Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Nakon femare po Duhu Svetome

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    split
    Postovi
    106

    Početno Nakon femare po Duhu Svetome

    Ukratko.... ovaj sam mjesec probala još jednom prirodni s femarom misleći da ću odgoditi inekcije i SD jednom zauvijek. E baš sam bila uvjerena... ali... LH pik se dogodio dan prije od očekivanog (nikada ranije)... stanice nema, nema ničega osim punkcije od koje me još boli, a i malo krvarim.
    Na SD sam bila naručena za slijedeći mjesec što znaći da trebam početi badanje s decom za sedam dana. Mislim se šta ću... da li je pametno? Mislim se... daj da odmah i to odradit, a opet.... oću li naškoditi sama sebi. Imate li iskustav sa takvim situacijama. Kako svetoduhovci reagiraju na odgode od jednog mjeseca ako ipak odlučim pričekat?

  2. #2
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Helou. Bemu miša što nije uspilo. Na VV-u se npr. može normalno nakon klomifena u stimulaciju, tj. možda se odgodi koji mjesec, nije neki big deal. Za SD pojma nemam, oćeš li naškodit sebi, a ne znam tu odgovora, ne čini mi se neki totalni bad, vidiš da na IVF poliklnici imaju razmake između vel. stimulacija od 3-4 mjeseca. Rekla bih da je sve individualno, ja npr. nema teorije da uguram više od 2 stimul. godišnje, mene stimulacija "sori" i nemam ovulaciju nakon mjesecima (tj. samo u kratkome protokolu, u dugome sve pet), tako da ti je sve to kako se osjećaš. Nadam se da se kontroliravaš anyway - ono UZV prsiju, jetrene probe i taj đir. Tako mi rečeno na Pol. Suncu vis-a-vis svih tih lijekova koji godinama idu preko jetre itd.

  3. #3
    rvukovi2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,123

    Početno

    Žao mi je što ti nije uspjelo .

    Mislim da je najtočnije da lijepo nazoveš i pitaš doktora-ništa se oni neće ljutiti-što bi se ljutili.

    Sretno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •