Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 200

Tema: Interliber 2008 :-)

  1. #151
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    u svakom slucaju, kod nas je 6g bilo taman

  2. #152
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    u svakom slucaju, kod nas je 6g bilo taman
    to je i moje mišljenje

    moja M. ima 5 godina i interesantno joj je, ali mislim da će joj se svake godine više sviđati i da će na drukčiji način razmišljati o pričama

  3. #153

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,078

    Početno

    mi bili jučer..

    i to zato da izbjegnemo gužvu vikenda..iako je bilo gužvasto i jučer

    sparkirala se u dvorište Tepih-landa (nije baš sportski, ali šta ćeš, viša sila)

    čim smo došli i uspjeli se progurati, Sof je srušila sve knjige s onog stalka kaj se vrti (prejako je zavrtila i sve su knjige odletile)

    tete na štandu su bile jako ljubazne i sve su pokupile (dok je mali krivac rumenog lica stajao sa strane) i još je dobila i balon...taman da s drškom balona gura i ruši knjige koje su posložili ko dekoraciju po izlogu..tu me već blago naživcirala, pogotovo nakon što mi je objavila da joj se piški iako smo došli prije 10 min od kuće, pa smo se kroz silnu gužvu opet morali probijati van

    enivejz, kupili smo par knjiga, ali nisam baš zadovoljna sa sniženjima..na štandu GM uzeli smo samo tri knjige jer sam na kraju skužila da skoro sve imamo...kupila sam i bojanke koje su apsolutno preskupe (20 kn, ali je naravno, dijete inzistiralo baš na TOJ bojanki)

    i tak...gužva je..ako se ima (pre)malo dijete treba razmisliti da li ga uopće voditi..navodno da ima još i nekih predstava iza klince, ali na to uopće nismo išli jer se radnim danom zatvara u sedam, pa taman kad dođeš i malo se snađeš, već zatvaraju

  4. #154
    sweetmint avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    574

    Početno

    Jel danas Interliber otvoren do 21 h?
    Ne mogu nigdje pronaci info radnog vremena

  5. #155

  6. #156
    sweetmint avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    574

    Početno

    Hvala

  7. #157
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,982

    Početno

    Tražim jednu knjige iz naklade Slap, ali vidim da njih nema kao izlagača. Jel možda netko vidio njihova izdanja kod nekog drugog?

  8. #158

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    Ima naklade Slap, 5 paviljon u najdaljem kutu (SZ), pored Ostvarenja

  9. #159
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj petarpan prvotno napisa
    Citiraj mama_jos_malo prvotno napisa
    Miffy male slikovnice po 40 kn, DVD crtići Miffy 130 kn
    Kada sam/se.. sretan/ljutim po 60 kn
    Operi ruke 40 kn, imamo i Hoću svoju tutu, od prije i super nam je
    Ima super dječjih naslova po 30 kn, bojanke 10-20 kn...


    Najavljeno je i gostovanje Miffy koja će pjevati i plesati :D al treba provjeriti termine.
    čija je ta slikovnica sa tutom, di idem po nju?
    dam ti ja svoju ako hoces

    meni se ne svida. tako mi nekako djeluje hladno, i tekst mi je bezveze :/

    na standu GD sam kupila Juhu od bundeve
    Miffy i beba
    i ove dvije Kada sam sretan/ljutim se
    ove mi se sve svidaju.

    zao mi je sto umjesto tute nisam uzela misevi i macke naglavacke, novo je izdanje

  10. #160
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    kod GM sam uzela Ana u svijetu bez granica, Moja velika škola slikanja i jedne gumice za kosu na Miffy
    zanima me ova knjiga Moja velika škola slikanja, koja je cijena i ako može par riječi o njoj

  11. #161
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj mamaduda prvotno napisa
    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    kod GM sam uzela Ana u svijetu bez granica, Moja velika škola slikanja i jedne gumice za kosu na Miffy
    zanima me ova knjiga Moja velika škola slikanja, koja je cijena i ako može par riječi o njoj
    http://www.golden-marketing.hr/test/...p?str=31530467

    za cijenu nisam sigurna, mislim 50k, ali me nemoj držati za riječ, toliko toga sam kupila da sam se pogubila

    a više od toga ne znam jer je knjiga sakrivena u ormaru do Božića

  12. #162
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    je li itko vidio ili zna gdje ima za kupiti (ne mora biti na interliberu pošto je sutra zadnji dan ) knjižica s legendama o svecima, ali za dječji uzrast (10god i starije)?

    ja sam danas bila, pronašla sam na nekoliko mjesta zanimljive zbirke legendi i mitova, ali ništa o svecima :/

  13. #163
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Ja imam ovo

  14. #164
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    Preporučam edukativne slikovnice Spasimo zemlju, izdavač je Školska knjiga. Kupila sam jednu o recikliranju i odvajanju otpada "Nije smeće sve za vreće!" i jednu o vodi "Zatvori vodu!". Marku se jako sviđaju. Dođu 25 kn.
    Također su jako zgodne od zadarskog Foruma vježbenice "Čitanje i pisanje" i "Brojanje i računanje".Koštaju 40 kn. Ima za razne uzraste (3-4, 4-5, 5-6, 6-7). Na početku su zlatne naljepnice-medalje koje dijete zalijepi na stranicu kad riješi zadatak. To još Marku nisam pokazala, ali mislim da će mu se sviđati. Nije ništa teško, baš je prilagođeno njegovom uzrastu.
    Na štandu Golden Marketetinga sam kupila "Nećka". Mislim da se o njemu već dosta pohvalno pisalo. Stvarno je super. Uči dijete kad treba reći NE. Već smo ju nekoliko puta čitali, isto mu se jako sviđa.
    Evo, to su naše preporuke iz prve ruke (moje i mog malog trogodišnjaka).

  15. #165

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,143

    Početno

    Citiraj melange prvotno napisa
    ne mora biti na interliberu pošto je sutra zadnji dan
    Nije sutra, zadnji dan je u nedjelju

    Inače, zgodnih edukativnih slikovnica ima i na štandu Crvenog križa u 6. paviljonu, na temu ponašanja prema strancima, prometnih pravila i pružanja prve pomoći - čine mi se zgodne za predškolsku i mlađu školsku djecu, a jeftine su - svega 10 kn.

  16. #166

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    Također su jako zgodne od zadarskog Foruma vježbenice "Čitanje i pisanje" i "Brojanje i računanje".Koštaju 40 kn. Ima za razne uzraste (3-4, 4-5, 5-6, 6-7). Na početku su zlatne naljepnice-medalje koje dijete zalijepi na stranicu kad riješi zadatak. To još Marku nisam pokazala, ali mislim da će mu se sviđati. Nije ništa teško, baš je prilagođeno njegovom uzrastu.
    Ovo sam ja Lukavcu uzela i to mu je najdraže od svega s interlibera ove godine.
    Već je pola knjige poriješavao i sav si je važan dok lijepi medalje.

  17. #167
    mirje avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    763

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Citiraj melange prvotno napisa
    ne mora biti na interliberu pošto je sutra zadnji dan
    Nije sutra, zadnji dan je u nedjelju

    Inače, zgodnih edukativnih slikovnica ima i na štandu Crvenog križa u 6. paviljonu, na temu ponašanja prema strancima, prometnih pravila i pružanja prve pomoći - čine mi se zgodne za predškolsku i mlađu školsku djecu, a jeftine su - svega 10 kn.
    Ispravak ... 4 kn 10 kn su samo one o ponašanju prema strancima.

  18. #168

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj Zara01 prvotno napisa
    ako je netko vidio, molila bih cijenu za vilinski dnevnik i gdje zive vile i vilenjaci.
    170 kuna su čini mi se sve knjige: egiptologija, zmajologija, čarobnjaštvo... pa i vilinski dnevnik i vile i vilenjaci. 160 kn je čini mi se kralj arthur.
    kupila sam mitologiju, sada razmišljam da se vratim po vile i vilenjaci jer mi je baš che-che). popust i nije nešto - redovna cijena je 195 kuna

  19. #169
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa
    Citiraj petarpan prvotno napisa
    Citiraj mama_jos_malo prvotno napisa
    Miffy male slikovnice po 40 kn, DVD crtići Miffy 130 kn
    Kada sam/se.. sretan/ljutim po 60 kn
    Operi ruke 40 kn, imamo i Hoću svoju tutu, od prije i super nam je
    Ima super dječjih naslova po 30 kn, bojanke 10-20 kn...


    Najavljeno je i gostovanje Miffy koja će pjevati i plesati :D al treba provjeriti termine.
    čija je ta slikovnica sa tutom, di idem po nju?
    dam ti ja svoju ako hoces

    meni se ne svida. tako mi nekako djeluje hladno, i tekst mi je bezveze :/

    na standu GD sam kupila Juhu od bundeve
    Miffy i beba
    i ove dvije Kada sam sretan/ljutim se
    ove mi se sve svidaju.

    zao mi je sto umjesto tute nisam uzela misevi i macke naglavacke, novo je izdanje
    meda, ako ti se bude dalo pp-aj mi kratak sadržaj...objasnim ti zakaj

  20. #170
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    samo da prijavim naš odlazak na interliber. kupili smo istu knjigu kao i a70v te one CD od bulaje i jednu od bojanki za 10 kn (nije beg cicija).

    u biti sam samo zbog jedne knjige otišla u tu gužvu - "hrvatski pravednici". poklonit ću je mm-u, al ću je ja pročitati prije toga.

  21. #171
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Meni je osobno ovaj interliber bezveze (za razliku od lani). Užasna gužva, slaba ponuda knjiga i nikakva sniženja (za naslove koje sam pikirala). Kupila sam 2 knjige, za razliku od lani kad sam išla doma s dvije vrečice

  22. #172
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj icyoh prvotno napisa
    Meni je osobno ovaj interliber bezveze (za razliku od lani). Užasna gužva, slaba ponuda knjiga i nikakva sniženja (za naslove koje sam pikirala). Kupila sam 2 knjige, za razliku od lani kad sam išla doma s dvije vrečice
    Baš se i meni činilo da je prošle godine bilo bolje. :/

  23. #173

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,143

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa
    Citiraj icyoh prvotno napisa
    Meni je osobno ovaj interliber bezveze (za razliku od lani). Užasna gužva, slaba ponuda knjiga i nikakva sniženja (za naslove koje sam pikirala). Kupila sam 2 knjige, za razliku od lani kad sam išla doma s dvije vrečice
    Baš se i meni činilo da je prošle godine bilo bolje. :/
    Da, sniženja su zbilja bila bijedna.
    Iako, tu i tamo se našlo... npr. kupili smo knjigu o Kekecu za 20 kn, a i novi Juul je bio na popriličnom popustu.

    A jeste skužili foru s Golden Marketingom - nisu imali skoro ništa novo na policama, ali su štampali bogati i debeli katalog s hrpom najavljenih novih izdanja...

  24. #174
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,982

    Početno

    Golden me je baš razočarao, zbilja nije bilo nijednog novog naslova.

  25. #175
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Citiraj Imga prvotno napisa
    nemoj bit ljubomorna, ako se izguštamo dok se ti nama opet vratiš poklonim ti je
    Hvala Ali necemo je trebat jerbo je vec imamo, isla je baka u "operaciju medvjedici" i kupila sve kaj smo narucili.
    Sad jos dok se spakuje pa tri dana jahanja postom..al nema veze strpljivi smo mi.
    A frendica mi je kupila novu knjigu od Lauren W. onu s zelenom stiklom na naslovnici. Bas me zanima jerbo je i ova knjiga kao prva joj dobila odlicne kritike, a s njenom drugom sam razocarana bila. No to je za drugi topic pa odo ja..

  26. #176
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Golden me je baš razočarao, zbilja nije bilo nijednog novog naslova.
    Isto tak (mada sam kupila 'Nećka' i 'Najbogatijeg vrapca na svijetu' jer ih nemamo, a jako ih voli).

    Mi smo bili u kompletu, kupili smo par bojanki, knjižicu o Power Rangersima i par brojeva National Geogr., pogledali smo igrokazić Miffy kod GM, poigrali se drvenim vlakićima, a najviše oduševljenja pobrao je aktivni ekran u 6. paviljonu - mališa se tak ufurao u crtanje po njemu da smo ga jedva odvukli doma

  27. #177

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    377

    Početno

    Ivoru od skoro 9 godina sam kupila Budalaste priče, naklada Ibis, zbirka pričica jednog litvanskog autota koji i sam ilustrira knjige.
    Oduševio se. To nisu priče o ljudima, nego o očovječenim stvarima iz života.

    Za one oko 3 godine, preporučam izdanje Naše djece "Bajka i pouka" (kaže da je za 4-6 godina, ali mogu i mlađa djeca). To je serijal klasičnih bajki uz dodatne edukativne sadržaje i pitanja(veliko-malo, brojevi, iznad-ispod, u-na, itd.). Petra ih jako voli ( ima Vuk i 7 kozlića, Pepeljuga, Zlatokosa, Palčica,...)

  28. #178

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    804

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa
    Citiraj Zara01 prvotno napisa
    ako je netko vidio, molila bih cijenu za vilinski dnevnik i gdje zive vile i vilenjaci.
    170 kuna su čini mi se sve knjige: egiptologija, zmajologija, čarobnjaštvo... pa i vilinski dnevnik i vile i vilenjaci. 160 kn je čini mi se kralj arthur.
    kupila sam mitologiju, sada razmišljam da se vratim po vile i vilenjaci jer mi je baš che-che). popust i nije nešto - redovna cijena je 195 kuna

    Hvala, popusti su stvarno zanemarivi.

  29. #179
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Mene je oduševilo što sam kod naklade Ljevak kupila kompletnu lektiru za 2. raz OŠ, dok primjerice samo Poštarska bajka je bila 69kn, Plesna haljina žutog maslačka 70kn... a ovo sve u kompletu je 85 i to još sniženo 50%, dakle 42,50kn.

    Ima takva lektira i za 1. raz, šteta što nije bilo za treći i četvrti.
    Valjda će do nagodinu izdati.

  30. #180
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Najbolje snizenje na koje sam naisla - na Profilovom standu je jedna od knjiga iz kolekcije Sophie Kinshella o shoppingholicarki bila 119 kuna (mislim umanjeno za 20%). Redovna cijena u Profilu - 69 kuna. Super povoljno!!

    (Imali su jos takvih primjera, nazalost.)

  31. #181
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Kinsella, ne Kinshella.

  32. #182
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj dinosaur prvotno napisa
    Za one oko 3 godine, preporučam izdanje Naše djece "Bajka i pouka" (kaže da je za 4-6 godina, ali mogu i mlađa djeca). To je serijal klasičnih bajki uz dodatne edukativne sadržaje i pitanja(veliko-malo, brojevi, iznad-ispod, u-na, itd.). Petra ih jako voli ( ima Vuk i 7 kozlića, Pepeljuga, Zlatokosa, Palčica,...)
    Joj, mi smo dobili cijelu tu seriju na poklon i uopće mi se ne sviđa - pitanja ispod teksta su "pokaži koja djeca su dobra, a koja su zločesta" i sve u tom stilu. :/ Brrrr!

    Inače, ja sam na ovogodišnjem Interliberu obrstila zadarski Forum (vjerojatno me se sjećaju s ljubavlju , utrpali su mi punu vrećicu poklona ), kupila dvije knjige za bebače na štandu Sretne knjige, dvije savjetodavne ( ) na štandu Ostvarenja i dvije koje su mi naručene iz inozemstva, za kćerkicu jedne kolegice. I sve to u sat vremena, bravo ja!

  33. #183

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,143

    Početno

    Inače izbjegavam izdanja "Naše djece" (općenito mi se ne sviđaju), ali ovaj put smo ipak kupili nešto njihovo - ilustriranu knjigu "Najljepši grčki mitovi i legende". Andrej ju je sam izabrao. Priče su dovoljno kratke i pojednostavljene za njegov uzrast, a dobro će doći i roditeljima da obnove zaboravljena znanja

  34. #184
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa
    Citiraj dinosaur prvotno napisa
    Za one oko 3 godine, preporučam izdanje Naše djece "Bajka i pouka" (kaže da je za 4-6 godina, ali mogu i mlađa djeca). To je serijal klasičnih bajki uz dodatne edukativne sadržaje i pitanja(veliko-malo, brojevi, iznad-ispod, u-na, itd.). Petra ih jako voli ( ima Vuk i 7 kozlića, Pepeljuga, Zlatokosa, Palčica,...)
    Joj, mi smo dobili cijelu tu seriju na poklon i uopće mi se ne sviđa - pitanja ispod teksta su "pokaži koja djeca su dobra, a koja su zločesta" i sve u tom stilu. :/ Brrrr!
    Mi smo ih isto dobili za poklon i nisu nesto turbointeligentne po mom skromnom misljenju. A Buba ih je savladala s dve godine..sad s tri su joj dosadne.

  35. #185
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Inače izbjegavam izdanja "Naše djece" (općenito mi se ne sviđaju), ali ovaj put smo ipak kupili nešto njihovo - ilustriranu knjigu "Najljepši grčki mitovi i legende". Andrej ju je sam izabrao. Priče su dovoljno kratke i pojednostavljene za njegov uzrast, a dobro će doći i roditeljima da obnove zaboravljena znanja
    Ja sam pomela police naše djece...one likovnice za najmanje po 5 -17 kn

  36. #186

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    377

    Početno

    "Joj, mi smo dobili cijelu tu seriju na poklon i uopće mi se ne sviđa - pitanja ispod teksta su "pokaži koja djeca su dobra, a koja su zločesta" i sve u tom stilu. "- ne slažem se s tim, uopće nešto takvo nisam primjetila

    "Mi smo ih isto dobili za poklon i nisu nesto turbointeligentne po mom skromnom misljenju. A Buba ih je savladala s dve godine..sad s tri su joj dosadne"- ne slažem se ili je možda moje dijete turboneinteligentno

  37. #187
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    A ja sam primjetila da moje dijete uopće ne voli te neke pitalice prilikom čitanja.
    Ona voli nas slušati dok čitamo. A sad mi stvarno ne pada na pamet imamo li neku takvu slikovnicu, a da smo u njoj uživali. :/

  38. #188
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    bila sam konačno jutros i skroz sam zadovoljna.
    potrošila sam samo 350 kn, a kupila:

    algoritam : 3 cd-a s dječjim pjesmicama, slikovnicu za margitu, karte s princezama za zaru

    forum: 2 knjižice s fotkama za margitu

    vbz: brdo bojanki, vježbenica, slikovnica s naljepnicama (ali stvarno brdo)

    junior geographic: stari brojevi, posteri, kartice sa životinjama

  39. #189
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    ja sam kupila CD od bulaje (priče iz davnina) . i oba CD-a su pokvarena. i kod oba sam stekla utisak kao da su već otvarana (unutra), mada su imale omot oko pakiranja. ljuta sam! sutra ih zovem.

  40. #190
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    moj dorian uopce ne voli citanje
    mi jos uvijek gledamo slikovnice, komentiramo gdje je sto, pitamo ga da pokaze ili kaze sto tko radi, on sam trazi po nekoliko slikovnica paralelno jednu te istu stvar (kakve detalje je to dijete u stanju pamtiti nakon samo jednog puta :shock: ), igramo se s auticima ili figuricama po slikovnici, na primjer auto ili medo idu na tobogan, preko ceste, jedu....
    ako mu pocnem citat teskt on odmah okrece stranice. jedino sto voli od teksta su kratke rimovane pjesmice, to zajedno citamo tako da on govori zadnju rijec u stihu

    tako da kod nas lijepe slikovnice s dubokoumnim tekstom skupljaju prasinu na polici i cekaju bolje dane

  41. #191
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    btw.meda, danas sam škicnula onu u tuti... i slažem se s tobom..baš je nekako :/

    Luka isto nema vremena za poduže priče,on pada na to da mi izmišljamo tekst po slikama i pri tom se, što je više moguće, dernjačimo i kreveljimo

  42. #192
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    ja sam kupila CD od bulaje (priče iz davnina) . i oba CD-a su pokvarena. i kod oba sam stekla utisak kao da su već otvarana (unutra), mada su imale omot oko pakiranja. ljuta sam! sutra ih zovem.
    :shock:

  43. #193
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    mi sinoc posli, sat vremena prije zatvaranja, iako sam zbog masakra kartice dan prije u ikei rekla da necu
    ali ivaru reklo da se prodaju tex willeri za 1 kunu (navlakusa) pa nije bilo sanse da ne odemo. nosio je 100 kuna za 100 texova ali naravno, ti za kunu su bili neki za koje nikad nije cuo.

    nakupovao se stripova, gorespomenutih texova po 10 kn, gastona po 20, i jos nekih koje ja ne znam, djecju kuharicu u egmontu za samo 30 kn :svakacast: i knjge pirate s kariba, sva tri dijela za po 20 kn, prvu sinoc vec skoro dokrajcio, mm isto par stripova i komp igre, a ja na JiT standu dobro pazarila, s one hrpe gdje su uz jednu kupljenu knjigu davali jos jednu, super su ih slozili, i tematski i cjenovno, da ne dobijes mucak, pa sam uz Kolaps kompleksnih drustava dobila besplatno Tisucu godina nelinearne povijesti, a uz O ljudskoj prirodi dobila besplatno Prirodno dobri.

  44. #194
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Bili smo u subotu.
    Skoro odustali kad smo vidjeli gužvu.
    Junior je bi s nama, na kraju sam ga strpala u sling jer su se ljudi gurali kao da se knjige besplatno dijele, ma šta knjige, ko da lovu bacaju narodu.

    Do štanda Planetopije nisam se približila ni na metar. Dva reda ljudi koji se ne smanjuju, čekala sam nekakvu rupu da se uguram, nisam mogla. Preletila sam skokovima po naslovima, htjela kupiti Gdje žive vile i odustala.
    Znam da smo prije dvije godine (lani sam rađala ) morali jednu turu vrećica nositi u auto kako bismo imali slobodne ruke za nove knjige.
    Ove godine slabo.
    Pod utjecajem Oprah Book cluba kupili smo
    E.Tolle "Nova zemlja"
    Roizen/Oz: "Vi zauvijek mladi"
    MM si je kupio Barden: Božanska matrica

    Matilda dobila Sunčicu u svemiru. Dječje knjige nismo kupovali jer sve uglavnom imamo, zapeo mi Kašmirov Čarobnjak iz Oza, no već mi je bilo dosta gužve.

  45. #195
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Mi smo također bili u subotu, došli smo oko 18h i bila je gužva ali podnošljiva, čak mi se čini da se malo kasnije i raščistilo.
    A da ne velim kako sam sretna bila kad sam našla parking pred samim ulazom.

    pazarili nismo puno, ali sam jako zadovoljna.

    na Planetopiji smo uzeli Č. svjetiljke 1 i 2, te još jednu 1. za poklon,
    na štandu Foruma knjigicu Vilinska princeza Lili krije tajnu (sad smo u toj fazi) i jednu poster bojanku
    na Golden marketingu smo se najviše zabavili, M. je bojala, malo smo gledali crtić, izabrali smo Miffy pleše i Jabuku za seku i M. je sebi uzela Žabica djevojka (narodna pripovijest), kaže da to imaju u vrtiću i pa bi htjela i doma imati

    nažalost sebi nisam ništa uzela, drugi put

    danas ću si pripremiti kovertu u koju ću odvajati za idući Interliber :D

  46. #196
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    ja sam u petak skidala temperaturu manjem, tako da me mm "počastio" interliberom u subotu - i požalio.
    Nakon abnormalne gužve u algoritmovom kutu, njih trojica su odustali i čekali me vani, a i ja sam izgubila volju.
    na kraju sam na egmontovom štandu kupila za T. neki izviđački priručnik mikija mausa, riječnik engleskog jezika , isto nešto s mikijem
    Zla povijest svijeta
    Velika kuharica za djecu - po malčevom zahtjevu.
    Za j. sam uzela samo neku knjigu sa Winnie pooh tematikom.
    od silne gužve do golden marketinga mi se nije dalo gurat, sad mi je žao, isto ko ni do planetopije- preživit ću bez 20 kn više, a priručnik za zmajologe kupiti kad idem s posla.

    Sebe sam totalno razočarala, kupila sam si samo jednu kuharicu za nadopunu kolekcije na štandu mozaik knjige.
    Tamo sam za T još uzela pet časopisa moj planet, a njegovo najveće oduševljenje je izazvao plakat pande koji je dobio na poklon.

    još mi je krivo što nisam ni došla do junior geografic i što više vremena nisam posvetila nkladi ljevak (zbog lektira).
    Druge godine , će , nadam se biti bolje, više nalik onom sajmu iz 2007

  47. #197
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,286

    Početno

    Joj, draga babyboys... nemaš pojma koliko mi je sad lakše. Ja sam žrtvovala interliber jer sam u petak išla na pregled za nove naočale, a u subotu mi se nikako nije vuklo i djecu i muža u gužvetinu na velesajam...

    Do ovog trena sam žalila, ali kad vidim što si napisala, nema veze. Thx! Bit će knjiga još... Sad čekam božićni sajam u centru grada! (Nekak mi se čini da starim kad me gužva može odvratiti od kupovine jeftinih knjiga ).

    Btw. dobar ti je izbor. Izviđački priručnik imamo i odličan je, kuharicu također. Bit će još prilike...

  48. #198
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    još sam zaboravila napisat da me razočrao VBZ- knjige koje na kiosku možeš kupit za neku cifru do 50 kn su "na sniženju"- 120 k!? :?

  49. #199
    Palonkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    Citiraj Imga prvotno napisa
    Palonkica, nikud ti se ne žuri...
    Opskrbi se radije s Pikom i Miffy, to će vam se stvarno višestruko isplatiti. Imaš onih pikića sa zvukovima, moj je guštao u njima već sa 8-10 mjeseci.
    Još su dobre i one knigice s raznim teksturama, pogledaj malo okolo, znam da ih ima u Alg.
    Bit će još vremena za ČS, vidiš da je i nama možda još rano za njih.
    Hvala ti na savjetu Imga, ali da sam ga barem vidjela ranije (jednostavno nisam stigla :/ ). Dobro za Miffy znam da je dobra i kao što sam već napisala nju sam uzela (i više komada ), ali za Pika vidiš nisam bila sigurna. No stignem to još, ne više na Interliberu ove godine, ali onda u knjižari.

    Nego, bile su mi zgodne one kockice na štandu Katarine Zrinski pa sam uzela jedne kockice natur i jedne u boji s onim tračnicama za vlakić. Ima netko iskustva s tim? Znam da se u vrtiću klinci vole s tim igrati pa u stvari jedva čekam iako će one još neko vrijeme skupljati prašinu.

  50. #200
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    Citiraj mama courage prvotno napisa
    ja sam kupila CD od bulaje (priče iz davnina) . i oba CD-a su pokvarena. i kod oba sam stekla utisak kao da su već otvarana (unutra), mada su imale omot oko pakiranja. ljuta sam! sutra ih zovem.
    :shock:
    Jesi zvala?
    Naime..mi smo davno dobili na poklon njihov cd i isto je stekao.. :?
    Nismo nista poduzimali doduse jerbo Buba i tak nije bila previse zainteresirana za to. Jedino sam ja uzivala u glasu T. Ralisa

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •