Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: zbunjena.... :) zna li tko...?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    13

    Početno zbunjena.... :) zna li tko...?

    dobar dan svima... nova sam među vama (dosta dugo vas čitam) a sad eto i pišem dakle moje pitanje, i razlog moje zbunjenosti je taj da imam neki pojačani bijeli iscjedak... bez mirisa i ne svrbi me..
    no već mi je 3-5 dana do menstruacije a ne prolazi mi..inaće ne pamtim kad sam ga imala toliko.

    i danas me jajnik (ljevi) jako zaboljeo...prošli ciklus sam imala simptome pms-a, a sada ništa.. jedino me malo grudi bole...a to je ništa naspram prošlog ciklusa..
    vezano za menstruaciju tu i tamo osjetim da bih trebala dobiti..osjetim nekakvo probadanje.

    pa bih bila zahvalna svima koji bi mi dali nekakv odgovor jer mi se čini kao da ovuliram, a ne da sam pred menstruacijom....
    inaće md i ja se ne čuvamo....

  2. #2
    BubaSanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    447

    Početno

    Meni se zna dogoditi pojačan iscjedak pred menstruaciju.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    13

    Početno

    meni je evo ovo prvi put da mi se dogodilo..da ga ima toolikooo punoo

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    a znaš kako kažu za sve postoji prvi put.
    i ja sam baš pred prošlu M imala pojačan isjedak bijeli, i ništa normlano sam dobila M.
    ovisi ti o ciklusima i slično , ali čitala sam čak da je moguća i jako kasna ovulacija čak do pred mengu.
    uglavnom misilm da nije ništa zabrinjavajuće, pogotovo ako ne češe i sl.
    pričekaš par dana pa vidiš, ja sma imala zbilja svakakve isjedke od guših rijeđih, bijelijih prozirnih, do obilnih i neobilnih, sreća nikad nisu značili ništa loše.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •