Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: planinarski domovi na medvednici

  1. #1
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno planinarski domovi na medvednici

    Da li posjećujete planinarske domove , i dal ste gdje noćili.
    Mi bili u Snježnoj Kraljici ( zadnje 4 godine), Pansionu Medvednica (pred 4 god), ali sad bi nekaj promjenili i išli do planinarskih domova s spavanjem 1-2 noći, svi skup, ima li ko tkakvi prijedlog a da mu je bio dobar.Nismo članovi nikakvih planinarskih društva, ali volimo ić na svježi zrak i u zimu na sanjkanje.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Da li posjećujete planinarske domove , i dal ste gdje noćili.
    Mi bili u Snježnoj Kraljici ( zadnje 4 godine), Pansionu Medvednica (pred 4 god), ali sad bi nekaj promjenili i išli do planinarskih domova s spavanjem 1-2 noći, svi skup, ima li ko tkakvi prijedlog a da mu je bio dobar.Nismo članovi nikakvih planinarskih društva, ali volimo ić na svježi zrak i u zimu na sanjkanje.
    Posjećujemo ih često, ali na Medvednici nikad nismo noćili jer nam se ne isplati. Spavamo samo u planinarskim domovima koji su dalje od Zagreba pa tada ima smisla plaćati noćenje. Kad smo u Zagrebu, nije nikakav problem rano ujutro uputiti se na koji god dio Medvednice hoćemo.
    Noćenje u planinarskom domu po meni ima smisla najviše zbog ranojutarnjeg ustajanja i gledanja izlaska sunca, a to je na Medvednici malo teže doživjeti jer baš i nema vidika.
    Inače, ako planirate noćenje u domu, isplati vam se učlaniti u planinarsko društvo, zbog popusta (cijene znaju biti bitno niže uz planinarsku iskaznicu). Iskaznica HPS-a vrijedi za sve domove u Hrvatskoj i Sloveniji.

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ma mi to složimo ugodno s korisnim, pa kao odemo na par dana iz grada na sanjkanje, jer skijaši nismo, a pošto uvijek imamo male klince, koji oko 12-13 trebaju spavat, nikak nam nse ne isplati ić na jedan sat na sanjkanje gore, radije onda otiđemo na Ponikve, pa ostanemo 2 sata, ali kad smo na Medvednici onda idemo dva put u danu na sanjkanje+ spavanje, veći klinci za to vreme se mogu vani igrati, pa još noćna šetnja oko kapelice recimo, ma milina.

    Hajde još koji predlog

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •