Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 71 od 71

Tema: Biopsija testisa

  1. #51
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Mummy draga svi su oni mimozice. MM je prvo pitanje na VV bilo - hoću li trebat vadit krv? Kad su mu rekli da za sad ne treba, nestala je ona blijedozelena boja njegovog lica i sve je bilo OK. Ja danas vadila krv, a on opet cijeli pozelenio od muke i bila mu je marenda potrebnija nego meni . Teško mi je i zamisliti ga u svemu što prolazi tvoja mimoza, ali znam da bi napravio sve što treba za nasi našeg malog miška (pa i krv dao).

    I zato, mazi i pazi svog dragog i kupi mu najfiniji i najnježniji mudni papir koji postoji na tržištu

  2. #52
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Pardon, mudnu gazu, a ne papir

  3. #53
    lavica2

    Početno

    Možda je glupo, ali... Treba li apstinirati prije biopsije testisa?

  4. #54
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    i ja moram da pitam...mummy_s,kad su rezultati biopsije?ovih dana ,koliko sam skontala.
    a,i mm ceka poziv da radi biopsiju u Mb,a pojma nemam treba li apstinirati,valjda ne...

  5. #55
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    mummy_s, gdje si? Javi kakav je rezultat biopsije...

  6. #56
    †mummy_s avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    580

    Početno

    Cure napisala sam sve na odbrojavanju..

  7. #57
    kia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Cure, tuzna, sanja, mummy ima li šta novo kod vas, kako napredujete sa riješavanjem problema

    Samo da napišem da smo mi dobili početkom ožujka nalaze sa VV na kojem piše da je sve OK osim blago povišenog gama GT-a. Mislim da nalazi hormona nisu na toj listi ili ih mi nemožemo naći (MM i ja smo zaključili da vjerojatno još nisu gotovi). Slijedeći termin kod dr. Čolaka je tek početkom svibnja sa nalazima i tada kad vidi sve nalaze će odlučiti kada nam slijedi punkcija, a do tada grizem nokte i laganini gubim živce ubiti će me ova neizvjesnost i čekanje

  8. #58
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Kia draga samo da te pozdravim i želim ti da izdržiš sve to.

  9. #59
    lavica2

    Početno

    Danas dobila informaciju da biopsiju testisa odobrava Ministarsvo?
    Ima li tko kakvih informacija?

  10. #60
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    e,cure veliki pozdrav!
    ja grizem nokte vec danima...trebali smo znati termin za biopsiju jos prije 3 sedmice,pa se nesto iskomplikovalo,sad kad god nazovemo u Maribor sestra nam kaze za 2-3 dana i tako zovemo danima.... vrlo cesto se niko ne javlja.ev,danas smo trebali ponovo da zovemo,navodno ce znati,ali se niko ne javlja...joj!!!!!da vise samo saznam na cemu sam.razumijete bar vi sta znaci cekati.
    ljubim vas,i javljajte svi kako napredujete.ja tapkam u mjestu,a ubija me to.moram,nije do mene

  11. #61
    kia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Tuzna nazalost te razumijem, jer ni mi nismo daleko odmakli U ovom našem problemu se stvari tako sporo kreču, a mi smo tako nestrpljivi.
    Šaljem ti virtualnu i drži se , a ja vibram da sve prođe u najboljem redu

  12. #62
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Joj, curke, ja sam sva ko' na iglama. Za 7 dana MM ide na kontrolu kod svoje dr, a ja necu moci s njim jer sam promijenila posao pa nema smisla traziti slobodne dane vec 1. mjeseca. A na poslo ostajem do 6, 7, 8...
    Ako ne uspije klomifen, ide pod noz...
    Mrzim cekanje, ali znam da moram biti strpljiva.
    Eto, nista do sljedeceg petka, curke...
    Moramo biti jake ako zelimo bebicu!

  13. #63
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    kia:hvalaza sve zelje,naravno zelim vam svima isto sto i sebi:bebaca.samo da vam javim da sam uspjela dobiti sestru Jasnu,rekla mi....ma,zamislite:da nazovem u srijedu.
    eh,bas sam mislila da bar oni u Mb.-u nisu takvi.ja,ustvari,ne kontam ni sta je zapelo,ali cekati moram.
    javim vam cim saznam nesto.ljubim vas sve ponovo

  14. #64

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    105

    Početno

    tuzna, evo vibram za tebe na svim "našim" (azoospermičnim) temama.
    Baš gledam kako vrijeme ipak ide i kako nikako nisi mogla dočekati tu biopsiju a danas...
    Nadam se da je TM danas bio jako hrabar i da su spremili puno dobrih uzoraka za puno vaših malih .

  15. #65
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Tuzna, kako je prosla biopsija? MM je radio bris uretre i dizao je frku oko toga nekoliko dana... Zanima me jer smo i mi zelimo to da uradimo u MB. Drzim vam fige za sto bolji nalaz... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  16. #66
    kia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Tužna čekamo izvještaj i vibram za dobar nalaz ~~~~~~~

    Sanja zar ipak morate na biopsiju, šta je bilo sa terapijom jel bilo kakvog pomaka na bolje ???

  17. #67

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    105

    Početno

    Mummy s, gdje si ti?
    Javi nam se malo. Baš mi nedostaje tvoja zaj....cija i tvoj optimizam.

    Tuzna, ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i dalje...

  18. #68
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    et.moram i ovdje da vam se javim.hvala jos jednom,jako je lijepo vidjeti da je neko ,osim najblizih,mislio na nas...sad cekamo mjesec dana rezultate,ali cemo probati nakon praznika zvati da pitamo mogu li bilo sta reci.
    ljubim vas puno.kasnije otvaram topic sa tom temom i do detalja vam pisem postupak biopsije tamo u Mb.-u,pa da imate i ta iskustva,jer ocito ovdje nije puno vas tamo bilo.

  19. #69
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Ma ne znamo hoce li Vlaisavljevic traziti biopsiju- da se pripremimo ako bude.
    A sta da vam kazem, terapija jos nije pocela Cekali smo nalaze brisa uretre i tu je nagativan na klamidiju, ureaplasmu i mycoplasmu a pozitivan na eserihiju... Kao i ja... Medjutim, dr kaze da on ne mora da trosi antibiotike jer se to kod muskaraca samo regulise :?
    Pa treba naruciti terapiju, pa koristiti 3 mjeseca... Ko ce to docekati?
    Izludjuje me svojim oklijevanjem... Nista se ne pomakne s 0 dok ja to ne uradim ili podsjetim njega... Kako su samo tako inertni!

  20. #70

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    1

    Početno

    pozdrav svim prije svega,zelimo vam puno srece i dobrih i spretnih plivaca!!!!ja i MM krenuli prije 3 godine na VV,tad je spermiogram MM pokazao Oligozoospermija
    Nakon 5mj.ponovljen spermiogram,te je prognoza tesks oligoastena,zatim pauza od 1God.cemu????sljedeci nalaz jos gori a to je kryptozoospermia!!meduvremenu napravljeni x/y kromosoni sve u redu,jedin problem i najveci je FSH 26.7,prije2 tjedna ponovljen sperm.i eto ti Azoospermia bez plivaca,upuceni smo na SD na biopsiju testisa,ako neko zna takav slucaj neka nas uputi,hvala unaprijed

  21. #71
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    dami, vidim da ovdje nema novijih postova pa preporučam da pogledaš malo na temi azoo statistika
    http://forum.roda.hr/threads/47348-q...tatistika-quot
    mi smo kod urologa na rebru dobili preporuku prvo za punkciju, a zatim biopsiju...tako da ne znam kako je na SD..
    drugi tjedan ćemo znati nešto više..dijagnoza: azoo
    puno pozdrava i lijepih želja!!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •