Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: alternativni papirići

  1. #1
    klmama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb, dubrava
    Postovi
    770

    Početno alternativni papirići


    kako nemam auto, pa ne mogu do mercatora po tosamine, niti imam ikakve u blizini, a pelene su već strava zaflekane 8) kupila ja ovo u dm-u.
    -majo ne reklamiram, nemoj me odmah napadati -
    čist su o.k., 10 kn 30 kom, i super se operu u mašini.
    eto, za one koji ne mogu nigdje naći papiriće[/url]

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    cudno pa je ovo meni promaklo Koja je cijena i koliko ih ima u paketicu?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    `Mislim ono Zanemari moj prethodni post.

  4. #4
    klmama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb, dubrava
    Postovi
    770

    Početno

    toga mora biti i kod tebe, zorana, a baš su dobri, čvrsti i debeli.
    ima i nekakva kutija sa 100 maramica, ali je nikad nema u mom dm-u da isprobam.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Ja inace kupujem one Moltexove, kutija od sto komada. I jos mi se niti jedan nije raspao u pranju, a bacila sam dosad jedino one ukakane. Skroz su dobri. Ali vidit cu i ove da isprobam.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Bec
    Postovi
    128

    Početno

    Ja sam jednom zabunom kupila u DM - 100 maramica- nikako ne moze posluziti kao papiric za pelenu!!! Pretanak je i zalijepi se bebi za kozu i raspadne se- iako pise da dobro upija- to je za nekakve druge namjene. A isto su mi ti drugi papirici iz DM promakli.
    Moltexovi su odlicni- prvi paketic jos nisam potrosila a koristimo ga vec vise od mjesec dana...

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Maslacak, ja jos koristim prvi paket papirica kojí sam kupila, dakle isto oko mjesec dana. I jos imam oko pola kutije. Ne perem jedino pokakane, ali mislim da bi mogla komotno i njih. sigurno se svaki oprao barem pet sest puta do sada i jos su u komadu. A cijena im je isto pristupacna.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    745

    Početno

    Meni ovi Tosamini djeluju hrapavo nakon pranja pa sam ih peglala . Lastane, jesam li normalna ? Radi li to još netko ili da se unormalim?

    Bacate li pokakane papiriće u WC? Ja se nekak bojim da ne zaštopam odvod?

    Počela sam reciklirati i vlažne maramice pa ih koristim umjesto trljčice (kod prematanja, ne za kupanje). To mi je jako spretno jer sam ih ionako ispirala i pije prve upotrebe (osim kad sam vani - naravno). Jednostavnije je nego vata, jeftinije od blazinica.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    745

    Početno

    trljčice

  10. #10

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Bec
    Postovi
    128

    Početno

    Ja papirice ispeglam- isto i platnene uloske.
    Papirice ne bacam u skoljku- jer na kutiji pise da ne idu u skoljku...

  11. #11
    happy mummy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ST
    Postovi
    661

    Početno

    Citiraj tinars prvotno napisa
    Meni ovi Tosamini djeluju hrapavo nakon pranja pa sam ih peglala . Lastane, jesam li normalna ? Radi li to još netko ili da se unormalim?
    ja sam si umislila da je jedna strana hrapava a druga glatka, pa ih prije stavljanja na pelenu, onako zatvorenih ociju, dobro ispipam da vidim koja je strana glatka da je stavim gornju. a peglanje mi nije palo na pamet. ustvari, sta je to peglo, cemu to sluzi?

  12. #12
    klmama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb, dubrava
    Postovi
    770

    Početno

    Ja sam jednom zabunom kupila u DM - 100 maramica- nikako ne moze posluziti kao papiric za pelenu!!!
    dobro da si mi rekla 8) da se ne zaletim 8) misliš isto na babylove, u žutoj kutiji?

  13. #13

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Bec
    Postovi
    128

    Početno

    Da babylove u zutoj kutiji.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    745

    Početno

    Ponavljam pitanje za cure koje koriste Tosamine papiriće:
    kako na njima ne piše ni da smiju ni da ne smiju u WC, kud vi s njima kad su pokakani? U kanalizaciju ili u smeće?:?

  15. #15

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Bec
    Postovi
    128

    Početno

    Mislim da bi ih trebalo bacati u smece- jer ako podnose pranje u perilici- znaci da se teze raspadaju u vodi- odnosno u kanalizaciji.

  16. #16
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    ja sam pokakane bacala isto u zahod. i kushies podnose pranje u perilici, cak i bolje, a svejedno mogu u zahod pa mi to s perilicom nije argument.
    osim toga, cijela ideja je da stolica ne bi trebala dospijeti na smetliste, pa ih ne bi trebalo pokakne bacati u smece.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    745

    Početno

    ako se nitko ne javi da je zaštopao zahod, i ja ću nastaviti bacati u njega .

  18. #18
    happy mummy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ST
    Postovi
    661

    Početno

    ja ih isto bacam u zahod. sto se tice raspadanja i pranja u perilici, meni se cini da se oni pocinju raspadat kad duze vrijeme stoje u vodi. par puta mi se papiric uvukao u nabor gume kraj vrata od perilice, i ako sam ga odmah izvadila s ostalim pelenama, normalno se osusio. a ako ga slucajno ne bih vidila, i ostane u naboru do sljedeceg koristenja masine nakon dva-tri dana, vec se pocne raspadati. pricam o tosaminim papiricima. a raspadanje jednostavno testiraj ako te bas muci hoces li zastopat skoljku - ulij u posudu vode, potopi cisti papiric i vidi koliko mu treba da se raspadne

  19. #19

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Bec
    Postovi
    128

    Početno

    Na nasim papiricima pise da se nesmiju bacati u wc skoljku- vec samo da se kakica u nju istrese.
    A papiric ce i tako izgoriti u spalionici smeca.

  20. #20
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    Citiraj tinars prvotno napisa
    ako se nitko ne javi da je zaštopao zahod, i ja ću nastaviti bacati u njega .
    ja zaštopala . ali mi stvarno imamo looooš odvod. dobro da smijemo k....i u wc odnosno koristit wc papir tako da ti to i nije baš reprezentativno. da imam ok odvod ja bi ih bacala u wc ovako ih niti ne koristim

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •