Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: pomoc :(

  1. #1
    tamara_St

    Početno pomoc :(

    imam 15 god i nisam imala spolne odnose. vec godinama imam nekakve gljivice il nesto takvo al nisam se zabrinjavala jer je stanje bilo stalno. jucer sam se prepala jer sam vidila da medu tim gljivicama imam jednu vecu koja me boli na dodit. ne znam jel su to zapravo glivice il nesto drugo, izgleda poput pristica, tako slicno a iz nekih kad ih taknem izlazi nekakav bijeli ugurusak. strah me jako ne izgeda dobro jel ko zna sta je to

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    je li bi ti bio problem otići kod ginekologa? MOže biti prištić, a može biti i neka bolest, sigurno ne želiš riskirati ako je neka bolest da ti utječe na kasniji spolni ili reproduktivni život.
    hoćeš da molimo preporuke da ti daju cure koje su iz Splita (u smislu koji je ginekolog nježan, obazriv i slično)?

  3. #3
    tamara_St

    Početno

    Citiraj TinnaZ prvotno napisa
    je li bi ti bio problem otići kod ginekologa? MOže biti prištić, a može biti i neka bolest, sigurno ne želiš riskirati ako je neka bolest da ti utječe na kasniji spolni ili reproduktivni život.
    hoćeš da molimo preporuke da ti daju cure koje su iz Splita (u smislu koji je ginekolog nježan, obazriv i slično)?
    a da trebala bi otic. preporuke molim i kad se upisem ocu li morat dugo cekat da dodem na red za pregled ??

  4. #4
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    ja sam se otisla danas upisat u polikliniku dr. obad, poljicka cesta 5, nasuprot Firula (prema sjeveru)
    upisuju pacijente preko hzzo-a i ima mista za upis, pronadji br. tel. pa sve provjeri telefonski ja ovako napamet mislim da je br. 371-371
    obavezno doktoru sta prije, nije se za zezat sa zdravljem u bilo kojoj dobi
    necu ti govorit sta ja mislim da bi to moglo biti jer najbolje da to pogleda strucna osoba
    ako do sad nisi bila na gin. pregledu napomeni i to, kao i da jos nisi imala odnose

    sto se tiče drugih preporuka bilo bi samo za privatnike, a ne znam jel te to zanima jer se plaća

  5. #5

  6. #6
    tamara_St

    Početno

    upisala sam se u polikliniku dr.obad pregled tek u osmi mjesec al eto stprit cu se dotad fala trinity

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    jesi rekla da misliš da imaš neke promjene, moralo bi to ići brže

    pa mislim, ja neki dan nazovem svog ginića, bez posebnog razloga pregled, sestra me naruči za drugi tjedan, što mi je bilo prerano zbog menge

  8. #8
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    tamara, ne vjerujem da bi u tvojim godinama i s obzirom na neaktivan seksualni život, mogla imati neke zabrinjavajuće promjene.

    kod nekih žena u vrijeme prije menstruacije dođe do takvih pojava o kojima govoriš, kao obične gnojne akne.

    najbolje je da o tome porazgovaraš sa ginekologom i prije pregleda mu svakako naglasi da nisi imala seksualnih iskustava.

    sretno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •