Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Ljetovanje s djecom, a i psom :-)

  1. #1
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno Ljetovanje s djecom, a i psom :-)

    Zanima me kakva iskustva imate vi koji imate djecu a i psa i želite provesti dva mirna tjedna na moru
    Koje destinacije, možda čak i preporuka apartmana koji primaju pse.
    Više volimo južnu Dalmaciju, čak bi možda i otok sa psom bio bolje rješenje. Manje turista, manje gužve, više plaža na izbor, hm... Volimo Makarsku rivijeru ali 8. mjesec je tamo strašno, a jedino u 8.mj. možemo na put.
    Nikad nismo išli sa psom na more, ona bude tada 8 mjeseci stara i nadam se poslušna .

  2. #2
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Najbolje ti je sada u google upisati recimo: apartman, mjesto, kućni ljubimac i vidjeti kaj bu izbacilo. Pa suziš izbor.
    Mi pse nikada nismo vodili na more, tako da nemam iskustva.

  3. #3
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Niti ju imam kome ostaviti niti bi ju htjela. Mala je ona, Cavalier, mislim da neće biti s njom problema.
    Gledala sam po netu, ali voljela bih čuti i iskustva, preporuke. Znam da ljudi baš ne vole vidjeti psa na plaži .Pretpostavljam da mi treba puno hlada i pitka voda na plaži.

  4. #4
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ne da ne vole nego se na dobar broj plaža uopće i ne smije sa psom. Ok, ako je mali pa ga staviš u torbu

    Koliko ja znam, ljudi sa psima uglavnom idu na puste divlje plaže, barem mi tako kad nam dođu gosti koji imaju psa.

  5. #5
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Ma znam, ali ja imam i dvoje djece pa mi treba neki kompromis.

  6. #6
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Adrijana prvotno napisa Vidi poruku
    Ma znam, ali ja imam i dvoje djece pa mi treba neki kompromis.
    Gle, ima pasa i pasa.
    Ako je dobro odgojena a pod time mislim da sluša naredbe, ne bi smio biti problem.
    Meni je jedino kaj smeta kod pasa na plaži ako trče po tuđim ručnicima i kupaju se u plićaku sa djecom. I da, ako obavljaju nuždu u dječjem pješčaniku.
    Mada, doživjela sam baku koja je klincu rekla da se ide popiškiti u pješčanik, a stajao je niti metar od mora.
    Budala bude uvijek bilo.

  7. #7
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ne da ne vole nego se na dobar broj plaža uopće i ne smije sa psom. Ok, ako je mali pa ga staviš u torbu

    Koliko ja znam, ljudi sa psima uglavnom idu na puste divlje plaže, barem mi tako kad nam dođu gosti koji imaju psa.

    Da, na javne plaze sa psom ne mozes...Probajte naci neke apartmane koji imaju neku vrstu poluprivatne plaze, gdje obicno nema drugih gostiju. Ili mozete sa autom otici do nekih divljih plaza.

  8. #8
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Ako te zanima Privlaka kraj Zadra, mi smo bili, apartman prekrasan, vole pse, a plaža je poluprivatna na 50 m, i mogu psi. Ali, da li još ima mjesta za 8. mj, ne znam...

  9. #9
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Mi redovito idemo na more s našom retrievericom, istini za volju više u posezoni nego u sezoni kad odemo na par dana, ali plaže su ionako pune. U sezoni, ako nema posebne plaže za pse, idemo na "divlje" gdje je ključna riječ doći rano. Ali u principu ljetujemo u kampu i nama je idealno. 99% kampova prima pse i ima posebnu plažu za ljude s kućnim ljubimcima, a ako ne preferiraš šatore ili kampice, ostaje ti na raspolaganju mobilna kućica koja pruža apsolutno sav komfor kao i apartman (+ mirnije okruženje, aktivnosti za djecu i blizina mora).

    Ovo je primjer na Pagu, kamp Straško http://www.turno.hr/kamp_strasko_mobilne_kucice.html, ali ako trebaš preporuku za Južnu Dalmaciju, slobodno se javi na pp.
    Posljednje uređivanje od BigBlue : 10.02.2013. at 12:23

  10. #10
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Kod nas na Krku baš postoje uređene plaže za pse, sad ne znam kako je u Dalmaciji ali vjerojatno ima i tamo, inače na javnim plažama je zabranjen pristup psima

  11. #11
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Javne plaže ne volim niti ja.
    Izgleda da će pasti izbor na neki otok, pa ćemo ga skupa sa pesicom istraživati. Makar priznajem da bi bilo idealno naći apartman sa privatnom plažom.
    Za kamp me ne vežu lijepa sjećanja (dijete vojnog lica), cijelo sam djetinjstvo provela po kampovima, ali Straško izgleda fenomenalono!

    BigBlue, Južna Dalmacija me itekako zanima, šalji info na pp .

    MM mi se smije iza leđa, u stilu, nisi normalna pa tek je veljača...

  12. #12
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Zanima me kakva iskustva imate vi koji imate djecu a i psa i želite provesti dva mirna tjedna na moru
    mirno ti sigurno neće biti

    naš pas je u apartmanu dok smo na plaži, a MM ga vodi u dugu šetnju i kupanje na moru u rano rano jutro i kasno kasno navečer

  13. #13
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    mirno ti sigurno neće biti

    naš pas je u apartmanu dok smo na plaži, a MM ga vodi u dugu šetnju i kupanje na moru u rano rano jutro i kasno kasno navečer
    Mi najčešće ujutro odemo autom i nema nas do predvečer, i nema šanse da bi ona ostala u apartmanu, pogotovo jer bude još zapravo štene. Zato i pitam za neke lokacije gdje ona može s nama. Sve više naginjem Braču, Pelješcu....

  14. #14
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    pp

  15. #15
    YellowSky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    162

    Početno

    Mi smo bili 2 puta na pop par dana u Punatu, na Krku. Desno od parkinga je uredjeni deo sa kaficima (u koje smeju psi), ali ne smeju na plazu. Levo je manje uredjeni deo, gde smeju psi. Posto se nas pas ne kupa, a deca su bila dosta mala, prve godine smo zauzeli mesto u kaficu, i smenjivali se na plazi sa po jednim detetom, bilo je super :penzosi: sad sa vecom decom se ne bi moglo tako, sigurno bi bili na delu za pse, pa dolazili na sladolede - cela 3 minuta hoda!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •