Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: ostati sam kod kuće

  1. #1
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno ostati sam kod kuće

    Zanima me kada ste se usudili svoje pubertetlije po prvi puta ostaviti same kod kuće više dana ?!
    Što ste zatekli na povratku ?

    Naime, Ivan je radi treninga prošli tjedan po prvi puta bio sam punih 7 dana dok smo mi bili na moru.
    Dvije večeri su kod njega bila 2 frenda iz kluba jer su imali turnir na Rogli pa da zajedno idu. Kuhali su si i ručak ( pomfri, hrenovke i salata ) ...

    Zezala sam ga hoće li biti tuluma, komada ... njegov odgovor je bio - Mama pa znaš da je meni samo važan nogomet i škola ( ljubi ga majka )

    i tak ... čini mi se da je bilo sve super .... i stvari za trening je prao i relativno kuću održao čistu ... dok kada smo mi doma tj. njegova bakica ... jedva svoj tanjur odnese u sudoper ... čarapa i majica ima po svuda

  2. #2
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Usudila bih se sina ostaviti više dana samoga, iako nikada ne može biti posve sam jer su mi svekiji kat niže.
    Ove godine nije želio s nama na more, pa je bio kod moje mame u Slavoniji. Nakon tjedan dana ipak se predomislio i došao k nama autobusom.

    Kažem, usudila bih se, a da bih bila presretna da 2 tjedna jede špek, pizzu ili Talijanetu - ne bih. Eto, s te strane bih ga ostavila (dok mi je još tako mali ) s nekom od baka, inače, povjerenja da ga ostavim samoga bih imala.

  3. #3
    NetkoMiOteoNick avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    608

    Početno

    Do sada nije bilo potrebe (ili prilike da ostanu sami). Da treba ostavila bi ih, i to radije jedno posve samo nego u paru (jer su im međusobni odnosi vrlo eksplozivni).

    U kćer imam potpuno povjerenje i nebi se uopće brinula.

    Sin je malo drugačija priča. Njegov sustav vrijednosti, u pojedinim dijelovima, malo previše odskače od mog. To bi kod mene uzrokovalo određenu nervozu, ali bi ga ipak ostavila samog.

  4. #4
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno Re: ostati sam kod kuće

    Citiraj marival prvotno napisa
    Zezala sam ga hoće li biti tuluma, komada ... njegov odgovor je bio - Mama pa znaš da je meni samo važan nogomet i škola ( ljubi ga majka )
    Mudro dijete.

  5. #5
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Neznam kak ce biti s mojim klincima al prvi put kad sam ja ostala sama preko vikenda (s negdje 14 godina) zavrsilo se s tulumom u mom stanu (rekla bih legendarnim i najboljim na kojem sam ikad bila).

    Mada sad iz perspektive roditelja skroz razumijem poziciju mog tate da je OK ako imamo tulum al bi on rado da i on bude doma (zatvoren u kutak, OK, al da je doma).

  6. #6
    blis avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    705

    Početno

    Ovo ljeto je ostao sam doma 3 dana, a ostao bi i duže da mu nije dosadilo jesti paštu. Taj ostanak nije bio planiran i mogla sam se i ja vratiti doma kada i on, ali sam procijenila da će mu dobro doći da 2-3 dana brine sam o sebi i kući i planira si dan i hranjenje.
    Prije nego što sam se vratila nazvala sam ga i rekla koliko vremena ima da kuću dovede u stanje zbog kojeg neću poluditi kada se vratim. I sve je bilo OK. Čak je i suđe bilo manje-više oprano i kuhinja čista.

  7. #7
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno

    ivan ipak nije živio na pašteti .... preveliki je on gurman da bi sebe zakidao tako da je za prvi dan imao pašticadu ( u petak sam ju napravila ) pa je on damo skuhao njoke u subotu ... doručak ionako je uvijeg corn flakes ili musli ... u nedjelju je bio sa klubom na rogli pa su tamo imali ručak - a večera je bila jumbo pizza sa frendovima. U ponedjeljak su kuhali - pomes i hrenovke sa salatom ( sportaši moraju povrća puno jesti - rekao mi je ) u utokak su on i frend otišli na ćevape ... srijeda - kuhao si je torteline i ciklu salatu ... navečer je opet kuhao štrukle .... u četvrtak ga je jedan naš susjed odveo kod Maca ( domaći restać ) na grah čušpajz ... a u petak si je naručio lignje na žaru sa blitvom ( pizzeria/catering u susjedstvu ) ... u subotu smo stigli mi sa janjetinom ... a on nas je dočekao sa pečenim krumpirom u pečnici :shock:
    uz sve ovo tamanio je ogromne količine voća ( što i inače obožava )


    tako da kaj se klope tiće ... nemora nas biti opće doma

    ( i rekao je da mu je bilo baš lijepo ... da mu nismo ustravi nimalo falili :/ )

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Jel to ovaj Mac kraj vatrogasnog u Dugavama?

  9. #9
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    par dana? :shock:

    njoj vjerojatno ne bi bilo ništa... ja bi friknula

  10. #10
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno

    Citiraj rinama prvotno napisa
    Jel to ovaj Mac kraj vatrogasnog u Dugavama?
    narafski

  11. #11

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    1,049

    Početno

    Već je ostajao sam dobar dio dana i dobar dio noći, ali nikad dulje. Uglavnom je sve bilo u redu, znali su i prijatelji bit. Dok se može naručit pica ili ima sastojaka za tople sendviče nisu gladni. Ako je dogovoreno i suđe bude oprano. Skoro sve.
    Za sada ga ne bih ostavila samog na više dana. Ne mogu to zamislit. Nije u pitanju samo on, nego kuća, životinje...
    S druge strane, očito je da mu ljetovanja s nama ne odgovaraju, i čas se bliži...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •