Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 53 od 53

Tema: Maturalci

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ajme :/

    a jasam svojima lijep ogovorila, ajmo negdje bliže... kad sam spomenula bosnu mislim da su svi kolektivno

    a vidi sad ..............

  2. #52
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Moje dijete ne želi na maturalac i iskreno mi je bilo ispočetka žao jer ja se uvijek s veseljem prisjećam svog. Nakon svega ovoga više ni sama ne znam da li je uopće pametno putovati u ovom trenu :? Iako. realno gledajući bolest možeš pokupiti bilo gdje.

  3. #53
    višnja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    280

    Početno

    Malo da podignem temu...

    Naime, već su počeli dogovori kud na maturalac ove godine. Spominju se destinacije poput već standardne Španjolske i Grčke, a onda slijedi Turska, Tunis, Amsterdam, Irska pa i krstarenje brodom...Bilo je roditelja koji su rekli da njima nije problem platiti i 10 tisuća kuna za maturalac. Meni je puno i 5 tisuća Ona pak kaže da neće ići ako mi je to problem, što mi naravno još dodatno dere srce. Išla bi raditi, samo gdje, da si zaradi za maturalac :? Nema ni r od recesije i prijedloga da se maturalci organiziraju u HR. A klincima je čini se svejedno, oni bi u Srbiju, tamo ima cajki Toliko o tome da im je važno gdje se ide. Ni krstarenje brodom im se ne sviđa, "znaš li kak je cuga skupa na brodu"?
    Još ćemo vidjeti što će od svega ispasti, ali ono što je profa rekla da imaju obzira i prema onima koji nemaju novaca, mislim da nikog nije dirnulo.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •