Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: ČAJEVI?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    38

    Početno ČAJEVI?

    Ne mogu škoditi, ha?

    Pozdrav drage moje, nakon nekog vremena.

    Mislim se da li da popijem(o) turu čaja. Ja Macinu travu, MM neki MUŠKI (macho) čaj. Prema doktorima s nama je sve u redu (7 godina obilaženja ordinacija), i sada bi probali sa čajevima.

    Što bi mi mogli preporučiti za MM. Spermiogram mu je uvijek bio savršen, ko u pastuha, samo sa malom dozom leukocita.

    Čitam prijedloge.


  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    bruna ne znam za caj, mislim da nema neke konkretne biljke za muske. za njih ima vitaminceka raznoraznih mada ako je sa TM sve ok mislim da netreba nista posebno. mozda radje da ode na mjerenje vitamina i minerala u tijelu pa da vidi cega mu eventualno fali da ne pije na coravo.

    to ti radi twinlab i kosta 70 kn

    sretno

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    samobor
    Postovi
    384

    Početno

    ja ločem stolisnik, kadulju, i pastirsku iglicu.
    MM je solidaran pa popije kad mu gurnem pod nos.
    uzimam propolis, matičnu mlječ.
    MM sam uvalila cink i maca potent.
    a sad jel bude kaj od svega, pojma ti nemam, surfala sam po internetu tjedan dana i odlučila se za ovu kombinaciju.....

  4. #4
    †mummy_s avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    580

    Početno

    Za mene su vrkuta, zdravac (+folna 800mg i riblje ulje-tekuće jer ima veliku dozu EPA i DHA za manje novaca)

  5. #5
    runi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    383

    Početno

    I ja bi malo pila čajeve (ovo mi malo smiješno zvuči kao da bi i ja malo u provod), samo ne znam što da uzmem. Moj problem su slabo prohodni jajovodi, sve ostalo je ok-ej, a kod MM volumen i broj spermija su zadovoljavajući, ali je pokretljivost spermija jako slaba, uh jako slaba. Ako netko ima iskustva s ovakvim problemima i iskustva s čajevima koji bi mogli pomoći, pomagajte molim vas. Piti ćemo što god treba!!

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    samobor
    Postovi
    384

    Početno

    zdravac iliti pastirska iglica - isto sam drugi naziv.
    kao i kadulja iliti žalfija.
    pila sam ja nekoliko mjeseci i macinu travu, ali niš, osim kaj je odvratna.
    cink su mi rekli da je za bolju pokretljivost, i taj maca potent.
    pa budemo vidjeli.....
    ak ništa drugo, pijem 2 litre tekućine na dan, a po ovim vručinama mislim da nemre niš škodit, bolje se osjećam.
    i još ak kaj sklepamo u 8-om ??????? di bi nam kraj bio??? 8)

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    samobor
    Postovi
    384

    Početno

    eh zaboravih,
    frendica je šopala muža (sa užasno lošim nalazom) i trudna je 2 mjeseca!!!!
    ne trebam reć da sam odjurila u biljnu apoteku isti dan.....

  8. #8
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Evo i našeg jelovnika:
    mm: cink i selen, svaki dan sad kad je na GO, inače preskoči par dana
    ja: cink+C, jedna pastila matične mliječi, sok od cikle manja čaša, folna 450, B kompleks, omega3, mala bočica jogurta s LGG, vrlo rijetko čaj od vrkute i čaj od brusnice (kad se sjetim), vani znam naručiti zeleni čaj, jedan ananas tjedno (ponekad i sok iako ne valja jer je koncentrat).

  9. #9
    Kikica1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    733

    Početno

    Ja mm sopam sa vitaminima a,c i e +selen+cink + l arginin - u 10.mj. kontrola pa javim kako plivaci napreduju. Ja se drzim zasada samo brusnice i stolisnika tu i tamo jer je samnom sve u redu. Cula sam da je dobra macina trava pa cu se vjerojatno i nje uhvatiti,onako just in case

  10. #10
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Evo i od mene prijedlog..nama čovjek iz Vranjica poslao mješavinu čaja za MM-a...ali po MM-ovim nalazima...rekao da se uz to pije vitamin E...kloniti se cuge, likera pogotovo, pivo 2,5 dcl na dan samo...jesti svježeg sira, mesne ali bezmasne juhe (junetina i piletina recimo)....sve nam čovjek napisao što da, što ne...pa sada čekamo....ne može uglavnom odmoći... :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •