Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Iscjedak

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    216

    Početno Iscjedak

    Pliz za pomoć. Tjedan dana nakon pozitivne bete i pregleda pojavio se smećkasti iscjedak. Koliko se to često događa i što bi to moglo značiti? Molim vaša iskustva. Nije ništa obilno ali tu je. Tješim se da je to reakcija na pregled. Dr. veli uzimati Normabel (od čega spavam po cijele dane) i oralno uzimanje utrogestana.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    293

    Početno

    samo miruj i poslusaj svog dr., taj iscjedak ne mora da tnaci nista ali je ipak bolje da ga nema. Posavjetuj se sa svojim dr., mozda da odes na pregled da vidis da li je sve ok. Ja sam prokrvarila i to jako u 8 tj. trudnoće i evo sada sam dogurala do 20. tj., mirovala sam skoro dva mjesece i pila apaurine i dabroston, krvarenja vise nema i sad za sad je sve ok. Nadam se da nije nista strassno ali ipak otiđi kod dr. pa se posavjetuj sa njim. Sretno

  3. #3
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Tito nadam se da će iscjedan što prije nestati.Mislim da nebi bilo loše da se javiš dr-u i postavjetuješ sa njim , ipak oni najbolje znaju što je dobro u tom trenutku.Sretno!

  4. #4
    rvukovi2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,123

    Početno

    Meni ti je isto tako bilo u ovoj trudnoći u 7. tjednu i čini mi se u 9. tjednu.

    uzimala sam oralno utrogestan i nastavila tako do kraja da me opusti cijelu.

    normabel sam uzela samo jedanput i prošlo je-to može biti od implantacije.

    ako je smećkasto onda nije zabrinjavajuće.

    sretno i nek se ne ponovi

    meni je bilo lakše da spavam po cijele dane-to je tako trajalo do nekog 16. tjedna. s obzirom da sam živčenjakuša koja ima "crve u guzi" taj utrogestan oralno je bio jedini način da se ja smirim od prevelike brige.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    160

    Početno

    Citiraj rvukovi2 prvotno napisa
    ako je smećkasto onda nije zabrinjavajuće
    Hm, ne želim sijati strah ali ne bih se složila s ovim gore. Ja sam imala smečkasti iscjedak u 8 tjednu i u 11 završila na kiretaži jer se plod nije dobro razvijao i na kraju je srčeko prestalo kucati. Najbolje se odmah konzultirati s doktorom.

    Sretno

  6. #6
    anna avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    287

    Početno

    I ja sam imala smeđkasti trag i evo me u 39. tjednu trudnoce. Doc je rekao glavno da nije svjetlo crveni. Pila sam Dabrostone.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da bude sve OK!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    St
    Postovi
    422

    Početno

    Imala i ja smećkasti iscjedak u 12. tjednu, koji je trajao 3 dana. Bila na UZV za svaki slučak, sve je bilo u redu. Uzimala sam utrogestane.
    Svakako se javi svom doktoru, zbog svog mira. Sretno

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    201

    Početno

    Samo obavezno mirovanje dok se ne smiri i još koji dan duže...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •