Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: newborn size-instant rješenje

  1. #1
    twinmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    207

    Početno newborn size-instant rješenje

    A vidi naslova
    Eto,sinula mi danas,dok sam peglala,jedna sjajna ideja(uvijek imam sjajne zamisli dok peglam )
    Vidjela sam već u nekoliko navrata jednu zgodnu pelenicu u getrou.
    Na njoj piše da je "pelena za široko povijanje".Međutim,nije to gotova pelena za široko(nema ušiven onaj škart u sebi)već je ispod nje potrebno staviti tetra pelenu.
    Baš je lijepa,pamučna(boje koje sam vidjela su breskva i pistacio-približno)gumica oko nožica je ušivena i na čičak je.
    Da bi postala prava fittedica potrebno joj je samo dodati(ušiti)upijajući sloj(pola tetre više nego dovoljno-ionako se pelena u toj dobi mijenja svako malo)
    A budući se proizvodi u samo jednoj veličini(i to onoj najmanjoj)ovo bi mogla biti slatka mala pelenica za novorođenče
    Eto,kad netko proba neka me obavijesti-budući ja ne planiram bebača u skorije vrijeme
    ...ali voljela bih znati...za jednom tamo kad ovi malo porastu

  2. #2
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno Re: newborn size-instant rješenje

    Super ideja!

    Nakon početnog zanosa fensi-šmensi pelenama meni sada najbitnija postaje funkcionalnost. Tako da ako ću imati drugo dijete, neću prezati od tetra pelena i ovako zgodnih ideja

  3. #3
    Engls avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    549

    Početno

    Moja curiš sada nosi samo cover,a unutra tetra.Sašila sam par običnih pelena,nešto kao fitted,ali bez punjenja.Kada smo na bazenu stavim uložak (kao moj za noćnu mengu),a po doma tetru,bez zaštitnih, bez ičega.
    Ta iz Getroa je odlična i za ljeto,a i nije baš tako mala.Npr. moja E. je pinkica (valjda sada ima 6 kg) i još bi stala u nju.

  4. #4
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Engls :shock:
    Mi smo skoro duplo tezi i 19 dana stariji....
    twinmama, to je stvarno dobra ideja za NB velicinu...

  5. #5
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    twinmama a znaš li koliko košta ta zgodna pelenica. ako nije pre-pre skupa probat ću ...

  6. #6
    Engls avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    549

    Početno

    Kao što napisah...pinkica.

  7. #7
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Jel to proizvodi Pamučna Industrija Duga Resa?
    Ja sam vidjela nešto takvo (i boje su iste) u njihovom dućanu. Frotir boje breskve i pistacija. Mislim da je cijena za 2. klasu bila 15 kuna, nešto veća (20 ili 25 Kn) za prvu klasu. Druga klasa bila je zbog toga što su pelene bile malo pofarbane (točkica od kemijske olovke) tijekom krojenja u tvornici. To se opere za čas.

  8. #8
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Mislim da sam takve vidjala i u Leptiricu, takodjer ih proizvodi i Vikid Karlovac. Mi smo ih imali na pocetku, ali su nam postale male za nekih tjedan-dva.

  9. #9
    twinmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    207

    Početno

    ove koje sam vidjela čini mi se proizvodi Mtč,koštaju oko 30kn

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •