Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Ubojica Luke Ritza u subotu opet pretukao mladića

  1. #1
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno Ubojica Luke Ritza u subotu opet pretukao mladića

    stavila sam tu jer taj mali sto je opet napao ima 16 godina

    http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...ca/457284.aspx

    MEĐU četvoricom mladića, koji su u subotu oko 22 sata u Novom Zagrebu kod Avenue Malla pretukli i opljačkali 15-godišnjaka, bio je i 16-godišnji J.J., policiji poznat po sudjelovanju u brutalnom premlaćivanju Luke Ritza.

    Nesretni 15-godišnjak je te večeri sjedio na klupici ispred Avenue Malla te mu je prišla trojka i zatražila ga novac za cigarete. Tinejdžeri nisu niti pričekali da im da novac koji su tražili, već ga je jedan od njih udario, dok su ga druga dvojica srušila s klupe. Napadač na Luku Ritza taj napad je promatrao sa strane, a priključio se bandi tek kada je 15-godišnjak počeo bježati.....
    ovo je ko i s navijacima
    ja znam da je jedan dobio zabranu dvije gdoine koju su mu ukinuli nakon 2-3 mejseca i sad taj isti, ide i dalje na tekme ko da se nikad nis nije dogodilo
    jer se policiji ne da radit nadzor
    i onda oni vide da mogu nekaznjeno radi sto god hgoce
    da ak nesto i naprave da ce proc liso
    jel se trebaju svi pobit, trebaa ih valjda jos 10 poginuta pa da netko mrdne i pocne rjesvata stvari i radit programe prevencije
    hebes takvu drzavu
    hebes sve

    (("!&#$/("!%&$/(%/(!"%$/!")

  2. #2
    petraa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    259

    Početno

    strašno :/

  3. #3
    Nice avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    i da ga čovjek liši života .... da je moje dijete (još k tome jedino) ubio bome nisam sigurna bih li bila dovoljno normalna ne vratiti oko za oko, zub za zub jer u našoj državi je očito to jedino što funkcionira

  4. #4
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    ma meni je nevjerovatno to da on nije nakon svega pod nekim nadzorom i da se s njim ne rade neki strucnjaci jer mali ocito ima problem

    evo zena jucer u Porecu ukokala muza
    i neka je, nije mi ga zao al ni malo - jos jedan faking zlostavljac manje
    sigurna sam da je zasluzio
    samo mi zao nje i njezine djece
    al tocno kuzim taj nezin ocaj i topatalno mi je jasno da je samo htjela da nestane i da sve to skupa prestane
    nasilje radja nasilje - ja to znam

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    552

    Početno

    osim zakazivanja očito od strane stručnjaka pa i drž.institucija meni nisu jasni roditelji tog malog!! pa što ti ljudi misle i rade?!? kad ti je dijete ispalo takvo delikventno (ja mislim da sve kreće od doma) pa zašto ga ne kontroliraju malo? ma užas!!!

  6. #6
    japanka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    na rubu znanosti
    Postovi
    859

    Početno

    ma..

  7. #7
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno


  8. #8
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno



    bas se bojim... kamo ide sve?

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Sestra mi ide u 3. srednje i to je sad neka fora među dečkima u toj generaciji. Jedan njen frend je uspio pobjeći kad ga je napala skupina budala koji su se sjetili da bi mogli nekog premlatiti, naravno uvijek napadnu dečke koji malo nježnije izgledaju.

    Ni meni nisu jasni ti roditelji. Taj klinac je sudjelovao u tučnjavi kad je ozlijeđen Luka Ritz i tad je imao 15 god. a po zakonu ne smije ni biti vani poslije 23 sata. I sad opet on ide van i tuče se. Da je moj bio bi pod ključem cijeli dan.

    A da moje dijete jednog dana netko tak ozlijedi, ni ja nisam sigurna da li bih ostala prisebna da ih ne podavim sve po redu, MM pogotovo. Baš sam pročitala na jednom forumu netko je napisao da će se takve stvari događati dok netko ne napadne dijete naoružanog branitelja s ptsp-om...

  10. #10
    stanam avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    334

    Početno

    mislim Mukica da nije samo na policiji da radi nadzor-trebaju se i druge sluzbe ukljuciti, policija bi po meni trebala biti zadnjazadnja.

  11. #11
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Ma ja nemam snage ni pročitati komentare...jer sam toliko ljuta, razočarana, tužna, da vam ne mogu ni opisati!

  12. #12
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Moji su jucer isli u Av. Mall u kino od 20 sati i bogami sam ih cekala s autom na toj istoj busnoj u pola 10 bez obzira sto smo samo dvije tramvajske stanice od tamo. Naprosto se vise ne usudim pustiti ih same... :shock:

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    17

    Početno

    ....i moje dijete je bilo napadnuto....na sreću samo s materjalnim posljedicama...napadači pronađeni i dalje ništa....djeca su to koja su policiji poznata....iz problematičnih obitelji i blablabla...i šta sad ?????...odgovornost se prebacuje iz jedne institucije u drugu, a ustvari nitko svoj posao ne radi kako treba, pa ni mi obični ljudi....gledamo sve to u susjedstvu i ne činimo ništa....osim što molimo boga da se to nama ne desi...

    nasilnik je žrtva i zato treba krenuti od obitelji....zašto to u našoj državi ne funkcionira ne znam i jako sam žalosna zbog toga....ali svakog dana toga će biti sve više i više...

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj "Tasa[b prvotno napisa
    nasilnik je žrtva i zato treba krenuti od obitelji....[/b]
    Potpis 100 puta!!!
    Zašto kod nas ne funkcionira? Zato što nitko nema volje pomoći drugome. I upravo zato svatko treba krenuti od sebe. Lijepo smo na ovom forumu detektirali fizičko nasilje prema djeci kao zlostavljanje, ali nisam naišla da je ikada itko osudio zanemarivanje djece i okarakterizirao ga kao zlostavljanje... o tome bih voljela konstruktivno diskutirati kad bih imala vremena. Jer ako pođem najprije od sebe i na ovom forumu sam gotovo godinu dana provela sate i sate koji su pripadali mojoj djeci, sate koje sam ukrala od njih. A trenutak osvještenja došao je kad sam malo pregledala sve svoje postove ovdje; u kakve sam se sve bespotrebne rasprave upuštala u vrijeme koje sam trebala provesti s njima. I defintivno moram priznati da nije krivo samo radno vrijeme od 8 do 16.
    Odlučila sam popraviti se. Ali šteta se ne da posve ispraviti...vidjeli su klinci od mene to silno forumašenje pa su i oni počeli po chatu i facebooku...a stil izražavanja i jezik tamo je ...Bože oslobodi!!! Što se čudimo? Ružna misao dovodi do ružne riječi a sve zajedno do ružnih djela.
    Uglavnom nastojim ispraviti što se ispraviti dade...puno razgovarati iako oni najčešće nisu raspoloženi, a forumi su u igri samo petkom i subotom navečer kad su veliki klinci vani, a mali spava.

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Ipak da dodam, da ne bi netko krivo pomislio - moja djeca nisu nasilnici, nisu problematični ni u kom pogledu, ali mnogo, mnogo bi toga moglo biti bolje kod njih kad bih ja imala više vremena i strpljenja.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj ljiljan@ prvotno napisa
    Ipak da dodam, da ne bi netko krivo pomislio - moja djeca nisu nasilnici, nisu problematični ni u kom pogledu, ali mnogo, mnogo bi toga moglo biti bolje kod njih kad bih ja imala više vremena i strpljenja.
    ti imaš jako dobru djecu

  17. #17
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Sirius Black prvotno napisa
    Ni meni nisu jasni ti roditelji. Taj klinac je sudjelovao u tučnjavi kad je ozlijeđen Luka Ritz i tad je imao 15 god. a po zakonu ne smije ni biti vani poslije 23 sata. I sad opet on ide van i tuče se. Da je moj bio bi pod ključem cijeli dan.

    ..
    pa njegov tata tvrdi da on ništa nije napravio... samo je - gledao!

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    8

    Početno dobne skupine(13-18)

    :? ja imam curicue od 12g i od 13g ne znam kako sutra da ih pusti vani kada nema kod nas zakona i svatko radi što hoće a kazne samo ponekoga. nedavno od moje prijateljice kćerku njezinu prijateljicu napadnu djaćaci godinu stariji tj. 8 razred da joj oduzmu torbui ona srećom trenira karate odbrani se. To se dešavalo u 20h i u centru grada. Kada su roditelji id curice intrvenirali kod njegovih roditelja naišli su na nerazumjevanje i da oni nemogu na svoje dijete uticati.nije mi jasno šta bih mi trebali sada,da svije dijete držimo pod kljućem zato što oni nisu odgojili svoje dijete. Policija je isto nemoćna u takvim situacijama. :x

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •