Pokazuje rezultate 1 do 48 od 48

Tema: Poskupljuju SMIB-ove pelene

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno Poskupljuju SMIB-ove pelene

    Od 15.01. poskupljuju pelene


    Daklem šopingašice u lov po starim cijenama (mislim si da nebi bilo loše imati koju nevu )

    ... I stigle nam zaštitne vel 2 i uopće nam nisu velike, materjal tanak a kroj mi se sviđa

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    i meni su super njihove zaštitne. a i neva je ok

  3. #3
    Prihonja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka, istok
    Postovi
    301

    Početno

    Ja sam već puno puta napisala da su mi njihove zaštitne čak bolje i od Popolini koje slove za među najboljima....mi dobili u nagradnom paketu još jednu Nevu i zaštitne

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Evo isprobali zaštitne i super su. Naručujem još jedne do 15 tog :D

  5. #5
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Malo mi je to Nije da pelene nisu dobre, ali:
    1.Neva 89 kn
    2. uz nju ne dobiješ uložak (kao, pa ona ionak ima uložak)
    3. uopće nemaju opcije besplatne poštarine (uzela sam pelena za nekih 480 kn, a kod racmana npr. imaš)

    Veliki plus: ljubaznost tete kod koje sam naručivala pelenice (smibove)

  6. #6
    Fidji avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,248

    Početno

    Cure koje imate Nevu...kako s ušivenim uloškom?
    Jel ga presavijete prema unutra ili kak?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    91

    Početno

    3. uopće nemaju opcije besplatne poštarine (uzela sam pelena za nekih 480 kn, a kod racmana npr. imaš)
    Ja sam jednom narucila iznad 500 kn, i mada to nisam ocekivala, izbacila mi se opcija besplatne dostave za narudzbe iznad 500 kn. Ne znam da li je to bio samo neki kratki promo period ili je stalno tako....

    Meni osobno se Neva pelene manje svidjaju od onih obicnih smibovih. Po kroju mi vise odgovaraju vecim bebicama, ne svidja mi se kako se skracuju za malene. Najveci plus na njima je gumica u struku i naprijed i iza, pa ih djete samo moze skinuti kao gacice kad je malo vece. Ali - pri tome onaj ulozak samo smeta, smotaju se s njim. Mozda se mrvicu brze suse, ali ja bi radije da je taj ulozak usiven.
    Klasicne smib pelene su mi super. Lijepo se skracuju i stoje, dobro upijaju.

  8. #8
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Nisam nigdje na njihovoj stranici vidjela da piše o toj opciji. A nije mi palo na pamet pitati. Moguće da imaju.

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Ono što je meni najveći minus su drukeri. Kod nas buca debeljuca druker nažulja kožu pa svaki put kad skinemo pelenu imamo otisak drukera s lijeve i desne strane (u sredini ih pokrijem uloškom). Na pelenama drugih proizvođaća druker je skriven između dva sloja materijala pa nije u doticaju s kožom.

    Idem još malo škicnuti nevu

  10. #10
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Paula, upravo je to popravljeno kod Neve, drukeri ne idu na kožu.

    Sviđa mi se kod njih što su jako mekane. A uložak ni na HM ne koristim pa mi je ovak bez ok. A onaj prišiveni mi je malo nespretan, ja ga ostavim izvan pelene, ali ispod zaštitnih (koje su zaaakon). I zbilja pelena izgleda nekak neuredno, napuhnuto.

    Besplatna dostava je oduvijek bila besplatna za iznose preko 500 kn, ali kad bih imala manju, dogovorila bih se da sama dođem kod njih po robu, jer se može (ak ste iz ZG).

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Meni su isto puno bolje obične od Neve. Neva mi je, a pogotovo kad se skrati, skroz nešesna.

  12. #12
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    ja se dvoumim oko narucivanja neve
    posto cemo ih mi morati sigurno smanjivati na najmanje :/
    imam one sa cickom i bas nisam zadovoljna jer nas gumica oko nogu jako stisce

  13. #13

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Svugdje pomalo
    Postovi
    201

    Početno

    I nas je gumica na onim prvim modelima jako stiskala, i sa cickom i sa drukerima, ali ove nove ne stiscu, puno su mekse, i bolje od onih prvih.
    A mi Nevu uopce ne smanjivamo :?

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Ne bojim se za smanjivanje - nama je sve malo

    Evo, danas nabavljam jednu "polovnu" pa ćemo isprobati.

    Ovo za drukere nisam znala tako da me to jako veseli

  15. #15
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno

    Pridružujem se tračanju Neve- meni je taj našiveni uložak nespretan, strašno je uzak među nogama- oko 4 cm!, tako da mu na tom mjestu baš ne vidim funkciju. I voljela bih da je flanel malčice mekši, mucastiji.
    Inače je suuuuuuuuper u usporedbi sa Kamarisom, ne može se ni usporediti. A zaštitne su prvoklasne, slažem se.

  16. #16
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    jel moze netko poslikati tu nevu iznutra, ne kuzim kako je to zasiveno :?

    jel kao kushies classic

  17. #17
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa
    jel moze netko poslikati tu nevu iznutra, ne kuzim kako je to zasiveno :?

    jel kao kushies classic
    Da, samo što se uložak puno sužuje u sredini, pa opet širi prema kraju.

  18. #18
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Citiraj momtobe prvotno napisa
    Citiraj Dia prvotno napisa
    jel moze netko poslikati tu nevu iznutra, ne kuzim kako je to zasiveno :?

    jel kao kushies classic
    Da, samo što se uložak puno sužuje u sredini, pa opet širi prema kraju.
    kushies je prišiven naprijed, a ovo otraga. ili sam zabrijala :? ne da mi se sad ić provjeravat u kanti, al ak treba, javite.

  19. #19
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    ma meni su jednostavno preskupe...kad naručim prekooceanske, dođu me najviše 100 kn po komadu skupa s poštarinom a daleko su ljepše i čini se, kvalitetnije...

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Ako imaš sreće pa ne platiš carinu i sve pristojbe (pa te dođu i 150kn).

    Meni je najisplativije vrebati forumom i ..... - ma svašta lijepog se tu nađe samo konkurencija je

  21. #21
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    kushies je zasiven straga, a totsbots recimo sprijeda
    ma nije bitno, sam da shvatim sistem

  22. #22
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Citiraj Paula prvotno napisa
    Ako imaš sreće pa ne platiš carinu i sve pristojbe (pa te dođu i 150kn).

    Meni je najisplativije vrebati forumom i ..... - ma svašta lijepog se tu nađe samo konkurencija je
    to je istina, ali riječka carina dosad nije "zakazala"

    a najbolje će biti sad kad budemo imali dvije online trgovine sa stranjskim pelenicama :D

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Ma ja sam sretna i s jednom a još i roda započinje proizvodnju. :D

  24. #24
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Citiraj Paula prvotno napisa
    Ma ja sam sretna i s jednom a još i roda započinje proizvodnju. :D
    :D :D

    malo mi je bed...nisam mislila ništa loše o SMIB pelenama, valjda nije tako ispalo

  25. #25
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj momtobe prvotno napisa
    Pridružujem se tračanju Neve- meni je taj našiveni uložak nespretan, strašno je uzak među nogama- oko 4 cm!, tako da mu na tom mjestu baš ne vidim funkciju. I voljela bih da je flanel malčice mekši, mucastiji.
    Inače je suuuuuuuuper u usporedbi sa Kamarisom, ne može se ni usporediti. A zaštitne su prvoklasne, slažem se.
    Samo da se ubacim u trač
    Mislim da je za curice još možda i bed kaj je uložak sužen na strateškom mjestu ali za dečke je to skroz okej, širok je naprijed (gdje je najvažnije, lijepo se smjesti u peleni i omogućava dobro kretanje bebaća. No, ja pričam o peleni kad nije smanjena.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Tu i tamo
    Postovi
    165

    Početno

    Da se i ja ubacim u tracanje ja volem kad nas tracate jer onda znam sto nam je ciniti

    Besplatna postarina je preko 500 kuna i ako sami podignete pelenice, sto mozete bez problema ako se najavite, jer imamo ured, ali ne i ducan.

    Paketi vam ne idu gore cijena, samo stavljamo pojedinacnu cijenu pelena na njenu realnu cijenu, a paketi ostaju sa 10% popusta i besplatnim gacicama.

    Da vas pitam, da li bi vam bilo zgodnije kad bi proizvodili pelene u 4 velicine?

    ...i hvala na pohvalama, bas mi je drago cuti.

  27. #27
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno

    Webmama, odgovor je DA!
    Ili barem u dvije veličine.

    Meni osobno bi bilo najdraže kad bi imali AIO ili pocket

  28. #28
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Citiraj momtobe prvotno napisa
    Meni osobno bi bilo najdraže kad bi imali AIO ili pocket
    također , iako, ja volim one-size, financijski su mi super duper!

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    91

    Početno

    Da vas pitam, da li bi vam bilo zgodnije kad bi proizvodili pelene u 4 velicine?

    Ja imam najvise smibovih, obicnih, ali novijih (malo su drugacije od onih starijih), i super su mi ovako kako jesu. Skracivala sam ih na najmanje - super je bilo. Sad ih skracujem na srednje - opet su mi super. Tako da sam ja jako zadovoljna sto je samo jedna velicina - isplativije mi je, moci cu ih dugo nositi.

    Neva mi je precijenjena. Imam dvije, ne bi ih vise kupila niti po cijeni obicnih, a kamoli ne po skupljoj, jer mi se ne svidja kako se skracuje i ulozak mi je nespretan. Jedino sto mi se na Nevama svidja je gumica oko struka i naprijed i iza, da ih starija djeca mogu lakse skidati i oblaciti sama.

    Meni osobno bi bilo najdraže kad bi imali AIO ili pocket
    Meni vidis ne, ja pocketice ni AIO i tako ne koristim.

    Cover mi je genijalan. To mi je prvi cover koji sam imala, tako da kad sam dobila opce hvaljeni ME, lagano me razocarao (mada je i on super, a i ljepsi je jer je sareni).

  30. #30

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Webmama prvotno napisa
    Da se i ja ubacim u tracanje ja volem kad nas tracate jer onda znam sto nam je ciniti

    Besplatna postarina je preko 500 kuna i ako sami podignete pelenice, sto mozete bez problema ako se najavite, jer imamo ured, ali ne i ducan.

    Paketi vam ne idu gore cijena, samo stavljamo pojedinacnu cijenu pelena na njenu realnu cijenu, a paketi ostaju sa 10% popusta i besplatnim gacicama.

    Da vas pitam, da li bi vam bilo zgodnije kad bi proizvodili pelene u 4 velicine?

    ...i hvala na pohvalama, bas mi je drago cuti.
    Meni je obična pelena (jungle) super ovakva kakva je. Nemam zamjerke. I kad se smanji, to lijepo izgleda. Nas drukeri ne žuljaju, iako smo debeljuškasti.

    Ali Nevu bi trebalo raditi u više veličina, barem u dvije. Ili je ostaviti samo za veće bebače, onakvu kakva je sad kad se ne smanjuje, ali naglasiti da nije za skroz malene bebače.

    I slažem se da je za dečke oblik uloška super.

  31. #31
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Mene uoće ne smeta smanjivanje, samo malo uložak zafrknem unutra između tijela i ostatka pelene i sve ok. Za curice je loše suženje (možda ne bi smetalo suženje da je deblji taj uložak), baš joj skroz uđe u pišu, tak da obavezno stavljam uložak. Zaštitne su i meni mrak: super drže, super se podešavaju... I ne, ja uopće ne bi pocketice niti AIO, takve pelene su mi ionak samo za šminku i za vađenje masti onima koji koriste jednokratne (a i dobre su kad ju tata presvlači )

    Znam za podizanje kod vas u uredu, webmama, tak smo baš i mi napravili i to je super.
    Pitanje za one koje maju i nevu i stari model (ja imam samo nevu): bi li bilo pametno uzeti i stari model (ima li kakve prednosti u odnosu na nevu)?

  32. #32
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Najbolje da imate ove koje sad imate i dodate još poketice, AIO i pelene po veličinama, pa bi tako imali pelena za sve ukuse i sve guze.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    91

    Početno

    Pitanje za one koje maju i nevu i stari model (ja imam samo nevu): bi li bilo pametno uzeti i stari model (ima li kakve prednosti u odnosu na nevu)?
    ja ih ne zovem stari model, nego 'obicne', a pri tome mislim na njihove pelene jungle, bijele i lilac. Meni su te super, bolje od Neva. Bolje se skracuju, nekak mi ljepse sjedaju na guzu od Neva i svakakko ako ces narucivati ti preporucam da barem neke uzmes te stare.
    Prve smib pelenice, dosta davno narucene, imam samo dvije, bile su malo manje, i sad su mi tvrdje od ovih novijih. Ali ove nove su mi super.

  34. #34

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Ja bih rado da i pocketice ugledaju svjetlo dana
    Pocket su mi zakon za odlaske u grad, doktora i kad dijete ostavim MM-u (uvijek nešto zezne s zaštitnim a najčešće ga zaboravi staviti :? )
    Na obićnim bi drukere stavila unutar pelene.

    Zanima me mogu li birati boju drukera na zaštitnim i kako naglasiti da ću sama podići pelene, odnosno mogu li u tom slućaju uplatiti gotovinom ili moram prethodno platiti karticom.

    Ja sam ljubitelj raznolikog i ova razlika u cujeni me neće omesti da MM opelješim za onu nezelenu nevicu

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Tu i tamo
    Postovi
    165

    Početno

    Boju drukera na zalost tesko, jer se tako brzo rasprodaju da uglavnom nikad nemamo sve boje. Eventualno dvije.

    Samo vi pricajte dalje, meni je bas zanimljivo slusati vase misljenje

  36. #36
    suzyem avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    620

    Početno

    Hej Webmama, samo da ti se zahvalim na paketu, pelene su super!

  37. #37
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Imam pet zelenih neva, a kad sam vidjela ovu savršenu žutu boju morala sam i nju kupiti
    Nadam se da će uskoro izbaciti neku ljubičastu nevu

  38. #38

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Webmama mogu li naručiti zaštitne ali bez mibove etikete?
    Znam da zvući kao znanstvena fantastika ali stvarno mi propuštaju i to samo na etiketi :shock:

    :shock: Evo upravo sam skužila mokar krug na bodiju i hlaćicama - kad sam ga raskopčala etiketa na zaštitnima je mokra a sve ostalo je suho.

    Ako treba ćekam da se sašiju i mjesec dana - stvarno su mi super zbog kroja i jer su tanke

  39. #39
    suzyem avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    620

    Početno

    Ma daj Paula :shock: Meni se to nikad nije dogodilo! Da nisu ostale kakve rupice od šivanja etikete?

  40. #40

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Koliko vidim nisu. Etiketa je potpuno mokra a zaštitne suhe. Nisam jedino provjerila onaj gornji rub iznad etikete - sad je suh ali su i zaštitne skinute prije 15 min. Jučer cijeli dan nisu promočile a jutros ih je imao svega 1h na sebi :/

  41. #41
    Asimon avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    378

    Početno

    Mi imamo žutu Nevu i jako smo zadovoljni!
    A kad je stigla, jedva sam je uspjela oprati, P. je odmah htio na sebe! Taj dan kad god sam mu mijenjala pelenu vikao je da hoće zutu, zutu!

    Jako sam zadovoljna i zaštitnim gaćicama (doduše samo Mib-ove i imam), ali jako dobro drže, jednostavne su za oblačenje i namještanje.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Tu i tamo
    Postovi
    165

    Početno

    Joj kako mi je to lijepo slusati

    Ovo za etiketicu mi je fakat prvi slucaj :shock:

  43. #43
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    evo i mi smo postali korisnici gacica i za sad smo jako zadovoljni
    jedino nam se namocila rubna trakica, al to nam se dogadalo i kod kamarisa kad bi puno piskio

  44. #44
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj coccinella prvotno napisa
    Meni Neva super izgleda izvana, ali rado bih da mi je netko uslika da vidim unutrašnjost. Kužim po opisu kako izgleda, ali voljela bih vidjeti sliku. A da ne pričam da bih ju rado i opipala.
    Otprilike kao sw fitted. Možda ti sutra poslikam.

  45. #45
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    cocci, nisam stigla prije, ali bolje ikad nego nikad.

    slika1
    slika2

  46. #46

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Jelka, kako je uložak sašiven? Je li ga moguće odšiti pa koristiti hm uloške?

  47. #47

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Svugdje pomalo
    Postovi
    201

    Početno

    Moze se odsiti lako

  48. #48
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    ja na kushies dodam jos jedan hm ulozak jer mi je ovaj pretanak

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •