Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: disana i roda svedske pelene

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    171

    Početno disana i roda svedske pelene

    Da li netko ima iskustva s disana svedskom pelenom.U kojoj kombinaciji ih koristite?Ja vrlo često koristim običnu svedsku + tetre,pa me zanima kakva je razlika.To mi se posebno sviđa sada kada beba puže,pa ju ništa ne žulja.
    Vidim da i roda ima svedsku,ali s pojačanom sredinom.Treba li i uz njih tetra ili su dovoljne same??

  2. #2
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    u rodinu ne treba tetra, u disaninu treba.
    ali još nisam vidjela švedsku ravnu onoj od disane, fakat su predobre.

  3. #3
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    disana su baš posebne. nisam koristila ali sam ih vidjela uživo i oduševila se. izgledaju ko da su štrikane i iznimno su mekane. pojma nemam kakve su za korištenje ali ne vidim razloga zašto ne bi bile super

    rodine švedske su mi isto super. nisu klasične švedske, nego imaju, kako si lijepo rekla, dodatni uložak. Uz njih nije potrebno koristiti tetru, ali možeš, npr. za noć. Ili tetru ili dodatni uložak. Za po danu je sasvim dovoljan onaj njihov ušiveni uložak.

    ako isprobaš...javi dojmove

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    171

    Početno

    hvala lutonjice na brzom odgovoru.
    čine mi se tako nježne.peru se s ostalim pelenama ili posebno?
    imam puno vrsta pelena i od sveg šarenila,modela i patenata meni na kraju najdraža najprimitivnija gore navedena varijanta+ bakaštrikala vunene zaštitne.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    171

    Početno

    a šta da radim puntice kad ste sve našećerile?!potajno sam se nadala da ćete reći da su bezveze.
    javim čim isprobam.

  6. #6
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    jao kao su divne ove disana pelene, prvi put ih vidim, mogu li se kupiti izvan hr? ima li ih u bih, sr ili cg? kako do njih?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    171

    Početno

    Imaš na webu broj telefona.Pitaj,možda su voljni poslati izvan hr.

  8. #8
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    a72, sigurno ih ima i kod vas. Ja sam ih kupovala u Italiji. Mi ih i zovemo talijanski :ciripa'.

    Koristila prvih par mjeseci, uz tetru i zaštitne. Lijepo se "upakira" beba. Kad beba postane jače pokretna i ne želi mirno ležati za vrijeme prematanja, više nije tako praktično. Ipak moraš vezice omotati, pa zavezati.

    Što se tiče pranja ipak su osjetljivije nego tetre i promijene se, uz svu pažnju pri pranju. Izdužile su se, pobijelile, i nisu više tako mekane, naročito ako na njih dođe kakica, pa moraš iskuhavati.
    No, za svako sam dijete kupovala ponovo nove, jer su mi najbolje za početak. A i nije neka prevelika cijena, dovoljno ih je 5-6, ako se pelene peru svaki dan.

  9. #9
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    meni na sve pelene dođe kakica pa ih nikad nisam iskuhala

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    171

    Početno

    Ja ionako ne očekujem od pelene da uvijek ostane ista.Sve otvrdnu(nemam sušilicu),malo boja izblijedi,malo promjene oblik,ali važno mi je da su funkcionalne.Zato su mi se svedske i tetre pokazale nazahvalnijima.Iako s vremenom malo promijene oblik,uvijek ih mogu fino upakirati.

    I ja sam malo promijenila oblik,pa se nedam!

  11. #11
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    stvarno prelijepo izzgledaju, potrudicu se da nabavim , hvala vam

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •