Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: PCOS i menstruacija

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    25

    Početno PCOS i menstruacija

    Ovako,kao što vidite u naslovu! Zbog jajnika mi je menga kasnila dva mjeseca pa sam pila dabroston da ju izazovem,nakon toga sam ju dobila na 35 dana i sada nakon cca 35 dana bi trebala biti ali mi je to jaaaako oskudno ma samo ko neki iscjedak,ma niti uložak netrebam.Pa da li je iko imao ovakvo iskustvo!? Bila sam pila yasmin ali već 9 mj ne pijem i sve mi se od tada pošeremetilo. uhhh! doktor kaže da mi neće davati tablete nego da se više bavi sportom da ispucam negdje energiju. :/

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    25

    Početno

    da nastavim... "menga" mi trajala 15 dana i sad jos nakih 2 dana mi jako malo.. dođem kod doktora i on meni odman kako sam trudna da to on vidi u mojim očima a ja :shock: :? ali nije,jajnici mi u totalnoj banani,kaže da zbog toga.stresa,aantibiotika,prehlade i temperature i itd. sad sam vadila hormone, čekam nalaze i kaže da bi se trebala vratit na kontacepciju...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    43

    Početno

    Citiraj mare* prvotno napisa
    dođem kod doktora i on meni odmah kako sam trudna da to on vidi u mojim očima
    Hitno mijenjaj doktora! Čini mi se da s njim nešto nije u redu!

  4. #4
    migoh avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zg - istok
    Postovi
    578

    Početno

    Ja imam problema sa pcos te sam pila kontrac. tablete ...pošto sam željela ostati trudna , dr mi je prepisao dabrostone te sam ih pila do trudnoće . Kad rodim vidjet ću šta i kako dalje...mada se iskreno nadam da će se sve samo izregulirati

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    29

    Početno

    da pokušaš sama s nekim biljnim lijekovima?? meni su jako pomogle od enciana tablete PMS FREE, sastojak je biljka konopljika, koja zapravo jako pomaže za PCOS. Meni ih je preporučio ginekolog.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    25

    Početno

    evo nakon one "menge" od 15 dana koja je počela cca 5.4. i nakon toga još nisam dobila mengu. Vadila sam taj isti mjesec hcg i ca 125 . hcg je bio manji od 1,2 a ca 125 oko 22. doktor mi je propisao yasmin na 4-5 mjeseci ali nikako da docekam mengu. Očito ću opet morati kod doktora ( mislim svaki mjesec sam konstantno kod njega već mi je muuuuuka!!! ) ali što se mora mora se!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •