Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 104 od 104

Tema: kostimi za maškare

  1. #101
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    ako nemaš plašt, a možeš li ga nabaviti?


    pogledaj ovaj mendulin kostim, super je!
    vidiš, vidjela sam nešto slično ranije sa žutim i plavim balonima, ali mi pamet kratka.

    peterlin, na kakvu kapu misliš?

  2. #102
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    nemam plašt
    Ne trebaš plašt. Nađi bilo koju svoju veliku kvadratnu maramu i nek si dijete zaveže oko sebe.

    Ili žrtvuj neku svoju ili muževu otpisanu jednobojnu majicu kratkih rukava na koju nacrtaš markerom što god želiš - perje, dlaku, razno.... Dijete to obuče i imaš jeftinu i brzo gotovu masku.

    Još mi je ovo palo na pamet (radila svojoj djeci):

    KUHAR-KUHARICA
    Daj djetetu bijelu majicu ili pregaču + kuharsku kapicu (napraviš od kartona obrub, a gore "gljivu" od bijele salvete - treba ti samo klamerica, nikakvo ljepilo).

    Moj sin je susjedi obećao svoj muški kačket da se maskira u lopova. Sigurno će trebati i druge dijelove odjeće, ali to je ključno.

    Za ostalo prvo vidi kakve stvari imaš u kući, pa uredi prema tome. Ako imaš crnu majicu ili još bolje vestu ispod koje ide bijela majica, jednostavna ti je maska pingvina.

    Ufff, zašto su moji dječaci tako brzo izrasli? Od svih maski ostao je samo crni plašt (upotrebljiv za mađioničara, Zorroa, Dartha Vadera, vješticu, smrt i spomenutog pingvina) ali to mi mlađi sin ne da - treba mu još. Stariji se zadovoljava kaubojskim šeširom.

  3. #103
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    ako nemaš plašt, a možeš li ga nabaviti?


    pogledaj ovaj mendulin kostim, super je!
    vidiš, vidjela sam nešto slično ranije sa žutim i plavim balonima, ali mi pamet kratka.

    peterlin, na kakvu kapu misliš?
    Najobičniju kapicu koja se navuče na glavu. Moji dečki to zovu "robijašica". Kupiš na placu za 10 kn ili manje. Nisam kupovala jer moja svekrva ih je isplela cijelu hrpu.

    Inače, ako je dijete npr. patka, žuta šilterica je izvrsna.

    Moj sin je bio krokodil - imao je na zelenoj ženskoj šilterici od samta zalijepljene zube na šiltu i gore oči od dvije tenis loptice. Zelena pidžama ili ne znam što je već imao - odijelo od neke moje stare majice i super.

    Drugi sin je bio pas. Jedan je bio žaba (isto kao i krokodil, samo bez repa i zubi). Bili su gljive muhare u vrtiću.

    BIli su harlekini (to mi je bila krasna maska, šteta što nemam digitalne fotografije): http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...9QEwBQ&dur=236

    Bili su Beduini - kuhinjska krpa na glavu pričvršćena crnom elastikom + dječja plahta umjesto plašta.

    Bio je mlađi sin križar - štrikala sam "pancirku" od debele sirove vune. Posudili smo prijateljima, nikad mi se nije vratila ali nema veze, ionako bi sad bila premala. I štit je imao i mač od kartona.

    Stariji je bio Charlie Chaplin (sa šeširom i kišobranom). Mlađi je lani bio Yoda - imao je heklanu kapu s ušima i nekakav štap koji je sam našao + obvezni plašt.

    Eto, ne mogu se svega sjetiti. Prebrzo su mi narasli.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    669

    Početno

    Ja ne kupujem kostime, već naparvim nešto na brzinu, tu i tamo. Ovo je upravo završeno:
    http://public.fotki.com/gugac/moje-h...-19-31-31.html
    Potrebna je samo jedna stara muška T-shirt kratkih rukava, škare, šivaća mašina i cca 10 minuta vremena. Sin je poželio u maškarama biti ''albino ptica'' . Oduševljen je ovim rješenjem. Čak je rakao da ako ne znam napraviti glavu, ni ne trebam, da mu je ovo baš super.
    A ovo je od prošlog tjedna. Meni je baš zakon:
    http://public.fotki.com/gugac/moje-h...-18-29-19.html

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •