napisa
    ne moraš se ispričavat, uvidi da takav stva ne može donijeti ništa dobro, mijenjaj ga po svojim načelima mjenjanja stavova, nećeš se pokajat. mnogima će bit lakše.
    A to je neka nova religija? :/ :?

    Ja takodjer smatram da homoseksualnost nije normalna, ali nemam nista protiv njih niti bi mi smetalo da mi dijete jednog dana bude homo.

    I zasto bih sada ja trebala tvrditi da je meni to normalno?
    Da bi drugi bili sretni?
    Hau jes nou

  23. #23
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Ja te isto ne kužim, štoveć.
    Što si se okomila na jadnog bubimirka ?

  24. #24

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    Citiraj bubimirko prvotno napisa


    ......jerbo nemam namjeru se ispričavati što sam strejt i što homosexualnost ne smatram prirodnom i normalnom(jer to i nije).......
    A znači li to da se priroda malo našalila sa homoseksualcima?

  25. #25

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    23

    Početno

    ja ne kužim kako nakon tri već tri ispada na forumu i mog ispravljanja vi niste skužili da sam muško
    da okomio sam se, nek mi on kaže zašto misli da homoseksualnost nije prirodna? ajde ne može škodit, osim ako se možda boji da ću mu promijenit mišljenje :/

  26. #26
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj štoveć prvotno napisa
    ja ne kužim kako nakon tri već tri ispada na forumu i mog ispravljanja vi niste skužili da sam muško
    da okomio sam se, nek mi on kaže zašto misli da homoseksualnost nije prirodna? ajde ne može škodit, osim ako se možda boji da ću mu promijenit mišljenje :/
    Baš hoću napisati da je jasno da se radi o muškarcu.
    Eh, pa bilo je rasprava na tu temu, ali ovo baš i nije ta. Barem nije tako počela.
    Teško da ćeš nekog tko misli da homoseksualnost nije prirodna razuvjeriti u to. Mene sigurno nećeš. I ne znam zašto bi to trebalo argumentirati. Što ne znači da neću svom djetetu biti podrška što god odabralo.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    23

    Početno

    znam da neću, jer kad se ljudi uvjere u nešto koliko god im dokazivo oni će te ignorirat. ali nije me briga, ako jednu osobu potaknem bar na razmišljanje, sretan sam.
    ajd nađi onda neku temu koja se bavi baš TIME i tamo napiši svoje razloge.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    53

    Početno

    hehehehehe, bas mi je zabavno kad se ovako lome koplja oko normalnog i nenormalnog!Ne skacite sad na to da mi je zabavno,nista lose time ne mislim

    Meni je puno korektnije izraziti se terminom prihvatljivo i neprihvatljivo, jer homoseksualnost nije bolest; no sredina smo koja ce jos dugi niz godina tolerirati ovakve verbalne ekscese, pa pustam vjetrenjace da produ...
    Dakle, u mogucnosti sam djelovati samo u mom mikrosvemiru, sto i cinim
    Evo nesto zivotno i vezano uz temu.Zena koja me rodila vjerojatno ni u peti nije imala u sta ce se "uvrci" njezino dijete.Poslije uredno odradene zivotne rutine i zadovoljenja drustvenih normi(fakultet,posao ,brak,dijetex2), ja sam svog zivotnog partnera nasla u liku zene i kada se sve saznalo nastupio je KAOS.
    Zaboravila se biblija, krvna veza, ljudskost, tolerancija, ljubav... izvadilo se tesko oruzje i nakon 2 i pol godine...pustos.
    Naime, nakon nekog vremena sam shvatila, da se zajedno sa svojom djecom, moram odmaknuti od toga(nje i slicnih).Djeca su i dalje kontaktirala sa bakom, ja sam ih podsjecala na sve vaznije datume i to da bi je mogle povremeno posjetiti itd.
    No, nije to bilo to.

    Nakon par godina, ona je odlucila razgovarati o svemu, ispricati se i tako to, no jaz koji se dogodio u tom vremenu je neizmjeran i postale smo stranci.Nema ljutnje, nema zle namjere,ali nema ni topline
    Izgubljeno vrijeme...
    Eto necu vas vise daviti... :D

  29. #29
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj štoveć prvotno napisa
    ja ne kužim kako nakon tri već tri ispada na forumu i mog ispravljanja vi niste skužili da sam muško
    Možda zato što se nisi predstavio?

  30. #30
    bubimirko

    Početno

    Citiraj štoveć prvotno napisa
    znam da neću, jer kad se ljudi uvjere u nešto koliko god im dokazivo oni će te ignorirat. ali nije me briga, ako jednu osobu potaknem bar na razmišljanje, sretan sam.
    ajd nađi onda neku temu koja se bavi baš TIME i tamo napiši svoje razloge.
    ovisi na kakvo razmišljane ti pokušavaš potaknut ljude.......ako me pokušaš potaknut na razmišljanje kako bi mi lijepo moglo biti da se budim , ljubim i sexam s muškarcem....onda đaba ti svakog slova koje si napisao i budeš napisao.....osim toga daj mi jedan kako ti to kažeš dokaziv primjer da je homosexualnost normalna i možda te prestanem ignorirat.......iako te moram upozorit da će ti to biti kao što babyface veli....borba s vjetrenjačama
    iako ne kužim šta želiš postići sa svime time jerbo je tema sasvim nešto drugo

  31. #31
    bubimirko

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa
    Citiraj štoveć prvotno napisa
    ja ne kužim kako nakon tri već tri ispada na forumu i mog ispravljanja vi niste skužili da sam muško
    da okomio sam se, nek mi on kaže zašto misli da homoseksualnost nije prirodna? ajde ne može škodit, osim ako se možda boji da ću mu promijenit mišljenje :/
    Baš hoću napisati da je jasno da se radi o muškarcu.
    Eh, pa bilo je rasprava na tu temu, ali ovo baš i nije ta. Barem nije tako počela.
    Teško da ćeš nekog tko misli da homoseksualnost nije prirodna razuvjeriti u to. Mene sigurno nećeš. I ne znam zašto bi to trebalo argumentirati. Što ne znači da neću svom djetetu biti podrška što god odabralo.
    BRAVO!!!

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Što bih učinila??? Štajaznam, vjerojatno bih ga dala uspavat

  33. #33
    bubimirko

    Početno

    Citiraj Bomballurina prvotno napisa
    Što bih učinila??? Štajaznam, vjerojatno bih ga dala uspavat

    da mi je samo znat kaj bi se mojem virtualnom ja desilo da ovak nekaj napiše

  34. #34

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    23

    Početno

    bio sam odsutan nekoliko dana :D

    trenutno nemam živaca za ovo, jednom.. možda

  35. #35
    bubimirko

    Početno

    Citiraj štoveć prvotno napisa
    bio sam odsutan nekoliko dana :D

    trenutno nemam živaca za ovo, jednom.. možda
    a za kaj to??????

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    puklo bi mi vjerovatno srce od tuge ali da je nemam pojma kaj on je moje dijete i uvijek će to ostati.njegova bilo seksualna ili vjerska orijentacija ne umanjuje mene kao njegovu mamu.Iskreno se nadam da će nas takve stvari u širokom luku zaobići

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Ma ne znam, već se raspravljalo o tome. Mislim da sam se čak i izjasnila. Ali, evo, mene to nekako ne dira. Dobar prijatelj mi je homoseksualac, godinama živi sa dečkom i ne vidim da mu išta nedostaje, kao i većini homoseksualaca koje poznajem. Nije to nešto gdje me je dijete prevarilo, napravilo mi nešto grozno iza leđa da bih se osjetila povrijeđeno. I nije nešto što može samo izabrati, pa izabere najgore. To je tako, a čitajući statistike, često gledam kolege na poslu, kućne prijatelje i mislim si koliko od njih doma mlati ženu, koliko se pali na tinejđerice (ili još gore), koliko ih cuga...pa su opet prihvaćeni u drušvu, dapače, ugledni su i uzorni njegovi članovi. Pa zašto bi onda moje dijete homoseksualac koji nikome ne čini zlo bilo društveni otpadak?

  38. #38

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    14

    Početno

    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa
    Možda zato što se nisi predstavio?
    nadam se da si svjesna činjenice da u pravilima ponašanja, za koja elementarna pristojnost nalaže da ih se pročita prije postanja na forumu, nema govora o tome da se, i gdje se, treba predstaviti, tako da je malo bezobrazno prigovarati ljudima jer nisu napravili nešto za što nisu znali, niti su imali gdje saznati, da ´´trebaju´´.

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    gay toleriram (svatko ima pravo na svoj izbor), nepredstavljanje ne (to nije stvar izbora već nečeg drugog)...
    ista stvar kao i u odgvoru na gorecitirani post. i mala napomena. kako ti nisi sjela, razmislila o prednostima i manama svake od seksualnih orijentacija, i izabrala da ćeš biti heteroseksualna, tako ni homoseksualci ne izaberu.

  39. #39
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    [quote="alexxx"]
    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa
    Možda zato što se nisi predstavio?
    nadam se da si svjesna činjenice da u pravilima ponašanja, za koja elementarna pristojnost nalaže da ih se pročita prije postanja na forumu, nema govora o tome da se, i gdje se, treba predstaviti, tako da je malo bezobrazno prigovarati ljudima jer nisu napravili nešto za što nisu znali, niti su imali gdje saznati, da ´´trebaju´´.

    Ja sam imala svoju diskusiju sa štoveć i samo njemu mogu objasniti zašto sam nešto napisala. A mislim da je "malo bezobrazno" nakon tri posta na forumu dijeliti packe ljudima o kojima se apsolutno ništa ne zna.

  40. #40
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj alexxx prvotno napisa
    Citiraj sorciere prvotno napisa
    gay toleriram (svatko ima pravo na svoj izbor), nepredstavljanje ne (to nije stvar izbora već nečeg drugog)...
    ista stvar kao i u odgvoru na gorecitirani post. i mala napomena. kako ti nisi sjela, razmislila o prednostima i manama svake od seksualnih orijentacija, i izabrala da ćeš biti heteroseksualna, tako ni homoseksualci ne izaberu.
    nepredstavljanje je izostanak "elementarne pristojnosti" (tvoj izraz).

    ne trebam sjesti da bih razmišljala. ja razmišljam i stojeći, hodajući, ležeći... još ne levitiram, ali to me ne ometa.

    probaj u nekom od navedenih položaja razmisliti o pristojnom ponašanju.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    alexxx pa kud na zdenku2 i sorcie




    od svih na forumu,evo ja se dragovoljno javljam da i mene opereš

  42. #42

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    14

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    nepredstavljanje je izostanak "elementarne pristojnosti" (tvoj izraz).
    pročitala sam hrpetinu članaka na rodi. pročitala sam stranice i stranice foruma. nisam našla ni spomena o predstavljanju.

    bila sam član podosta foruma. na nijednom, osim jednog malog zatvorenog, nema nikakvog predstavljanja. da i je, nitko to ne bi čitao.

    ako je ovdje nepristojno ne predstaviti se, bilo bi lijepo da netko peema admine i da se u pravila ponašanja uvrsti ta stavka. jer je ružno, kad se netko registrira, a ne predstavi, davati mu packe jer se predstavio nije, iako nije mogao ni saznati da bi trebao. imate neki topik/podforum za to il se to napravi bilo gdje, o tome ni riječi.

    nhf, stvar je samo u tome da, ako je nešto obavezno, napišite to u pravila ponašanja, i sve 5

  43. #43
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    alexxx pa kud na zdenku2 i sorcie

    od svih na forumu,evo ja se dragovoljno javljam da i mene opereš
    Meni ne smeta da me smještaju zajedno sa Sorcie. Hvala, Maria.
    Ja se povlačim, jer je sve ovo totalno off topic.

  44. #44
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj alexxx prvotno napisa
    ako je ovdje nepristojno ne predstaviti se, bilo bi lijepo da netko peema admine i da se u pravila ponašanja uvrsti ta stavka. jer je ružno, kad se netko registrira, a ne predstavi, davati mu packe
    kad dolaziš u vrtić / školu prvi put - predstaviš se.
    kad počneš negdje raditi, predstaviš se.
    kad dolaziš u društvo i želiš se u njega uključiti - predstaviš se.

    ne daješ packe društvu.

    to spada u kućni odgoj, a ne u zadatke admina.

    i potpisujem zdenku . povlačim se.

  45. #45
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    a u smokve, ko bi rekao da će ti se na ovom topiku zamjerit jedino to što se nisi predstavio

  46. #46
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ne bih ulazila previše u raspravu o tome, samo bih napisala što ja mislim o tome. Onako najiskrenije, bila bih strašno tužna da to doživim jednoga dana. Jako mi je ružno vidjeti dva frajera ili dvije ženske kako... jelte. I nekako me nitko ne može uvjeriti da je to normalno. Za mene jednostavno nije i nikada neće biti.
    Naravno da svoje dijete ne bih zbog toga mrzila, ne d'o Bog da mrzim svoje dijete, ili da bih ga otjerala od kuće i ne htjela ga nikada više vidjeti, ali bih bila beskrajno tužna zbog toga.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    14

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    kad dolaziš u vrtić / školu prvi put - predstaviš se.
    kad počneš negdje raditi, predstaviš se.
    kad dolaziš u društvo i želiš se u njega uključiti - predstaviš se.

    ne daješ packe društvu.

    to spada u kućni odgoj, a ne u zadatke admina.
    ja sam alex i ja sam alkoholičarka. il šta već. :D nisam roditelj al u ´´dragi ja bi bebu´´ fazama čitam rode u velikim količinama :D kako da ja znam di se vi predstavljate ako nigdje ne piše? jel ovo dosta il treba još?

    ajde ajde ne se ljutit. dobra sam ja. časna riječ.

  48. #48
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Tek sada sam vidjela ovo o predstavljanju, te se ispricavam sto nisam prije reagirala.

    Htjela sam napomenuti da na nasem forumu NIJE obavezno predstavljanje novih clanova. Predstavljanje je omoguceno onima koji to zele napraviti, a oni koji ne zele, to je njihov izbor i zbog toga ih se ne treba prozivati.

  49. #49
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Predstavljanje je omoguceno onima koji to zele napraviti, a oni koji ne zele, to je njihov izbor i zbog toga ih se ne treba prozivati.
    točno.
    ako pročitaš još jednom, vidjet ćeš da sam JA to već i napisala.
    "to spada u kućni odgoj, a ne u zadatke admina. "

    molim te da drugi puta ne komentiraš parcijalno (predstavljanje), a izostaviš drugi dio koji je povod svemu (pozivanje nekog na red).

    naravno da se osoba ne treba predstaviti. to je njen izbor. a naš izbor je da ne toleriramo packe od osobe koja se ne predstavi.

  50. #50
    SuBrInO

    Početno

    Ja sam homoseksualan mladić od 19g. i moja majka zna za mene.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •