Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Platnene na moru

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno Platnene na moru

    Dakle.... Mi smo na odvikavanju. Pelene nosimo samo van i noću. Jučer i danas sam dođe piškiti i kakiti na nonu. Ne prijavljuje, već sam ode i napravi što treba tako da je stalno gol. Ugl. ne sjećam se kada se zadnji puta pokakio u pelenu.
    E sada, što mislite koliko pelena bih trebala nositi na more? U principu ju bude imao samo noću i to ako popiški (nekada se budi suh nekada ne...)mogu oprati na ruke i pustiti da se prži na sunce....

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    :?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    864

    Početno

    5-6 komada. Više ti ne treba. Neka lijepo bude gologuz, po danu mu nemoj ni stavljati pelenu.
    Ah, kad se sjetim Marina kad je tako mali piškio i kakao po plaži, sve u hodu

  4. #4
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    I ja mislim da ti je to dovoljno. Za šetnje mu poneseš kratke hlačice viška ako baš zatreba. Bravo za odvikavanje.

  5. #5

    Početno

    Mi nismo na moru ali isto smo na odvikavanju i pelene koristimo samo po noci.Realno bi ti cak i jedna bila dosta jer ju ujutro operes a do navece se osusi (nekad i nije mokra) ali ipak uzmi dvije za slucaj groznog vremena da se ta jedna ne osusi!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Kako je krenulo sve mi se čini da će stvarno i dvije biti dosta... Nego sada si razmišljam što ću s kakanjem na plaži... Ne bih baš da kaka po svuda, a i bojim se da ne izgubi taj osjećaj gdje mora kakati....
    Jeste na plažu nosili nonu? Običnu ili onu sklopivu? Ta sklopiva mi je OK, ali su vrećice preskupeeeeee....mada bih možda mola koristiti i neke obične vrećice. Ta bi mi prijenosna onda dobrodošla i za kakanje u šetnji i sl. :/ Nisam pametna.....

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    864

    Početno

    Ma, naguraj unutra obične vrećice.
    A jel imaš tu prijenosnu lonku ili je tek planiraš kupiti?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Ma nemam još.... razmišljam.... važem.... Čekam savjete pametnijih i iskusnijih

  9. #9
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Citiraj Janoccka prvotno napisa
    Jeste na plažu nosili nonu? Običnu ili onu sklopivu? Ta sklopiva mi je OK, ali su vrećice preskupeeeeee....mada bih možda mola koristiti i neke obične vrećice. Ta bi mi prijenosna onda dobrodošla i za kakanje u šetnji i sl. :/ Nisam pametna.....
    Mi da. Onu obicnu (ali relativno malu pa je stala u najobicniji ruksak skup s hiljadu drugih stvari). Imali smo obicnih ducanskih vrecica za bacanje stolice u smece kada nije bilo u blizini WC-a.

  10. #10
    hildegard avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    769

    Početno

    prijenosna??? nikad vidjela :?

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Prijenosne imaš u Konzumu.... veličine je manjeg tanjura, nogice se preklope, a nužda se vrši u vrećicu. Mada mi i te nožice ne djeluju nekako prečvrsto....
    Ancice ja još nisam vidjela nešto što bih uspjela staviti u ruksak. Ili moram bolje tražiti ili moram kupiti veći ruksak

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    864

    Početno

    Citiraj Janoccka prvotno napisa
    Mada mi i te nožice ne djeluju nekako prečvrsto....
    Pa valjda će izdržati povremeno korištenje.
    Da sam to imala kad je Marin bio mali, sigurno bi me poštedilo dosta muke. Ja sam improvizirala - sjeo bi mi u krilo (moje noge raširene), a vrećica ispod, to je bio prizor

  13. #13

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Ja sam Jana tako pokušala danas držati da piški ali nije htio... Na kraju je piškio stojeći! Malo je popiškio hlače ali nema veze, važno da me tražio...

  14. #14

    Početno

    joj, sorry što uzurpiram topic, al imam jednu waterproof pelenu pa me zanima jel ona samo za kupanje ili može i ovako?
    preko nje trebaju zaštitne ili ne? šta mogu, još se učim!

  15. #15

    Početno

    joj, sorry što uzurpiram topic, al imam jednu waterproof pelenu pa me zanima jel ona samo za kupanje ili može i ovako?
    preko nje trebaju zaštitne ili ne? šta mogu, još se učim!

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Eto na kraju ispalo da nam pelene skoro više i ne trebaju...no dobro još je na noćnoj, mada se ugl. budi suh i mislim da ću i nju maknuti kada se vratimo s mora.
    Sada me muči da li da mu u autu stavim pelenu ili ne... Ipak treba doći do Omiša! Šta ću ako mi se popiški po autosjedalici? Što ako bude tražio piškiti, a odmorišta nigdje na vidiku? A opet... glupo mi ga vraćati na pelenu... :/

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    negdje izmedju
    Postovi
    248

    Početno

    Autoputom Zg Split odmorista imas stvarno puno i cesto (bilo s benzinskim bilo samo parking). Ne znam kakav ti je mali - dal mora taj tren kad kaze pi pi - dal odmah mora piskit ili se moze strpit (u tom slucaju stignes uvijek do odmorista). Mozda da stavis podlogu na sjedalicu (pa ak pobjegne da ti zastiti sjedalicu), pa ga presvuces na prvom slijedecem odmaralistu.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Dakle: nosili 5 pelena (dođe mi da se mlatnem u glavu zbog x stvari koje smo nosili za svaki slučaj), kako su bile spakirane tako su i stajale u koferu cijelo ljetovanje. Na plaži je piškio sastrane, stojeći, kakio bi ugl. doma... jednom si je iskopao rupu i zakopao gono koje smo onda pokupili u vrećicu i bacili. Na putu smo redovito stajali i nudili ga, tako da se nijednom nije popiškio u autu.
    Usput pozdravljamo partnericu u piškenju na odmorištu :treba mi neki veseli smajlić koji jednom rukom maše, a drugom šalje pusu:

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •