Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: m. s mirenom

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    105

    Početno m. s mirenom

    Prošli mjesec sam stavila mirenu. Sada trebam dobiti menzis, a već tri dana mi ide samo malo smeđkasto,onako kao da mi je zadnji dan. Kakve su vaše m. nakon umetanja mirene? Čula sam oskudne. Pa zar toliko?

  2. #2
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    kod mene su toliko oskudne da skoro i ne trebam uloške.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    47

    Početno

    kod mene su oskudne, uglavnom nosim dnevni uložak, ali duže traju, po 8-10 dana (inače su mi trajale 4-5) ali dr kaže da je to ok

  4. #4
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    sorry što upadam u temu (i ja sam čula da su takve, oskudne i gotovo nikakve),..zanima me dali mirena ide s dojenjem, mislila sam je ugraditi nakon provog ciklusa nakon poroda, pa...

  5. #5
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    jeste li ju ugrađivale za vrijeme menge ili nakon menge?

  6. #6
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    ja ju nisam imala uopce sve 2 g koliko sam ju imala.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    105

    Početno

    ja sam ju stavila godinu dana nakon poroda, 3. dan menge, tako je najbolje jer je onda umetanje najlakše ali sam čula da se može staviti i bez menge samo što više boli. meni nakon 3 mj. s mirenom se sve nekako stabiliziralo, m. mi traje 3-4 dana i 90% mi je oskudnija nego prije, a da uopće nije bolna neću ni spominjati (ali ja sam bila slučaj kao da si otvorio špinu barem tri dana i s velikim bolovima)

  8. #8
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    evo nakon godinu dana koristenja mirene moja m. se nije pojavila prosli mjesec....zadnju m.sam imala oko 7.09,i ova slijedeća nije dosla....vidim da je nekima izostala skroz,pa me malo frka....

  9. #9
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa
    ja ju nisam imala uopce sve 2 g koliko sam ju imala.
    jesi znala imati bolove kao da trebas dobiti,jer mene normalno malo boli vec 10 dana...a jos nista...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    105

    Početno

    Filip??
    Kakvo je stanje?
    Sada sam ja u fazi kao ti početkom mjeseca, pa pitam.

  11. #11
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Citiraj Enoa prvotno napisa
    Filip??
    Kakvo je stanje?
    Sada sam ja u fazi kao ti početkom mjeseca, pa pitam.
    ah,evo,dobila sam M.ali nista ne curi,bolio me trbuh kao da imam ovulaciju cjelo vrijeme...dva dana sam stavljala tampone,ali je bilo tako slabo krvarenje da treci dan vise nisam nista niti stavljala...ma nemam pojma,idem ginicu drugi tjedan pa cu vidjet,nisam isla na kontrolu kako sam ju umetnula,tako da me ceka i papa i uzv...

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    105

    Početno

    Mislim da nema razloga brizi, kažu da je takvo krvarenje s mirenom normalno.

  13. #13
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Nomralno je malo ili ništa. Ne brini. Ja isto skoro bez uložaka prođem. Ali krvaruckala sam 6 tjedana nakon ugradnje

  14. #14
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Drage moje, htjela sam ugraditi Mirenu jer još uvijek dojim i činila mi se kao najbolji izbor kontracepcije za mene...ali ništa od toga.
    Prvi put me ginekolog naručio zadnji dan menge, pa ju nije mogao stavit. Naručio me da drugi put dođem treći dan menge, ali opet nije išlo, mučio se pokušavao..mene boljelo...na kraju je rekao da to nije u svojoj praksi još doživio, uglavnom rekao je da moj grlić izgleda kao u nerotkinje i da je toliko tvrd i zatvoren da nema teoretske šanse da išta stavi u moju maternicu bez opasnosti da me povrijedi... Nisam naišla na slučaj da se to kome desilo...ali eto, ostala sam malo razočarana :/

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •