Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 73

Tema: Lino - novo iz Podravke

  1. #1
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno Lino - novo iz Podravke

    Danas sam dobila uzorke nove hrane Lino od Podravke koja će se uskoro početi prodavati( ili se već prodaje). Mi još ne krećemo s dohranom, ali kad krenemo mislimo početi s rižinom i kukuruznim pahuljicama, a upravo je to i sastav tih novih Lina. Nabrojat ću vam okuse i sastav pa da vas čujem.
    Sorry ako je netko već pisao o tome.

    Na svakoj je bez obzira na okuse napomena da ne sadrže šećer, aditive, niti gluten te da imaju 7 vitamina, inulin-oligofruktozu, kalcij ili željezo (samo u kukuruzu), magnezij i da se pripremaju s mlijekom. Na svakoj je su i upute o 3 načina pripreme i to s dvotrećinskim mlijekom, s mlijekom i sa zamjenskim mlijekom.

    Riža s pet vrsta voća ( od navršenih 6 mjeseci napomena na kutiji).
    sastav: rižino brašno, fruktoza, inulin-oligofruktoza, voće 8%(jabuka, breskva, naranča , kruška, marelica), kalcijev laktat, magnezijev glukonat, vitamini (B1, B2, B6, C, E, folna kiselina i niacin) i kalijev jodat

    Kukuruz ( od navršenih 6 mjeseci napomena na kutiji).
    sastav: kukuruzno brašno, maltodekdtrin, inulin-oligofruktoza, vitamini (B1, B2, B6, C, E, folna kiselina i niacin), željezo-II-sulfat i kalijev jodat

    Riža kukuruz ( od navršenih 6 mjeseci napomena na kutiji).
    sastav: rižino brašno, kukuruzno brašno, inulin-oligofruktoza, maltodeksrin, kalcijev laktat, magnezijev glukonat, vitamini (B1, B2, B6, C, E, folna kiselina i niacin) i kalijev jodat

    Riža s bananom i jabukom ( od navršenih 6 mjeseci napomena na kutiji).
    sastav: rižino brašno, banane 17 %, inulin-oligofruktoza, kalcijev laktat, magnezijev glukonat, vitamini (B1, B2, B6, C, E, folna kiselina i niacin) i kalijev jodat

  2. #2
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    kako ne sadrze secer? a ove fruktoze i sl?

    po meni, previse toga imaju u sastavu da bi s tim poceli dohranu...

    ne znam....

    bolje uzet nesto prirodnije , bar cemo mi tako nastojati

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Ja im se veselim
    al ne zbog klinaca ( moji ne vole nikakve kašice ) , nego zbog sebe

  4. #4
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    ja sam vjerna medolinu i cokolinu

    cijeli faks sam zavrsila hraneci se s tim a i danas mi je omiljena hrana tj medjuobrok
    a mislav ih opce ne voli

  5. #5
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Pa možda ne baš za sami početak dohrane, nego kasnije kad svi sastojci budu uvedeni u djetetovu prehranu.
    I naravno da počinjem prirodnije i to uz rižine i kukuruzne pahuljice prvo ide mrkva i jabuke iz domaćeg eko uzgoja.

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Ja sam radije za običnu palentu, ne instant nego baš običnu dužekuhajuću palentu. Kao i za ostale čim domaćije inačice.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    50

    Početno

    Hi, mene zanima gdje se može kupiti ta dužekuhajuća palenta jer mi prijateljica uvijek nju spominje kao sjećanje iz djetinjstva (i kaže da je okus sasvim drukčiji od instant i da se jako dugo kuha).
    Ovo, medolino i čokolino ne bih davala bebama baš zbog meda i čokolade, a fruktoza je voćni šećer (znači, nalazi se u voću), a kad se kaže da nema šećera misli se da nema saharoze (onog šećera koji se dobije iz šećerne trske i šećerne repe - mi ga zovemo i kristalni šećer i to je onaj kojeg svi živi izbjegavaju...)...a kad daješ djetetu voće nema u njemu samo fruktoze, nego i glukoze i saharoze.

  8. #8
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Uh, Irchi, slažem se sa Zrinkom, previše je to sastojaka za početak dohrane. :/

    S tim da mi uopće ne jedemo nikakve -lino kašice, štogod stajalo ispred tog -lina (čoko, medo ili nešto deseto) i ništa nam ne fali.

  9. #9
    trinity avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Solin - Split
    Postovi
    676

    Početno

    Citiraj ludovik prvotno napisa
    Hi, mene zanima gdje se može kupiti ta dužekuhajuća palenta jer mi prijateljica uvijek nju spominje kao sjećanje iz djetinjstva (i kaže da je okus sasvim drukčiji od instant i da se jako dugo kuha).
    duzekuhajucu palentu samo nasli u bio ducanu, od 1kg, kuha se 20-ak minuta, odlicnog okusa, zbilja je bolja od instant

  10. #10
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Hm, moja E nikad nije bila zaineresirana za razna -lina (za razliku od mene, meni je Cokolino super za desert ).

    Mislim da je bolji oblik pocetka dohrane taj da npr. skuhas par zlica integralne rize, pa u to dodas neko voce, mozes i sve zajedno zbledati da bude kasasto. To je moja E stvarno obozavala!

  11. #11
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Mislim da su ta sva -lina apsolutno PREslatka za pocetak dohrane. Cokolino ima 43% secera.. vjerujem da ni druga lina nisu puno drugacija....

  12. #12
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Znam da nije za dohranu, ali neki dan sam kupila Čokolino namaz i moram reći da je fenomenalan. Mi smo inače kupovali samo Nutellu (znam, znam ) jer su mi sve ostale imale okus pobojanog šećera, ali ovaj je još bolji.

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Dugokuhajuća palenta/pura-jel i mi to koristimo???
    Ja ne kupujem instant nego obično pakiranje od 1 kg, pakirano kao brašno u papirnatu vrećicu. Isto tako i griz!

  14. #14
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    Citiraj Poslid prvotno napisa
    Znam da nije za dohranu, ali neki dan sam kupila Čokolino namaz i moram reći da je fenomenalan. Mi smo inače kupovali samo Nutellu (znam, znam ) jer su mi sve ostale imale okus pobojanog šećera, ali ovaj je još bolji.

    zar i viky ? nama je on najbolji

  15. #15
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Ovi novi Lino nemaju veze s onim kašica tipa nešto-lino i čine mi se puno zdravijima zbog svog sastava. Mislim da su bolje i u odnosu na neke kašice drugih proizvođača koje ljudi daju bebama, a imaju u sebi šećera i raznih drugih dodataka puno, puno bolje. Htjela sam zapravo čuti mišljenje onih koji koriste te kašice tipa **** (baby riža) i slično.

  16. #16
    Nice avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Ja sam luda za svim Lino :D (nadam se da moj medo ipak ne bu na mene nego na svog tatu )

    Baš se veselim ovim novima

    A što se tiče šećera u ovim novima, pretpostavljam da to što piše na kutiji znači da nema dodanog (rafiniranog) šećera, već je to prirodni voćni šećer :? ili... ma glavno da nema ona umjetna sladila (to mi je odurno)

  17. #17
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Irchi prvotno napisa
    Ovi novi Lino nemaju veze s onim kašica tipa nešto-lino i čine mi se puno zdravijima zbog svog sastava. Mislim da su bolje i u odnosu na neke kašice drugih proizvođača koje ljudi daju bebama, a imaju u sebi šećera i raznih drugih dodataka puno, puno bolje. Htjela sam zapravo čuti mišljenje onih koji koriste te kašice tipa **** (baby riža) i slično.
    ja koristim milupine rižine pahuljice, F ih neće same s mlijekom, ali ako u njih uvalim malo voća ili ih stavim da zgusnu povrće, ok
    od Lina sam mu probala dati kukuruzne, ali ih neće ni pod razno, čak ni zakamuflirane. istina, neće ni palentu... (tu je na mene ) jedina moja zamjerka je što ih ne mogu zamiješati da nemaju grudica, tu mi je (kršitelj koda) bolja, inače je meni lono kukuruz čisto solidan...

  18. #18
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    Citiraj Nice prvotno napisa
    Ja sam luda za svim Lino :D (nadam se da moj medo ipak ne bu na mene nego na svog tatu )

    Baš se veselim ovim novima

    A što se tiče šećera u ovim novima, pretpostavljam da to što piše na kutiji znači da nema dodanog (rafiniranog) šećera, već je to prirodni voćni šećer :? ili... ma glavno da nema ona umjetna sladila (to mi je odurno)
    inulin-oligofruktoza=umjetni zaslađivač

  19. #19

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    inulin-oligofruktoza=umjetni zaslađivač
    :?
    Inulin se vodenom ekstrakcijom dobiva iz cikorije, a oligofruktoza se dobiva iz inulina.

    Svejedno, ne bih to dala djetetu. Čemu kaša od npr. rižinog brašna i 8% boktepitajkakvog voća, kad mogu skuhati integralnu rižu s domaćim voćem, glatko izmiksati i dati djetetu?

  20. #20

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    50

    Početno

    Jel ta "dužekuhajuća palenta" sitnije mljevena od instant palente (to je u stvari kukuruzni griz) koja se skuha za 3-4 min, odnosno, šta piše na pakiranju - jel to kukuruzno brašno, ima li toga u Billi, dm-u, Konzumu i šta točno piše da baš ne pitam tetu prodavačicu "jel imate dužekuhajuću..." .
    Ovaj novi Lino asortiman Podravke nisam još vidjela i ako dobro razumijem to je nešto kao (kršitelj koda) kukuruzne ili rižine pahuljice (ja samo, recimo, njih koristila), a znam da i (kršitelj koda) ima takvo što.
    Doduše, ne kužim razliku između npr. Rižolina i tog novog asortimana Podravke?

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Ne bi valjda i voce kuhala?

  22. #22
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    Citiraj mommy_plesačica prvotno napisa
    Citiraj Mamita prvotno napisa
    inulin-oligofruktoza=umjetni zaslađivač
    :?
    Inulin se vodenom ekstrakcijom dobiva iz cikorije, a oligofruktoza se dobiva iz inulina.

    a cikorija? iz oligofruktoze?

  23. #23
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    cikorija il vodopija je biljka.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Ja mislim da mamita to zna (da se tako duhovito izrazim...)

  25. #25
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    hvala marta, ali ninet je u pravu

  26. #26
    Nice avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Sad ste me malo zbunile ?!! :? na kraju priče odoh ja saznati malo o oligofruktozi ..... :?

  27. #27

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    a cikorija? iz oligofruktoze?
    Whatever

  28. #28
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Citiraj Nice prvotno napisa
    Sad ste me malo zbunile ?!! :? na kraju priče odoh ja saznati malo o oligofruktozi ..... :?
    Potpisujem.

  29. #29
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno Re: Lino - novo iz Podravke

    Citiraj Irchi prvotno napisa
    Danas sam dobila uzorke nove hrane Lino od Podravke koja će se uskoro početi prodavati( ili se već prodaje). Mi još ne krećemo s dohranom, ali kad krenemo mislimo početi s rižinom i kukuruznim pahuljicama, a upravo je to i sastav tih novih Lina. Nabrojat ću vam okuse i sastav pa da vas čujem.
    Sorry ako je netko već pisao o tome.

    Na svakoj je bez obzira na okuse napomena da ne sadrže šećer, aditive, niti gluten te da imaju 7 vitamina, inulin-oligofruktozu, kalcij ili željezo (samo u kukuruzu), magnezij i da se pripremaju s mlijekom. Na svakoj je su i upute o 3 načina pripreme i to s dvotrećinskim mlijekom, s mlijekom i sa zamjenskim mlijekom.

    Riža s pet vrsta voća ( od navršenih 6 mjeseci napomena na kutiji).
    sastav: rižino brašno, fruktoza, inulin-oligofruktoza, voće 8%(jabuka, breskva, naranča , kruška, marelica), kalcijev laktat, magnezijev glukonat, vitamini (B1, B2, B6, C, E, folna kiselina i niacin) i kalijev jodat

    Kukuruz ( od navršenih 6 mjeseci napomena na kutiji).
    sastav: kukuruzno brašno, maltodekdtrin, inulin-oligofruktoza, vitamini (B1, B2, B6, C, E, folna kiselina i niacin), željezo-II-sulfat i kalijev jodat

    Riža kukuruz ( od navršenih 6 mjeseci napomena na kutiji).
    sastav: rižino brašno, kukuruzno brašno, inulin-oligofruktoza, maltodeksrin, kalcijev laktat, magnezijev glukonat, vitamini (B1, B2, B6, C, E, folna kiselina i niacin) i kalijev jodat

    Riža s bananom i jabukom ( od navršenih 6 mjeseci napomena na kutiji).
    sastav: rižino brašno, banane 17 %, inulin-oligofruktoza, kalcijev laktat, magnezijev glukonat, vitamini (B1, B2, B6, C, E, folna kiselina i niacin) i kalijev jodat
    -a jel' se mogu nekako dobiti ti uzorci hrane?salju to samo tako?i mi bi to htjeli vidjet.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Evo npr. ovdje malo o inulinu i oligofruktozi
    http://www.hrana.com/suplementi/probava.htm

  31. #31
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Ovo sam našla brzinskom pretragom. Tražim i dalje.

    http://www.pdrhealth.com/drug_info/n...fru_0313.shtml

  32. #32
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno Re: Lino - novo iz Podravke

    Citiraj LeeLoo prvotno napisa
    -a jel' se mogu nekako dobiti ti uzorci hrane?salju to samo tako?i mi bi to htjeli vidjet.
    Ma nisu to klasični uzorci. To sam dobila od sestre koja radi u trgovačkom lancu, a oni to dobiju prije nego se pojavi u prodaji. Mislim da ih već ima za kupiti (npr. Merkator ih spominje u letku za listopad).

  33. #33
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    Citiraj mommy_plesačica prvotno napisa
    Čemu kaša od npr. rižinog brašna i 8% boktepitajkakvog voća, kad mogu skuhati integralnu rižu s domaćim voćem, glatko izmiksati i dati djetetu?
    Potpisujem!!!

  34. #34

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Dužekuhajuću palentu smo nabavili u mlinu u Martinovom Selu na Grobniku, okolica Rijeke.

  35. #35
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    nađoh i ja ovo:

    Inulin je biljni polimer koji služi kao rezervni ugljikohidrat. Jeruzalemska artičoka (Heliantus tuberosus L.), cikorija (Cichorium intybus L.), maslačak (Taraxacum officinale Weber), dalija (Dahlia pinata Cav.), čičak (Arctium), scorzonera (Scorzonera hispanica L.) i španjolska artičoka (Cynara cardunculus L.) nakupljaju velike količine inulina kao rezervnog ugljikohidrata.


    a piše još da se koristi kao zaslađivač.

    e sad u kojoj je funkciji u frutolinu ja ne znam

  36. #36

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    I da ne dobijete grude - ta se palenta stavlja u hladnu vodu, ne vruću kao instant.

    I da, to je pura.

  37. #37
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    pa zar nije pura i palenta isto? :/

    mi pura zovemo sve i instant i neinstant

  38. #38
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    Citiraj bubimira prvotno napisa
    Citiraj mommy_plesačica prvotno napisa
    Čemu kaša od npr. rižinog brašna i 8% boktepitajkakvog voća, kad mogu skuhati integralnu rižu s domaćim voćem, glatko izmiksati i dati djetetu?
    Potpisujem!!!
    i da, potpisujem
    pogotovo za bebe

  39. #39
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Zrinka s čime onda početi? Mislila sam rižine pahuljice od (kršitelj koda). Imaš li bolji izbor za savjetovat?
    Jedino me srce boli šta ću propustit svekrove domaće jabuke koje su trenutno u opticaju....

  40. #40
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    pa sa svekrovim jabukama, blago ti se

    imaju rizine pahuljice ili sama riza u bio ducanima, pa mozes nju...

    ako svekar ima mrkvicu, mozes i s njom...

    sto manje industrijski, to bolje....

  41. #41

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    50

    Početno

    Citiraj ovca_i_janje prvotno napisa
    Dužekuhajuću palentu smo nabavili u mlinu u Martinovom Selu na Grobniku, okolica Rijeke.
    To mi nije pri ruci, ali sam jako zainteresirana (osobito što mi frendica stalno priča kako je to fenomenalno i ne može se usporediti s ovom instant palentom (iliti purom iliti žgancima, svejedno) pa mi treba informacija u kojem sa supermarketu ili dm-u može kupiti i kako prepoznati da ne zbrčkam sve na kraju :shock:

  42. #42

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    50

    Početno

    Citiraj ovca_i_janje prvotno napisa
    Dužekuhajuću palentu smo nabavili u mlinu u Martinovom Selu na Grobniku, okolica Rijeke.
    To mi nije pri ruci, ali sam jako zainteresirana (osobito što mi frendica stalno priča kako je to fenomenalno i ne može se usporediti s ovom instant palentom (iliti purom iliti žgancima, svejedno) pa mi treba informacija u kojem sa supermarketu ili dm-u može kupiti i kako prepoznati da ne zbrčkam sve na kraju :shock:

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    112

    Početno

    Ja sam kupila Dini u Superkonzumu-nije nam fino.
    A na kutiji piše:
    Priprema obroka:
    S dvotrećinskim mlijekom-kao mliječna kašica od 4. do 6. mjeseca
    S mlijekom-kao mliječna kašica od 6. mjeseca
    Sa zamjenskim mlijekom-kao mliječna kašica od 4. mjeseca!!!

  44. #44
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    to piše??

    može li netko poslikati kutiju da se to vidi i mailati?

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    I kad poslika i posalje da konacno zatvorimo topic posvecen krsitelju koda....

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    hm, mi probali kod prijateljice frutolino (s narančom) - voden je, nikakav (meni). Mojoj curi fino (kad je krcat šećerom), a ima u sebi čini mi se 20ak% (običnog) mlijeka u prahu. To u usporedbi s Milupinim voćnim kašicama (s follow-on formulom su) ---- nebo i zemlja! Svaka čast za kupujmo hrvatsko, za Lino kalendar itd. itd., ali mi to ipak nećemo jesti

  47. #47

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    696

    Početno

    evo linka
    Ne vidi se dobro što piše, ali vidi se nekakva 6ica.

  48. #48
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    vidjela sam, tamo se ne vidi ovo:

    Citiraj yvet prvotno napisa
    Priprema obroka:
    S dvotrećinskim mlijekom-kao mliječna kašica od 4. do 6. mjeseca
    S mlijekom-kao mliječna kašica od 6. mjeseca
    Sa zamjenskim mlijekom-kao mliječna kašica od 4. mjeseca!!!

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Da ali se ne vidi sta pise pozadi..... 8)

  50. #50
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    vidjela sam, tamo se ne vidi ovo:

    Citiraj yvet prvotno napisa
    Priprema obroka:
    S dvotrećinskim mlijekom-kao mliječna kašica od 4. do 6. mjeseca
    S mlijekom-kao mliječna kašica od 6. mjeseca
    Sa zamjenskim mlijekom-kao mliječna kašica od 4. mjeseca!!!
    to piše sa strane/ili odostraga, pod uputama za pripremu. ali to piše na svim nemliječnim instant kašicama. nažalost, niti na jednoj (bilo kojeg proizvođača) ne piše da se može pripremati sa izdojenim mlijekom

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •