Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Poznajete li njihove frendove???

  1. #1
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno Poznajete li njihove frendove???

    znate li kak se zovu frendovi vase djece?
    di ta djeca stanuju?
    kak im se zovu roditelji i kaj rade?
    kam izlaze kad idu van?
    dolaze li vam ti klinci doma?

    kako ih, zapravo, nadzirete?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    222

    Početno

    Moja djeca me uvijek upoznaju sa svojim frendovima i frendicama. Junior je sada prvi gimnazije i upoznala sam njegovu novu ekipu. Dolaze k nama i on ide k njima, vozim ih doma nakon većernjih izlazaka kao i njihovi roditelji moje dijete. Uvijek pitam za prezime novih prijatelja, gdje stanuju i gdje im rade roditelji i to ne iz radoznalosti, već da znam gdje da tražim ako se ne daj Bože štogod desi. I oboje moje djece (juniorka je sedmašica) ne smatraju ta pitanja čudnim, već normalnim. Čak mi i sami kažu i dovedu doma nove prijatelje da se upoznamo.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Ja ne znam imam li sreću ili nesreću da moj ne voli izlaziti.
    Bome kad je doma stalno visi na računalu ili TV, makar se tješim da u to vrijeme kad i visi na tome stalno gleda nešto vezano uz ples.
    Srijedom, subotom i nedjeljom je na plesnom treningu pa se tako druži s klincima sličnih interesa. Tamo smo, naravno, upoznali i roditelje te djece kroz neobavezan razgovor. Istina je da je to poznavanje površno, ali eto - dobiješ bar nekakav uvid u stanje stvari.

    S djecom iz škole se druži u školi. S njim u razred idu i dva naša susjeda (jedan kuća preko i jedan dvije kuće dalje), ali se s njima jako rijetko druži izvan škole. Vele da nemaju baš puno toga zajedničkog (ovaj drugi, npr. uglavnom baca petarde i radi neke smicalice, a to mom baš i nije interesantno)

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    543

    Početno

    Moj ima par prijatelja (momentalno 5) s kojima se druži i najčešće oni dolaze k nama, a ne on njima. Jedan nam je susjed i s tim se najviše druži, a ostali su iz razreda i poznajem im mame. Ima jednog još od vrtića kojem isto poznajem mamu. Za sada što se tiče društva, nemam briga, ali kaj će biti u srednjoj

  5. #5
    Sanjica avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Moslavina
    Postovi
    919

    Početno

    Na sva ti pitanja mogu pozitivno odgovoriti, ali smatram da je zasluga toga i "sindrom malog mjesta" gdje je gotovo nemoguće naći nekog koga ne poznaješ. Djeca nam zajedno odrastaju, idu u školu u koju smo mi nekad išli i tak. Nije loše, meni je to čak prelijepo i volim što mi djeca imaju relativno bezbrižno djetinjstvo i mladost.

    Dao Bog da bude tako dobar đak i da se uspije upisati na fax jednog dana. Onda ću se rado pitati gdje je i s kim je.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •