Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Poklon za 18. rođendan?

  1. #1
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno Poklon za 18. rođendan?

    Uskoro se bliži 18. rođendan moje divne nećakinje. Planirala sam joj pokloniti album sa slikama njenim od 0-18, aliiii to se izjalovilo radi raznih razloga, a jedan od njih je da NEMAM novaca sada.

    Pa vas pitam šta ste vi posebnim ljudima u vašim životima poklanjali za 18. rođendan (znači ne mislim isključivo na vaše dijete)?


    Znači nešto što ne iziskuje novac... palo mi je na pamet da joj napišem recepte u bilježnicu, pa da joj jednog dana mogu pomoći, jer je meni njena mama tako napisala i pomoglo mi je kad je došlo vrijeme za kuhanje.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    183

    Početno

    malo kasnim, pretpostavljam da je rođendan prošao...al ovo kad sam vidjela sa slikama od 0-18, prvo mi je na pamet palo wauuuuuu...ja bi iskreno bila presretna da sam tak nešto dobila za 18...poprilično sam emotivna i jako bi me razveselilo, al i buntovna, pa bi mi opet bilo strašno drago...znam da je jedna frendica od tete svoje dobila strau pjesmaricu, u koju je ova pisala i ljepila svašta, i to smo prelistavale danima, danima...ono super ti je ideja, dala si mi super ideju kaj da ja svojima poklonim...i? šta je na kraju dobila? nadam se da je osmjeh bio neprocjenjiv

  3. #3
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ja se lagano ježim čekajući taj događaj, jer je sad krenula nekakva manija pozivanja po 20-30 ljudi po raznoraznim mjestima (onak ko krštenje ili krizma po restoranima :? ). i još me neki ubjeđuju kako se time "dokazuje status" djeteta!!! :shock: :shock:

  4. #4
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno



    aj ti skupi slike - bice jeftinije

  5. #5
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Mukica prvotno napisa


    aj ti skupi slike - bice jeftinije
    kak to misliš? da poslikam potencijalne goste?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    183

    Početno

    30 ljudi nije ništa, počelo je i gore, mala je sad nedavno u zagrebu u hemiću slavila 18 rođendan, 140 ljudi, a kao kriza sve se nema, ma moš mislittt...susjeda kaj ide u školu s njom je 5 dana tražila poklon, kao neš fora, da se ne obruka...hahah ja rekla maloj čuj pa ta ti sve već ima, nemaš joj kaj originalno kupit...

  7. #7
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Moja ideja o slikama je bila tu godinama, ali je na kraju nisam odradila... mogu još... nije kasno nikad.
    Imala sam tehničkih problema: 1. slike neke nisu bile tu, 2. druge koje sam htjela uzeti i skenirati nisam mogla, 3. novac

    Na kraju je dobila lično od mene:
    1. bilježnicu (ali baš namjenjenu za recepte) sa receptima, koju još nije dobila, jer je još pišem
    2. ja imam 4 cvjetića, gerberi, koja se ono "poližu i zaljepe" onom gumom na staklo ili neku površinu. Oduvijek su joj se sviđali, ali ja joj ih nisam dala. Za 18. rođendan je mogla izabrati i uzeti jedan. To je bilo kao baš od mene...
    I to je bilo to...

    I da, dobila je buket cvijeća koji joj se isporučio na vrata, pa se jako iznenadila i to joj je bilo super!

    Da je bila drugačija situacija dobila bi slike ili možda nešto i drugo, ali nekako mi ovo draže.... ja sam zadovoljna... a valjda je i ona - mislim da jeste - baš ću je pitati

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    183

    Početno

    ima još vremena za slike, tu će bit i diploma i zaruke i udaja i njena prva beba jednog dana...i puno lijepih i važnih trenutaka... ...ma najbitnije je da su pokloni od srca

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    1,049

    Početno

    Maslačkica, sviđaju mi se tvoji pokloni. Za slike stvarno nikad nije kasno.

  10. #10
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Citiraj Vlvl prvotno napisa
    Maslačkica, sviđaju mi se tvoji pokloni. Za slike stvarno nikad nije kasno.
    Hvala....

    E da, jutros sam se sjetila da sam joj za jedan rođendan poklonila masažu cijelog tijela.... tj. ja sam je masirala, nisam joj nigdje platila....

  11. #11
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    E da, a nećaku za njegov 9. rođendan smo išli na autiće, pa mu je to bio poklon.....
    Vožnja i sudaranje....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •