Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 254 od 254

Tema: traže se roditelji, čija djeca ne pohađaju vjeronauk!

  1. #251
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Citiraj pinguica prvotno napisa Vidi poruku
    Najgluplji izgovor koji sam ikad čula i koji često čujem vezano za ubijanje zametaka je "pa većina bi ih ionako umrla prirodnim putem". Zar vam to daje za pravo da ih i vi ubijate?!
    Spontani pobačaj je dragi moji prirodna smrt. Ono što se čini u MPO je nasilna smrt.
    Da sam ja "netko" na ovom forumu ti bi bila bannana zbog ovih riječi koje duboko vrijeđaju cijeli MPO svijet.

    Ali pošto nisam, pozivam moderatore da reagiraju, barem opomenom jer ovo je strašno.

    Brini se ti draga za svoju dušu, nas ostavi na miru da se nosimo sa svojim križevima.

  2. #252
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Pinguice, pa daj stvarno pusti ljude! Možemo biti vjernici, nevjernici, vegetarijanci i mesožderi, ali mislim da ipak nakon neke diskusije moramo biti u mogućnosti i stanju i u širini duha sagledati tuđu perspektivu i naći u njoj neki smisao i razumjeti ljude koji drugačije misle. U svemu ima određene logike, dobrih strana i vrednota, i na koncu - osobnih razloga koje možda nismo u stanju sagledati, ali moramo poštivati.

    U puno stvari se možemo drastično neslagati, ali u najmanju ruku možemo pokazati empatiju za svakoga i elementarno poštovanje.

    Ja posve mogu razumjeti užas roditelja koji neće vjeronauk, a dovedeni su u situaciju u kojoj jesu zbog vjeronauka u školama. Žao mi je zbog toga, i ja bih rado da svatko upozna vjeru, ali i Bog pušta čovjeka na miru da odabere za sebe što će učiniti (ono, slobodna volja), pa prema tome moramo i mi.

  3. #253
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    Ajmeeee opet otislo sve u kupus... Obzirom da s mobitela ne mogu brisat postove i dijelit opomene zasad zakljucavam temu pa cu je vratit kad budem pri kompu i kad se strasti malo smire

  4. #254
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Pinguice, tvoji postovi su zbilja - za ne komentirat!
    Neću ih brisati, neka ostanu kao uspomena na tebe, bar dok te neće biti na forumu, a neće te biti prilično dugo

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •