Pokazuje rezultate 1 do 32 od 32

Tema: Krpice i zaštitne

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno Krpice i zaštitne

    Mame koje koristite MIB zaštitne kako ste zadovoljne?
    U usporedbi s kamarisovima - jesu li dublje (s kamarisovim ne mogu pokriti pelenu u cijelosti)?

    Uz FB sam dobila i krpicu za pranje pa bih željela i sama napraviti par jer mi dvije nisu dosta

    Gdje u Zg ima za kupiti onaj tanki frotir ?

  2. #2
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Jako sam zadovoljna, ali ne mogu ti ih usporediti. Imam 0 veličinu i prekriva cijelu pelenu, po visini i dužini.

  3. #3
    suzyem avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    620

    Početno

    Meni su MiB zaštitne odlične, nikad mi ne procure, pokriju mi sve pelene, super su što imaju drukere!

  4. #4
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Citiraj suzyem prvotno napisa
    Meni su MiB zaštitne odlične, nikad mi ne procure, pokriju mi sve pelene, super su što imaju drukere!
    Potpisujem. Imala sam kamaris za 12 mj. i široke su mu oko nogica, pa su nam zato vjerojatno curile. Inače se lako stave i vjerujem, kome paše veličina, da su odlične. Po dubini bih rekla da su podjednake.
    Ja imam MIB 2 veličinu i preeeezadovoljna sam njima

  5. #5
    Prihonja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka, istok
    Postovi
    301

    Početno

    Ma negdje sam već to napisala al na drugom topicu vezano uz usporedbu MIB i RACMAN.
    UGlavnom meni su MIB gaćice ZAKON. Nikad procurile, odlično sjedaju.
    Imamo i Kamaris, al mi nekako ne idu.

  6. #6
    lara26 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    split
    Postovi
    306

    Početno

    ja isto koristim mib zastitne i odlicne su. imam i jedne kamarisove, ali ipak preferiram drukere.

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Mući me što imamo veliki trbuh a onda trebamo i veću pelenu a kamarisove su plitke i široke oko nogu. Ali opet, tanke su pa im guza nije velika. Za noć imamo ME ali one nisu za malu pelenicu

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Svugdje pomalo
    Postovi
    201

    Početno

    I nama su najbolje MiB zastitne.
    Imamo i Kamaris i Bumkins, ali su MiB zasad van konkurencije

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Malo se vraćam na temu. Svojevremeno smo od Pingu kupili Cover Wacky Wrap koji nam je malo veliki (i to se može dogoditi ) pa smo ga čuvali kad guza naraste. Jedan dan ponestalo nam covera za noć (u pranju) pa smo za silu uzeli taj i mogu vam reći da nikada, baš nikada nije procurio. Priću sam definitivno skužila jutros nakon što sam ga raskopćala i skužila da je pelena ful natopljena i da se cijedi :shock:

    A cover je mekan i super se oblikuje uz tijelo

  10. #10
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Citiraj suzyem prvotno napisa
    Meni su MiB zaštitne odlične, nikad mi ne procure, pokriju mi sve pelene, super su što imaju drukere!
    Sve stoji, ali su "drukeri" pod velikim opterećenjem kad se otvaraju pa nakon nekog vremena treba intervenirati iglicom i koncem.

  11. #11
    suzyem avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    620

    Početno

    Nakon koliko vremena? Ja ih imam oko 3 mj. i stalno su u opticaju, i sve super. Možda ih jako čupaš kad ih skidaš?

  12. #12
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    pise na njihovom webu da je garancija za drukere vjecna, ne znam dal to ukljucuje i zastitne ili samo pelene

    jel moze netko usporediti velicinu mibovih i kamarisovih zastitnih

    i nama su kamaris pomalo na knap tj. ostane nam gore pelena nepokrivena pa promoci, narucila bi mib, al nemam pojma koju velicinu
    inace imamo 6,5kg, opseg trbuha nam je 37cm i nosimo small pelene
    (makar su nam neke i malo vece)

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Na Smibovim stranicama, u ponudi paketa, imaš navedenu veličinu gaća prema opsegu trbuha.

  14. #14
    suzyem avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    620

    Početno

    Dia, definitivno dvojku!
    Sis je mislila na ono mjesto gdje su drukeri zašiveni, vjerojatno su joj se tu poderali.... samo treba biti nježan pri otkopčavanju...

  15. #15

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Svugdje pomalo
    Postovi
    201

    Početno

    Dvojka ce vam biti ok sigurno, mi imamo jos uvijek 1 (8 mj. i oko 8 kila) i knap nam je vec dugo, ali funkcionira. Nama su najbolje, sad nam kamaris stalno curi - male su nam doduse
    Mislim da i na smibu preporucuju 2 kao velicinu koja najduze sluzi svrsi
    Mi nase koristimo vec 4-5 mjeseci i drukeri su nam kao novi. Ali ja pazim kad ih otvaram jer dugo cekamo na nove covere, a na jednokratne mi se ne vraca

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa
    i nama su kamaris pomalo na knap tj. ostane nam gore pelena nepokrivena pa promoci, narucila bi mib, al nemam pojma koju velicinu
    inace imamo 6,5kg, opseg trbuha nam je 37cm i nosimo small pelene
    (makar su nam neke i malo vece)
    Nama su u međuvremenu stigle zaštitne Smib, veličina 2. Andrija u struku ima 45-46 cm, i dvojka mu je taman na najmanjoj veličini oko struka. Tako da bi vama sa 37cm sigurno bile prevelike i na najužim drukerima.

  17. #17
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Krpice - ima za kupiti u Lanteinim dućanima "Dječji svijet" gotove. Malo su probrani uzorci, ali komad košta 3,90 ili tako nešto - i taman su za brisati guzu.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Tu i tamo
    Postovi
    165

    Početno

    Jesu to one sa snoppy i miffy uzorcima ko na Smibu? Zanima me zbog cijene

  19. #19
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj suzyem prvotno napisa
    Dia, definitivno dvojku!
    Sis je mislila na ono mjesto gdje su drukeri zašiveni, vjerojatno su joj se tu poderali.... samo treba biti nježan pri otkopčavanju...
    Ne mora značiti. Moj Patrik ima 9 i pol kg i od veličina nosi M, L i Petite Todler (FB) ali MIB zaštitne imamo broj 1. Odlične su nam, vjreojatno ih nećemo još jako dugo nositi ali, gornje drukere kopčam na predzadnji a donje oko nogu na zadnji i jako fino sjedaju. Kad uzmem dvojku, ta će mi trajati do kraja pelenaštva, ziher. I da, odlične su.

    I ja isto mislim da treba malo nježnije s drukerima

  20. #20
    shogi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Dugo Selo
    Postovi
    285

    Početno

    Dia, Nikola ima 9,5kg i nosi Smib zaštitne br.2 na najmanjoj veličini oko struka, a nogice su mu bucmastije pa stavimo na srednji druker. Opseg struka mu je oko 44cm. Mislim da ćemo br.2 imati do kraja.
    Možda ipak da uzmeš br.1!?
    Marinu

  21. #21
    shogi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Dugo Selo
    Postovi
    285

    Početno

    ispravak:

    Marino-u

  22. #22
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj shogi prvotno napisa
    Dia, Nikola ima 9,5kg i nosi Smib zaštitne br.2 na najmanjoj veličini oko struka, a nogice su mu bucmastije pa stavimo na srednji druker. Opseg struka mu je oko 44cm. Mislim da ćemo br.2 imati do kraja.
    Možda ipak da uzmeš br.1!?
    Marinu
    Sve isto, osim mase! Nosi dvojku na taj način još kad je imala 6.5 kg. Sad ima malo više od 7 kg i još ih uvijek tak nosimo. Mislim da je važan struk, a ne kile.

  23. #23
    mama_i_vjeko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Citiraj sis prvotno napisa
    Citiraj suzyem prvotno napisa
    Meni su MiB zaštitne odlične, nikad mi ne procure, pokriju mi sve pelene, super su što imaju drukere!
    Sve stoji, ali su "drukeri" pod velikim opterećenjem kad se otvaraju pa nakon nekog vremena treba intervenirati iglicom i koncem.
    I mi ih imamo od ljeta i za sada nigdje greške ni rupice, koristimo ih non-stop.Mi smo uzeli trojku ali imamo i dvije dvojke koje isto ravnopravno koristimo.

  24. #24

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj Olivija prvotno napisa
    Krpice - ima za kupiti u Lanteinim dućanima "Dječji svijet" gotove. Malo su probrani uzorci, ali komad košta 3,90 ili tako nešto - i taman su za brisati guzu.
    TNX - idem danas s Paulom na klizanje pa ću malo prošvrljati.
    One dvije koje sam dobila uz pelene su savršene

  25. #25

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Koliko dugo ste čekale pošiljku SMIB-a?
    Naručila sam zaštitne malo prije nove godine i nikako da stignu

  26. #26
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    shogi tebi i nikoli

    i ja ipak mislim da bi nam 1 bile bolje, ipak smo mi sitni
    koliko su one siroke na boku?
    meni su neke pelene dosta siroko sastrane, pa mi ne pokriju svi coveri pelenu, pa promoci na odjecu

  27. #27
    suzyem avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    620

    Početno

    U svakom slučaju, ako ti ne budu ok možeš ih zamijeniti, samo ih ne smiješ prije oprati!

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Tu i tamo
    Postovi
    165

    Početno

    Koliko dugo ste čekale pošiljku SMIB-a?
    Naručila sam zaštitne malo prije nove godine i nikako da stignu
    Paula daj mi se javi na mail ili telefon Smiba. Mozda je nastala greska oko nacina dostave, to moze biti jedini razlog. Jako mi je zao. Rekla bih ti odmah, ali ti ne znam ime

  29. #29

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Pošaljem ti podatke na PP

  30. #30
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Citiraj Webmama prvotno napisa
    Jesu to one sa snoppy i miffy uzorcima ko na Smibu? Zanima me zbog cijene
    yes: isti k'o i vaši, ali daj provjeri cijenu - uvjerena sam da je bila ispod 4 kn/kom...

  31. #31
    mama_i_vjeko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Citiraj Olivija prvotno napisa
    Citiraj Webmama prvotno napisa
    Jesu to one sa snoppy i miffy uzorcima ko na Smibu? Zanima me zbog cijene
    yes: isti k'o i vaši, ali daj provjeri cijenu - uvjerena sam da je bila ispod 4 kn/kom...
    Nama su te pemale.Ja sam u unionu u Španskom kupila neke od tanjeg frotira duplo veče od tih za nekih 6 KN, i kupila sam one bebi krpice (toi-toi-valjda se tak zovu) u Konzumu koje i nisu bile jeftine baš previše( izgledaju ko manja preštepana gaza) i te su nam super.Sve pokupimo samo sa tom jednom i mogu se i iskuhati i vlažne maramice nosimo samo u jaslice.

  32. #32
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Ja brišem samo pišanac, a kakanc perem u umivaoniku, jer to ni 10 tetra pelena ne bi pokupilo Osim toga jedino mi je tamo miran - stane u umivaonik, drži se za moje rame i gaca po vodi, a ja perem guzu...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •