Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: kako da steknem poverenje od trinaestogodišnjakine?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    8

    Početno kako da steknem poverenje od trinaestogodišnjakine?

    MOJA KĆERKA IMA 13 GOD. VOLJELA BIH DA STEKNEM NJENO POVJERENJE.SVAKI DAN JOJ POSTAVIM ISTIH NIZ PITANJA,ALI MISLIM DA SAM JOJ NEKAD SA TIM DOSADNA POGOTOVO AKO SU TO MALO INTIMNIJA PITANJA TJ.O NJENIM SIMPATIJAMA I SLIĆNO :love: :love: :love: .ONA MENI U PRINCIPU DOSTA TOGA POVJERI ALI MISLIM DA TO POVJERENE ZADRŽIM ZA I U BUDUĆE A DA JOJ NE BUDEM DOSADNA.

  2. #2
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    da li bi tebi bio dosadan netko tko bi ti svakodnevno postavljao isti niz pitanja?
    pišeš da ti dosta toga govori... pusti je da ima i neke svoje male tajne.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    i ja imam jednu od 13,5 god , ako si do sada s njom imala ok odnos on će se nastaviti i dalje, ne moraš je svaki dan upilati kao da si FBI , ali u nekim mirnim trenucima kad ste same šačica razgovora uvijek upali; ja svojoj uvijek ubacim događaje iz svoje mladosti ( "ajme meni su se uvijek sviđali oni koji su bili najpopularniji , a tebi?" i sl), ona to voli slušati; obično mi zna povjeriti tko se sviđa njenim prijateljicama, pa onda ja pitam tko se sviđa njoj; ali to su još uvijek "lagani" razgovori, brine me kako će biti za koju godinu, kad sex stupi na scenu
    ( jednom sam bila na predavanju na temu odgoja djece, gdje je rečeno da je svakodnevno ispitivanje djece, tipa što je bilo u školi, što imaš za domaći, tko se s kim tuče i sl., metoda kontrole, koju većina roditelja nesvjesno primjenjuje; savjet je bio da se pokušamo suspregnuti od ispitivanja i da više osluškujemo što će nam djeca sama reći )

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    8

    Početno

    nisam ja njoj tako baš dosadna samo ne znam kako da se postavim kada dođe do škakljivih prića kako da regujem .Kada je neko drugo dijete u pitanju puno je lakše kada je moje postaneš previše osijetljiva ,ona je za mene još uvijek mala.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •