Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 114

Tema: prvi sp.odnos

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    4

    Početno prvi sp.odnos

    book svima,

    zanima me koliko žena otprilike krvari kod prvog puta i što mislite o tome da se kod prvo puta koristi metoda prekinutog snošaja??

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    18

    Početno

    Bok,
    krvarenje može biti malo ili ga ne mora ni biti. Što se tiče kontracepcije kondom ili kondom + pilula. Prekinuti snošaj pogotovo ne na početku dok nemate iskustva.

  3. #3
    plashljivo_pile avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    558

    Početno

    krvarenje je individualno.

    prekinuti snošaj ni pod razno. barem kondom. obavezno kondom.

    preporučila bih odlazak ginekologu prije prvog seksa. razmisli o tome svakako!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    potpis pod pile !

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    4

    Početno

    hvalaa puno na savjetima...iako sumnjam da ču posjetit ginekologa nekako bih se neugodno osječala...a čula sam da pilule imaju ovisi kako na koga neke nuspojave i da se ne preporučuju mladim djevojkama hm slažem se da za prvi put najbolje koristiti kondom,
    a što opčenito mislite o metodi prekinutog snošaja dali je pouzdana kod dečka koji ju je več koristio?

  6. #6
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    nije pouzdana.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ako ti je svejedno hoćeš li ostat trudna, onda slobodno prakticiraj tu " metodu "

  8. #8
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    girl5 kod prvog snošaja pa i ubuduće obavezno kondom, nijedna metoda kontrac. nije 100% sigurna ali sa kondomom si zaštičena od eventualnih spolnih bolesti.
    sa prekinutim snošajem pričekaj dok budeš u stabilnoj vezi i sa čovjekom s kojim planiraš neku budučnost

  9. #9
    plashljivo_pile avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    558

    Početno

    metoda prekinutog snošaja NIJE pouzdana. koliko god da te on možda pokušavao uvjeriti da je iskusan i super se suzdržava - slobodno objesi to mačku o rep. naime, za trudnoću uopće nije potrebno da on ejakulira u tebe. može se on suzdržavati do preksutra, ali ne može zadržati preejakulat koji tokom cijelog odnosa gotovo neprimjetno izlazi van i u sebi sadrži spermije koji jedva čekaju da napadnu tvoje divno jajašce.

    ginekolog je liječnik koji najbolje kuži problematiku kontracepcije i definitivno te najbolje može savjetovati. stvarno, ali stvarno ne postoji niti jedan razlog zašto bi ti trebalo biti neugodno. jel ti neugodno ići doktoru za lakat? sve je to isto postupi zrelo i obavi to.

    i da, veoma je bitna zaštita od spolnih bolesti. kondom bi tu dakle spadao u sredstvo prevencije, ali svakako bi trebala redovito posjećivati i ginekologa (ne možeš ga izbjeći, jbg ).

  10. #10
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj plashljivo_pile prvotno napisa Vidi poruku
    metoda prekinutog snošaja NIJE pouzdana. koliko god da te on možda pokušavao uvjeriti da je iskusan i super se suzdržava - slobodno objesi to mačku o rep. naime, za trudnoću uopće nije potrebno da on ejakulira u tebe. može se on suzdržavati do preksutra, ali ne može zadržati preejakulat koji tokom cijelog odnosa gotovo neprimjetno izlazi van i u sebi sadrži spermije koji jedva čekaju da napadnu tvoje divno jajašce.

    ginekolog je liječnik koji najbolje kuži problematiku kontracepcije i definitivno te najbolje može savjetovati. stvarno, ali stvarno ne postoji niti jedan razlog zašto bi ti trebalo biti neugodno. jel ti neugodno ići doktoru za lakat? sve je to isto postupi zrelo i obavi to.
    i da, veoma je bitna zaštita od spolnih bolesti. kondom bi tu dakle spadao u sredstvo prevencije, ali svakako bi trebala redovito posjećivati i ginekologa (ne možeš ga izbjeći, jbg ).
    Potpis na svako slovo.
    Al cu i ponovit, metoda suzdrzavanja nikako ali bas nikako nije pouzdana upravo zbog tog preejakulata, ja zatrudnila tako, slucajno, neplanirano, s muzem s kojim godinama prakticiram tu vrstu zastite dakle iskusan je Al meni nije bitno, ja sam u braku. Svakako idi ginekologu, ako ti je bas neugodno idi kod ginekologice. Realno, meni je uvijek bilo vise neugodno skinut se pred deckom nego kod ginekologa

  11. #11

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    77

    Početno

    Nemoj se ljutit ali mislim da netko tko nije spreman otic kod ginekologa nema se sta ni upustat u spolne odnose.

  12. #12
    Mater Studiorum avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb Dubrava
    Postovi
    359

    Početno

    Citiraj Ninjago prvotno napisa Vidi poruku
    Nemoj se ljutit ali mislim da netko tko nije spreman otic kod ginekologa nema se sta ni upustat u spolne odnose.
    Točno tako, ako želiš biti odrasla moraš prihvatiti sve što to nosi, uključujući ginekologa i moguću trudnoću.
    Mi seks promatramo kao nešto što se u socijalnom i emotivnom smislu događa između dvoje ljudi, ali često zaboravljamo da je on u svojoj osnovi čin prokreacije.

    Prevedeno, trudnoća nije moguća neželjena nuspojava spolnog odnosa, nego njegov prirodni slijed koji mi želimo izbjeći na umjetan način. A često je jako teško spriječiti prirodu...

    Zato, draga, pazi. Evo, ja nisam pa imam već skoro odraslu kćer i propali brak iza sebe.

    Preporučam ti kondom i ginekologa, od srca.
    Posljednje uređivanje od Mater Studiorum : 09.05.2011. at 12:27

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    Citiraj Mater Studiorum prvotno napisa Vidi poruku
    Točno tako, ako želiš biti odrasla moraš prihvatiti sve što to nosi, uključujući ginekologa i moguću trudnoću.
    Mi seks promatramo kao nešto što se u socijalnom i emotivnom smislu događa između dvoje ljudi, ali često zaboravljamo da je on u svojoj osnovi čin prokreacije.

    Prevedeno, trudnoća nije moguća neželjena nuspojava spolnog odnosa, nego njegov prirodni slijed koji mi želimo izbjeći na umjetan način. A često je jako teško spriječiti prirodu...
    Zato, draga, pazi. Evo, ja nisam pa imam već skoro odraslu kćer i propali brak iza sebe.

    Preporučam ti kondom i ginekologa, od srca.
    Potpis.
    S tim da ti ja od srca preporučam apstinenciju do braka

  14. #14
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    apstinencija do braka je bit too much.

  15. #15
    plashljivo_pile avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    558

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    apstinencija do braka je bit too much.
    ak je punoljetna, ne mora bit. prvi slobodni termin u subotu kod matičara i hopa cupa njih dva skupa.

    e da, kaj nisu na kraju uveli neki smisleni spolni odgoj u škole?

  16. #16
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Kladim se u 100 kuna da nam se pokretacica topica vise nece javit

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    krojachice come on - apstinencija do braka ma jel to još postoji???

    Ja se slažem s tvrdnjom da kome je neugodno ić ginekologu, da mu je prerano za početak spolnog života...puno pre-pre-pre rano...

  18. #18
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj Ninjago prvotno napisa Vidi poruku
    Nemoj se ljutit ali mislim da netko tko nije spreman otic kod ginekologa nema se sta ni upustat u spolne odnose.
    ma x

    baš sam htjela to napisati!

  19. #19
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    Kladim se u 100 kuna da nam se pokretacica topica vise nece javit
    I meni to prva asocijacija, ko da više od 100 kuna?
    Posljednje uređivanje od mare41 : 09.05.2011. at 20:16

  20. #20
    ježić avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    1,862

    Početno

    He he, baš me zanima hoće li joj biti nelagodno otići kod ginekolaga ako kojim "čudom" slučajno ostane trudna metodom prekinutnog snošaja (s dečkom koji ju je već koristio pa valjda zna što radi)?

  21. #21
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Girl5 ako se dvoumiš općenito oko prvi puta sa likom koji je već koristio metodu prekinutog snošaja, rađe nemoj to s njim niti napraviti..

    Metoda prekinutog snošaja NIJE pouzdana...

    Kod ginekologa moraš ići jer je to tvoja intimna njega, shvati to kao odlazak na rutinsku kontrolu zubaru godišnje, ili kao školski sistematski pregled.... ginekolog je doktor koji se brine o tvojoj intimni, i nikada ama baš nikada nemoj reći da te je sram ići kod ginekologa, jer to je doktor koji zna najbolje o kontracepciji, a i koji će kada se to dogodi, voditi tvoju trudnoću i redovno te izvještavati o svojoj bebi o trbuhu..

    Preporučam ti da odeš kod ginekologa na informativan razgovor, neće te on pojesti.. jednostavno da popričaš s njim/njom o kontracepciji..

    Kondom uvijek koristi prevencije radi spolnih bolesti kao prvo, a kao drugo prirodnog tijeka snošaja kada su plodni dani a to je trudnoća..

    U bilokoju ruku, sretno, i nadam se da češ otići na informativku...
    Posljednje uređivanje od andynoa : 09.05.2011. at 21:58

  22. #22
    Mater Studiorum avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb Dubrava
    Postovi
    359

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    apstinencija do braka je bit too much.
    I meni. Ja živim s M-om bez braka već 10 godina i super nam je. Pukla bi da nešto čekam...

  23. #23
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    MS

    metoda prekinutog snošaja uopće nije metoda

    a girl5 je trol, ali zabavan

  24. #24
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    meni je trolskija izjava o apstinenciji do braka. živo me zanima je li krojachica apstinirala.
    to mi je jedan od glupljih savjeta. kažeš da, a onda se seksualno razočaraš u partnera, a nema neću više, ja bi ća, po tim "apstinencijskim bračnim pravilima".
    volila bi upoznati apstinenta. mislim da postoje samo u filmovima. i propovijedima. ponekad i u popovanjima.

  25. #25
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    volila bi upoznati apstinenta. mislim da postoje samo u filmovima. i propovijedima. ponekad i u popovanjima.
    x

  26. #26
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Citiraj krojachica prvotno napisa Vidi poruku
    S tim da ti ja od srca preporučam apstinenciju do braka
    Mozda se ovdje autorica sali, ali evo... ja se slazem s ovim. I da, cekala sam. I ne, nisam trol... (ali cete me proglasiti zaostalom ili tako nesto, pa nema veze)

  27. #27
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    neću te proglasiti zaostalom, već vrlo hrabrom, u najmanju ruku. šta bi bilo da ste legli, a ti skužila da ti apsolutno ne paše? anatomski, fizički, psihički?

  28. #28
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    neću te proglasiti zaostalom, već vrlo hrabrom, u najmanju ruku. šta bi bilo da ste legli, a ti skužila da ti apsolutno ne paše? anatomski, fizički, psihički?
    ako ne paše u krevetu odmah razvod braka
    u zajedničkom životu se na svemu mora raditi pa tako i na tom aspektu

  29. #29
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Mislim da je procenat muskaraca i zena koji jedno drugom apsolutno ne pasu anatomski toliko zanemarljiv da nisam tim razbijala glavu... Moguce je da dijelom nesto ne pase jednoj ili drugoj strani u seksualnom smislu, jednako kao i u ostalim segmentima braka, ali to onda ne bi bila nepremostiva prepreka i mislim da je takve situacije moguce rijesiti kao i ostale nepredvidjene stvari koje se mogu javiti u braku...

  30. #30
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa Vidi poruku
    meni je trolskija izjava o apstinenciji do braka. živo me zanima je li krojachica apstinirala.
    to mi je jedan od glupljih savjeta. kažeš da, a onda se seksualno razočaraš u partnera, a nema neću više, ja bi ća, po tim "apstinencijskim bračnim pravilima".
    volila bi upoznati apstinenta. mislim da postoje samo u filmovima. i propovijedima. ponekad i u popovanjima.
    meni čak nije problem u tom možebitnom razočarenju, nego jednostavno ne vidim zašto i koje su beneficije te odluke. ali to sam samo ja.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    18

    Početno

    Citiraj Ninjago prvotno napisa Vidi poruku
    Nemoj se ljutit ali mislim da netko tko nije spreman otic kod ginekologa nema se sta ni upustat u spolne odnose.
    Potpisujem!

  32. #32
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Citiraj plashljivo_pile prvotno napisa Vidi poruku
    ali stvarno ne postoji niti jedan razlog zašto bi ti trebalo biti neugodno. jel ti neugodno ići doktoru za lakat? sve je to isto postupi zrelo i obavi to.
    .
    meni osobno- lakše otici kod ginekologa i raširiti noge, nego kod zubara. to je njima posao, i ja si zabrijem takav film u glavi, okolo gledam slike po zidu i opustim se skroz.

  33. #33
    redprincess avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj zadarmamica prvotno napisa Vidi poruku
    meni osobno- lakše otici kod ginekologa i raširiti noge, nego kod zubara. to je njima posao, i ja si zabrijem takav film u glavi, okolo gledam slike po zidu i opustim se skroz.
    Ha ha ha! I meni je draže ići ginekologu nego zubaru

  34. #34
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj zadarmamica prvotno napisa Vidi poruku
    meni osobno- lakše otici kod ginekologa i raširiti noge, nego kod zubara. to je njima posao, i ja si zabrijem takav film u glavi, okolo gledam slike po zidu i opustim se skroz.
    Citiraj redprincess prvotno napisa Vidi poruku
    Ha ha ha! I meni je draže ići ginekologu nego zubaru
    ginekolog ... zubar

    zato ti girl5 poslušaj nas i odi ginekologu na informativku...

  35. #35

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    Citiraj krojachica prvotno napisa Vidi poruku
    Potpis.
    S tim da ti ja od srca preporučam apstinenciju do braka
    zasto?

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    btw uz prezervative je dobro koristiti lubrikante

    nemoj koristiti razlicita baby ulja, jestiva ulja i ne znam kakve improvizacije nego odi u DM i pogledaj za lubrikante

  37. #37
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj stray_cat prvotno napisa Vidi poruku
    btw uz prezervative je dobro koristiti lubrikante

    nemoj koristiti razlicita baby ulja, jestiva ulja i ne znam kakve improvizacije nego odi u DM i pogledaj za lubrikante

    ne moraš striktno u DM, imaš ih i u Konzumu kraj blagajne, lijevo ili desno od kondoma!!

    SVAKAKO ODI i KUPI..

  38. #38
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj andynoa prvotno napisa Vidi poruku
    ne moraš striktno u DM, imaš ih i u Konzumu kraj blagajne, lijevo ili desno od kondoma!!

    SVAKAKO ODI i KUPI..
    Je, je svakako, pa možda dobiješ i gljivice.

    1. ginekolog - obavezno
    2. prezervativ - obavezno i to istu sekundu, nema ono, budemo samo malo, pa na kraju s prezervativom.

  39. #39
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    nikad nisam imala gljivice od lubrikanta, veoma pozitivno iskustvo s njima.. tako da moja preporuka i dalje ostaje.. ali prvo ginekolog već 5.ti put ponavljam
    Posljednje uređivanje od andynoa : 11.05.2011. at 12:29

  40. #40

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Citiraj zadarmamica prvotno napisa Vidi poruku
    meni osobno- lakše otici kod ginekologa i raširiti noge, nego kod zubara. to je njima posao, i ja si zabrijem takav film u glavi, okolo gledam slike po zidu i opustim se skroz.
    Definitivno potpisujem, nakon ovog mog MPO puta, 500.000 puta radije odem ginekologu nego zubaru...

  41. #41
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj zadarmamica prvotno napisa Vidi poruku
    meni osobno- lakše otici kod ginekologa i raširiti noge, nego kod zubara. to je njima posao, i ja si zabrijem takav film u glavi, okolo gledam slike po zidu i opustim se skroz.
    Koliko se ja sjećam, kad se ide prije odnosa kod ginekologa, ne pregledava se vaginalno.
    Ajde priznajte, ni jedna nije bila
    Ako nema nekih problema nego se želi samo posavjetovati o kontracepciji, može je poslati na hormonalne pretrage, ukoliko želi uzimati hormonalnu kontracepciju.
    Ako će koristiti kondome, ne znam što joj ginekolog može savjetovati, osim da možda još malo pričeka

  42. #42
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko se ja sjećam, kad se ide prije odnosa kod ginekologa, ne pregledava se vaginalno.
    Ajde priznajte, ni jedna nije bila
    Ako nema nekih problema nego se želi samo posavjetovati o kontracepciji, može je poslati na hormonalne pretrage, ukoliko želi uzimati hormonalnu kontracepciju.
    Ako će koristiti kondome, ne znam što joj ginekolog može savjetovati, osim da možda još malo pričeka
    Ja sam bila na pregledu prije prvog spolnog odnosa, i ne pregledava te vaginalno, ali ipak moras siriti noge jer te onda pregleda analno (tako da mozda bolje ici nakon odnosa hehe).. ali moram reci da mi to nije bilo nimalo traumaticno iskustvo, nisam se ni sjetila toga do sada..

  43. #43
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj Mellyca prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bila na pregledu prije prvog spolnog odnosa, i ne pregledava te vaginalno, ali ipak moras siriti noge jer te onda pregleda analno (tako da mozda bolje ici nakon odnosa hehe).. ali moram reci da mi to nije bilo nimalo traumaticno iskustvo, nisam se ni sjetila toga do sada..
    Mene nije nikako samo razgovor i uputnica na vađenje krvi. Jest da je bilo davno...

  44. #44
    andynoa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    SZ HR bliže ravnici, a ravnica je u uvijek u srcu
    Postovi
    1,166

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa Vidi poruku
    Mene nije nikako samo razgovor i uputnica na vađenje krvi. Jest da je bilo davno...
    isto tako prvi pregled..

  45. #45
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    ja sam obavila prvi pregled nakon spolnog odnosa.al ni u ludilu sex bez zaštite tada.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    Citiraj zadarmamica prvotno napisa Vidi poruku
    meni osobno- lakše otici kod ginekologa i raširiti noge, nego kod zubara. to je njima posao, i ja si zabrijem takav film u glavi, okolo gledam slike po zidu i opustim se skroz.
    legenda si , potpisujem to!

  47. #47
    call me mommy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    334

    Početno

    moja metoda prekinutog snosaja danas ima 2 godine, lol

  48. #48
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj stray_cat prvotno napisa Vidi poruku
    btw uz prezervative je dobro koristiti lubrikante

    nemoj koristiti razlicita baby ulja, jestiva ulja i ne znam kakve improvizacije nego odi u DM i pogledaj za lubrikante
    Sa dobrom predigrom nema potrebe za lubrikantima

  49. #49
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj call me mommy prvotno napisa Vidi poruku
    moja metoda prekinutog snosaja danas ima 2 godine, lol
    moja poznanica koristi metodu prekinutog snošaja već više od 13 godina i nisu imali ne planirane trudnoće, mi koristimo kondome zadnjih 13 godina i nismo imali ne planiranu trudnoću druga poznanica koristi AB pilule godinama isto tako bez ne palnirane trudnoće a sa druge strane poznam ljude koji su koristeći iste ove metode ostale trudne tako da jedina 100% zaštita je apstinencija !

    ali u slučaju gril5 radi se o prvom sp. odnosu a moj savijet je ni u ludilu bez kondoma!

  50. #50

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    330

    Početno

    Citiraj XENA prvotno napisa Vidi poruku
    Sa dobrom predigrom nema potrebe za lubrikantima
    x

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •