Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Neredovite menstruacije nakon carskog reza

  1. #1
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno Neredovite menstruacije nakon carskog reza

    Rodila sam prije 7 mjeseci, drugi carski rez u 2 godine. Dojim. Menstruacija mi je nakon svakog poroda došla nekih 2 mjeseca po porodu i unormalila se odmah. Ali ovaj put je skroz čudna. Prvo sam krvarila puna 2 mjeseca, onda je menga došla 28 dana nakon prestanka krvarenja i trajala 2 tjedna, pa je sljedeći mjesec kasnila, pa uranila i tako stalno. Prošli mjesec je kasnila 7-8 dana, a ovaj uranila čak 12 dana i obilna je! To mi se nikad nije događalo u životu pa me zanima jeli to normalno jer dojim ili se treba zabrinut? Bila sam na pregledu prije nekih mjesec i po i sve je bilo dobro.

  2. #2
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Moze biti od dojenja. Meni se ciklus razvukao na 30-31 dan.

  3. #3
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Moze biti od dojenja. Meni se ciklus razvukao na 30-31 dan.
    Zbunilo me jer sa Špirom sam imala sve cakum pakum a s ovim malim sve nešto trč trč pa kasni ili rani. Al sad mi fakat rani ko da sam u menopauzi...naravno zabrijala sam da jesam

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Vidiš meni se nakon 3. Carskog naglo smanjila i količina i broj dana, ali ja sam starija od tebe najmanje 6-9 godina
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 02.05.2012. at 18:46

  5. #5
    Gabrielle avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    86

    Početno

    Ja sam isto rodila na carski, 14.11, i iako sam isključivo i na zahtjev dojila, dobila sam 27.1, pa onda ništa, pa opet dobila u 4. i 5. pa valjda će sad ići redovno. Ili ne mora ni to značiti?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •