Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Zašto nema rodinih rasprodaja i po dr. gradovima osim ZG:(

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    121

    Početno Zašto nema rodinih rasprodaja i po dr. gradovima osim ZG:(

    Evo, mi smo iz Pule i vidim da ima dosta istarskih forumašica, pa ne vidim razloga zašto se ,naprimjer, rodine rasprodaje ne organiziraju po drugim gradovima, a ne samo u Zagrebu.
    Vidim, 07.09. se organizira kontrola autosjedalica u Puli, i bilo bi baš super kad bi mogli i opremu i robicu za bebe prodavat i kupovat na način kao u našem velegradu!

  2. #2
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    kad u puli uspijemo organizirati 50 volonterki i volontera da rade 3 dana od jutra do mraka, vrlo rado

    podji malo po pdfu o rasprodaji, vidjet ces koji je to aparat, koliko je to posla

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    121

    Početno

    Pa, sve se može ak postoji volja. O potrebi nećemo ni pričat.
    Mislim da ima toliko istarskih forumašica (samo o njima mogu pričat), a vjerujem i iz ostalih dijelova i gradova RH, da bi uz njihovu pomoć sve bilo lakše organizirat.
    Uostalom, u Puli, kao manjem gradu, ne bi trebalo toliko volontera. Barem mi se čini.
    Baš sam u bedu što nas uvijek sve zaobilazi

  4. #4
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    nas forum ima prekonekoliko tisuca forumasa i forumasica iz zagreba pa nam je opet na svakoj rasprodaji frka i problem da nas se skupi 50

    ne znam tko vas uvijek zaobilazi ali roda vas ne moze zaobici jer roda ste vi ako to odlucite biti
    ako ne odlucite biti, onda je u vasem gradu roda osudjena na nekoliko clanica i clanova koji se rastrzavaju na sve strane kako bi organizirali preglede autosjedalica, male skole dojenja, radionice o pelenama, standove na trzinici, kontakte s patronaznima i rodilistem i ne zasluzuju da im se kaze za vas zaobilaze.

  5. #5
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    čuj, pikapolonca, nije to baš tako lako...
    Treba ti prije svega prostor, pa ljudi koji će tamo biti na predaji robe, slaganju robe, klamanju cijena, na prodaji, pa kasnije na vraćanju neprodane robe. A vjerojatno ima još puno posla za koji ja ne znam. To traje bar 3 dana. Ja prva kažem da nemam kad. A znam da nemaš ni ti . Možda kad klinci odu na fakultet... a mi u penziju

    Ako se nađe netko tko ima vremena i volje, to bi bilo super. Mogla bi to predložiti curama na temi istarske forumašice. Ako ih se skupi dovoljno, možda nešto bude, ali nekako čisto sumnjam...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    121

    Početno

    Nisam mislila nikog povrijediti sa onim zaobilaze, već istaknuti Pulu ,općenito, kao vrlo "zaobilažen"grad što se tiče svega.
    Znam da je isplativost različitih projekata upitna, no ne bi bilo loše pokušati.
    Mislim da Pomikaki ima pravo. Pitanje je trebalo ići istarskim forumašicama

  7. #7
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    vidis, pikapolonca, povrijedila si mene onim "zaobilazenjem" :/

    jer sam od prvog dana u rodi i od prve akcije svaka se paralelno organizirala i u puli, koliko god smo mogli i koliko god nas je bilo... a vjeruj mi, dugo dugo smo to bile nas dvije i pripadajuce nam polovice i djeca...


    sto se tice rasprodaje, ona se u puli nece odrzavati iz cisto organizacijskih razloga. u puli jos uvijek ima ispod deset aktivnih clanova udruge i prioritet nam je organizirati dogadjaje koji su nam bitni zbog edukacije i potreba sire javnosti. kad pula (istra) bude organizacijski dovoljno jaka, mozda krene i rasprodaja...


    ovo povlacenje forumasa cini mi se nepotrebno... ne pojavljuju se na akcijama koje organiziramo (cesto ni kad im treba) a da se moze naci 20-30 njih voljnih da odrade po 6-8 sati 3-4 dana za redom... i tako svaka 4 mjeseca...(ma i da je svakih 6...) - tesko...


    i jos nesto - dolaze nam redovno na standove s upitom o rasprodaji, svi uvjereni da je organizacija iste - piece of cake - al koga god smo pitali bi li dosao/la volontirati na tu istu rasprodaju - odgovor je bio :shock: meni osobno ostaje osjecaj da se misli kako se rasprodaja (i u zagrebu) organizira "po duhu svetome" :/

  8. #8
    ivakika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    748

    Početno

    upravo zato cemo napraviti (nadam se) jednu pricu o volonterima sa rasprodaje da se pokaze koliko je to tezak posao. Stvarno tezak-mi se svi tamo tri dana naradimo..
    i na samom pocetku nas nije bilo manje od 30 na rasprodaji-bez tog broja sama rasprodaja(tu ne mislim na zaprimanje robe i ostalo) ne moze funkcionirati

    dakle kad budete mogli reci da imate 30 ljudi koji su voljni provesti jednu subotu od 7 do 18 sati (opet ne racunajuci ove pripremne dane) onda se moze razgovarati o pokusaju da se nesto napravi

    do tada... dodjite nam u Zagreb i pridruzite nam se na jednoj rasprodaji da vidite kako to otprilike funkcionira

  9. #9
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Potpis Litali od pocetka do kraja.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •